mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karci0 Koleżanka sędzina musi zaktualizować swoją wiedzę.
0
@jabber21 Racja, już poprawiłem swój wpis. Jakoś mi utkwiło, że Kwiatkowski nasz przekręcił, a on tam tylko był od obsługi technicznej monitorów.
0
@jabber21 Chyba jednak nie:
https://www.transfermarkt.pl/pol-van-boekel/profil/schiedsrichter/568/plus/0?funktion=6&saison_id=&wettbewerb_id=CL
W meczu z Bayernem na varze siedział nasz Kwiatkowski.
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,28904291,polski-sedzia-na-meczu-bayern-barcelona-bardzo-wazne-zadanie.html
Wróć, Kwiatkowski był tylko asystentem tego van Boekela...
0
@Kgorecki2500 Kwiatkowski i van Boekel to ta sama osoba?
0
@SkilledHydra16 Jak ten sam? Z Bayernem był Kwiatkowski, dzisiaj jakiś Holender.
0
@Jacob94 Nie na wszystkich. Na jednej wyglądało jakby Fati zagrał głową i pewnie dlatego podtrzymali decyzję sędziego z boiska.
0
@MesQueUnClub96 To nie Slavko siedział na varze. Dostał sygnał, że karnego nie ma i tyle. Sam z siebie do monitora nie podejdzie.
0
@FCB24 Dudek był 7 w klasyfikacji generalnej SGP, dzikie kart dostali zawodnicy z miejsc 7-13, więc co w tym dziwnego?
0
@shahman bardziej śmieszne jest to, że w czołówce nie było nikogo od nas
1
@Pawel13sz aż tak wielu młodszych niż 13 lat tutaj nie ma...
0
@Freudysta Sędzia nic nie powinien. Są przepisy na takie sytuacje, po jednym incydencie wo nie może być. Poza tym nie sędzia decyduje o wo, on jedynie może przerwać i zakończyć mecz. Trybunę Lechowi raczej zamkną na 1-2 mecze
1
@Sulimo Ten Jędrzejczyk to ci chyba pannę odbił. Masz jakąś obsesję ma jego punkcie.
1
@Sulimo Kiedy w Warszawie leciały na boisko butelki po piwie?
0
@P33ck już dawno się zaczął, gdzie byłeś przez ostatnie kilkanaście lat?
0
@DonMatteo901 O, wychodzi typowa wymówka kibiców Lecha. Ile meczów Legii w tym sezonie oglądałeś?
1
Banda debili na trybunach.
0
@Medium Ishak ma kartkę. Kto by się spodziewał, że Lasyk będzie kosił Legię, nie pierwszy raz.
1
@DonMatteo901 Gdyby Lasyk gwizdał w obie strony tak samo to fauli byłby podobne ilości.
0
@Sulimo Chyba mamy kompletne inne pojęcie dominacji. Lech w ataku też nic nie tworzy, dwie sytuacje bo babolach Legionistów.
2
@Sulimo Zdejmij te różowe okulary. Jaka dominacja? 3 strzały będące podaniami do bramkarza.
0
@Chaoss Nie zmienia to faktu, że dziwnie się złożyło.
0
Wczoraj ktoś pisał że RB grozi kara za przekroczenie budżetu i mają "nakaz" odpuścić to GP.
1
@DonMatteo901 Jakie derby Polski? Chyba tylko dla kibiców Lecha.
0
@Pewex ...i cyk, jak tu pochwalić się telewizorem.
0
@NaFazieHitman Żeby z tą chińską armią nie było jak z ruską. Dużo się pisze czego to nie mają, ale ten cały sprzęt nie jest sprawdzony w walce, a parametry np. samolotów bojowych to tylko dane na papierze.
0
@tristan87 Najpierw naucz się pisać jego nazwisko...
2
@Bzyczekk Za ten sezon ok, ale klub zalega Pique chyba za 3 wstecz.
0
@Faun Za chwile dobiją do tych 30mld, które obiecali. Ciekawe co dalej.
0
@Barca1922 Mieliśmy wtedy najlepszą kadrę, której potencjał on zaprzepaścił. Na tym euro, ze średnim trenerem z zagranicy medal był do wzięcia.
1
@ChampionLW Z Pisu wyjdziesz, mentalność pis z ciebie nigdy...