2

@karci0 Koleżanka sędzina musi zaktualizować swoją wiedzę.

0

@jabber21 Racja, już poprawiłem swój wpis. Jakoś mi utkwiło, że Kwiatkowski nasz przekręcił, a on tam tylko był od obsługi technicznej monitorów.

0

0

@Kgorecki2500 Kwiatkowski i van Boekel to ta sama osoba?

0

@SkilledHydra16 Jak ten sam? Z Bayernem był Kwiatkowski, dzisiaj jakiś Holender.

0

@Jacob94 Nie na wszystkich. Na jednej wyglądało jakby Fati zagrał głową i pewnie dlatego podtrzymali decyzję sędziego z boiska.

0

@MesQueUnClub96 To nie Slavko siedział na varze. Dostał sygnał, że karnego nie ma i tyle. Sam z siebie do monitora nie podejdzie.

0

@FCB24 Dudek był 7 w klasyfikacji generalnej SGP, dzikie kart dostali zawodnicy z miejsc 7-13, więc co w tym dziwnego?

0

@shahman bardziej śmieszne jest to, że w czołówce nie było nikogo od nas

1

@Pawel13sz aż tak wielu młodszych niż 13 lat tutaj nie ma...

0

@Freudysta Sędzia nic nie powinien. Są przepisy na takie sytuacje, po jednym incydencie wo nie może być. Poza tym nie sędzia decyduje o wo, on jedynie może przerwać i zakończyć mecz. Trybunę Lechowi raczej zamkną na 1-2 mecze

1

@Sulimo Ten Jędrzejczyk to ci chyba pannę odbił. Masz jakąś obsesję ma jego punkcie.

1

@Sulimo Kiedy w Warszawie leciały na boisko butelki po piwie?

0

@P33ck już dawno się zaczął, gdzie byłeś przez ostatnie kilkanaście lat?

0

@DonMatteo901 O, wychodzi typowa wymówka kibiców Lecha. Ile meczów Legii w tym sezonie oglądałeś?

1

Banda debili na trybunach.

0

@Medium Ishak ma kartkę. Kto by się spodziewał, że Lasyk będzie kosił Legię, nie pierwszy raz.

1

@DonMatteo901 Gdyby Lasyk gwizdał w obie strony tak samo to fauli byłby podobne ilości.

0

@Sulimo Chyba mamy kompletne inne pojęcie dominacji. Lech w ataku też nic nie tworzy, dwie sytuacje bo babolach Legionistów.

2

@Sulimo Zdejmij te różowe okulary. Jaka dominacja? 3 strzały będące podaniami do bramkarza.

0

@Chaoss Nie zmienia to faktu, że dziwnie się złożyło.

0

Wczoraj ktoś pisał że RB grozi kara za przekroczenie budżetu i mają "nakaz" odpuścić to GP.

1

@DonMatteo901 Jakie derby Polski? Chyba tylko dla kibiców Lecha.

0

@Pewex ...i cyk, jak tu pochwalić się telewizorem.

0

@NaFazieHitman Żeby z tą chińską armią nie było jak z ruską. Dużo się pisze czego to nie mają, ale ten cały sprzęt nie jest sprawdzony w walce, a parametry np. samolotów bojowych to tylko dane na papierze.

0

@tristan87 Najpierw naucz się pisać jego nazwisko...

2

@Bzyczekk Za ten sezon ok, ale klub zalega Pique chyba za 3 wstecz.

0

@Faun Za chwile dobiją do tych 30mld, które obiecali. Ciekawe co dalej.

0

@Barca1922 Mieliśmy wtedy najlepszą kadrę, której potencjał on zaprzepaścił. Na tym euro, ze średnim trenerem z zagranicy medal był do wzięcia.

1

@ChampionLW Z Pisu wyjdziesz, mentalność pis z ciebie nigdy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?