mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Pokaż drugą tak wyrównaną ligę.
0
@koksik2700 Stade de France nie jest stadionem PSG :)
0
@Albatros Skąd pomysł, że nasi gwizdali?
0
@A4ron Jeszcze lepiej jak leży metr za linią i się wtacza na boisko.
1
@jeyx77x Amerykanie od kilku lat wracają z produkcją do siebie. To Europa, nawet po tym jak się okazało, że mamy problem choćby z produkcją głupich maseczek nie zrobiła nic by choć trochę uniezależnić się od Chin.
0
@takisobiektos Bo technologia kosztuje, a w tym przypadku jest zbędna.
1
@Rust_Cohle W jakim banku mają takie duże limity w bankomatach?
0
@czosnekfcb A i tak najlepsze rzeczy zostały wycięte bo parę gwiazdeczek groziło pozwami.
0
@Uukasz_93 Przecież od zawsze nasza liga ma największą oglądalność. Do meczów Legii z Lechem czy Wisłą tylko El Clasico ma zbliżoną liczbę widzów.
0
@Encore Na łatwo, ale kroki w tej akcji dałoby się ze dwa razy odgwizdać.
1
@AlwaysBlaugrana Koleś jest tak jednowymiarowy, że obrońcy w Hiszpanii rozczytali go po 3 kolejkach. Jak nie zacznie urozmaicać swojej gry to skończy w Granadzie czy Getafe. Na ten moment nic nie wskazuje na to, że osiągnie coś więcej niż np. Tello.
0
@DonMatteo901 Spokojnie, przekręcą i Raków.
1
@Hubsao Sam dron kosztuje niecałe 3 mln $, te 67 to cena zestawu wraz ze stacją radiolokacyjną, pakietem uzbrojenia i szkoleniami.
0
@sonek Próbowałem kilka razy i nigdy nie przebrnąłem więcej niż 30 minut.
0
@DonMatteo901 Ciągną Leszka na majstra...
0
@Majkel34 To nie jest przypadkiem z 2014?
1
@iniesta44 W pierwotnej wersji Zalensky mówił o trzech krajach, Polskę dodał później.
0
@P33ck Tylko szkoda, że wmieszał się w przemyt dragów.
0
@PieN Widać jak na dłoni, że teraz jest jedyny prezes NBP, który nie umie reagować na czas.
1
@MesQueUnClub96 Tak samo jak nie zgodził się grać w reklamach obajtka.
2
@BlaseR9 Co ty gadasz? Przecież jaraja się Rakowem jak porąbani. Cezary to już że dwa razy doszedł.
0
Cezary zaraz orgazmu dostanie...
0
@MesQueUnClub96 Każdą liczbę można podzielić przez 3.
0
@Chaoss No i z Leopardami jest ten sam problem. Teraz jest luz bo są transportowane koleją, ale w trakcie walk to będzie niemożliwe, szczególnie w razie odwrotu. Temat mostów był już wiele razy poruszany przez naszych "decydentów", ale nadal nic z tym nie zrobiono.
0
@tbas Sprzęt wojskowy nie stoi na półkach, nic konkretnego nie kupią. Składa się zamówienie i czeka w kolejce miesiącami, często latami. Przecież takich Ambramsów czy F35 nie produkują na zapas. W USA już mają problem z uzupełnianiem tego co przekazali Ukrainie.
0
@BorzyKrzys Na co się dali nabrać? Kasa z biletów zostanie w Warszawie, więc będzie przeznaczona na pomoc uchodźcom. To raczej dziwny ruch właścicieli Dynama, skoro są tacy "proruscy".
0
@cules100pro Żeby dolecieć na obcą planetę trzeba opracować paliwo na bazie surowców, które mamy na ziemi :)
0
@Zoker Tu jest mowa o pierwszej drużynie a nie u16.
2
@Hubsao To teraz trzeba zacząć robić przetargi na mosty, które je udźwigną bo takich w Polsce praktycznie nie ma.
1
@cules100pro Te atomy to z czego będę jeżeli nie z surowców?