0

@PatrykBarcelona Co to ma do rzeczy? Klauzula wykupu to zupełnie inna sprawa.

0

@bartas97 Przecież Pioteł to największy burak w polskiej piłce. Wg niego Lech odjechał Legii i reszcie ligi już 5 czy 6 lat temu.

1

@marcin62 On na pewno wie, że to ci sami ludzie...

1

@DonMatteo901 Akurat Legia bardzo często była krytykowana za styl, a teksty typu "z taką grą w pucharach nie mają czego szukać" były wśród dziennikarzy na porządku dziennym.
PS
Z Dziekanowskiego to taki legionista, że na każdym kroku krytykuje, cicho siedzi tylko wtedy, gdy w Legii jest dobrze.

0

@Mns21 no za dużo punktów przez ostatnie 5 lat nie uzbierali

0

@BorzyKrzys Przecież obaj zagrali po kilkanaście meczów.

0

@Denzon to witaj w klubie:)

0

@Denzon Harry poje..., sorki Potter

2

@koksik2700 Nie inaczej, po prostu lepiej.

0

@Barca-Messi10 co to ma do rzeczy?

0

@Destroyer_of_Worlds i Carlo na to "bullshit" :)

0

@Pewex floki jest bardzo przerysowany.

0

@tbas Problem w tym, że ustawa dotyczy wiboru a nie obejmuje oprocentowania lokat.

10

Blade na tvn, a nie jakieś hp.

1

@robsesh Vito bambino

1

Gol Pazdanaro...

0

@koksik2700 Ten multum ludzi z Białorusi po kilku godzinach byłoby w Niemczech.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 Wałujew też by się nadawał.

0

@hayek Na stacjach BP nie można...

1

@DonMatteo901 "Dziewczynko, przepraszam, że tak mówię, ale stresy, jakie ty przechodzisz przed i po meczu nawarstwiają się i żadna kobieta nie wytrzyma tego, jeśli nie nastąpi zluzowanie. Iga pewnie będzie chciała grać, ale nie można jej pozwolić! Teraz ma fenomenalną wydolność, ale jak tylko przekroczy ten punkt awaryjny, to może spaść bardzo nisko. Ona jest instytucją i muszą działać wszystkie komórki, które będą kierować jej startami" - stwierdził były reprezentant Polski.
Co w tym dzbanowatego?

0

@DonMatteo901 Władze miasta dostały opinię PSP ws. bezpieczeństwa i się do niej zastosowały. SKO odrzuciło odwołanie PZPZNu. Ktoś miał się podłożyć i wydać zgodę na wniesienie sektorówek wbrew temu? Czyja byłaby odpowiedzialność?
Jeżeli chodzi o Legię to widocznie tam straż nie ma zastrzeżeń w kwestii bezpieczeństwa ppoż. Nordowy to niestety bubel pod wieloma względami.

1

@Odcinkowy Żenująca to jest od lat postawa polskiego kibolstwa, bo bez "rac nie ma widowiska".
Inna sprawa, to to, że Kulesza teraz pyszczy a kilka lat temu dokładnie z tego samego powodu nie wpuścił na mecz w Białymstoku kibiców Legii. Tylko wtedy to był wymysł zarządu Jagi a nie straży pożarnej.

0

@Emhyr Jaki masz plan na zniszczenie ruskich jednym strzałem?

0

@Barcaa12 Barto zawinił, ale prawda jest taka, że liga angielska odjechała finansowo hiszpańskiej już bardzo daleko i ciężko będzie to nadrobić.

0

@dzbanke 5. 21 wiek i nadal ludzie nie potrafią zmienić ścieżki dźwiękowej w tv

0

@hayek W takim razie trzeba było użyć słowa "utytułowanych" zamiast "historycznych".

1

@Kluivert_P Ale to jednak nie 18 :)

3

@Pilka_jest_okragla To jest jakiś fenomen. Obrońcy w LaLiga nauczyli się tego jego zejścia do prawej i zaczęli wszystko blokować po kilku kolejkach, w Anglii robił to przez kilka sezonów i się udawało...

0

@sokot To chyba Alba, Iniesta nie biegał tak pokracznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?