mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 A Słowenia czy Słowacja?
0
@SteuerFreiMoney Raczej cała prawda o głupocie społeczeństwa. Takich jak ten pajac powinno się eliminować.
0
@thorin Za dzieciaka biegało się 2:56, teraz 4 to jak mam dobry dzień...
0
@tristan87 Bardziej ośmieszyli się kibole kksu, którzy bili swoich chcących wejść na stadion.
8
@tbas Raczej chodzi o zawieszenia za kartki i tym podobne.
6
@Kgorecki2500 Do tej pory nikt Ukrainie wojny nie wypowiedział.
0
@Emhyr Całkiem niezła grupa kolarska. Po co sprzedawać?
1
@TheNekro94 Moje pytanie nie miało na celu umniejszanie Ronniemu...
0
@TheNekro94 MŚ nie ma tyle co Hendry?
0
@AdamaTraore I to niby dużo? Z opłatami?
0
@Emhyr Kontratak to nie kontrofensywa. Bez tego to można wyzwalać pojedyncze wsie, a nie kraj. Na otwartych terenach na wschodzie Ukraińcy nie ruszą do ataku na pełną skalę bo strat nie będą w stanie uzupełnić.
1
@michal26 on już jest zmęczony pracą trenera, a do tej pory działa raczej bez wielkiej presji. Większy budżet to większe transfery, a wtedy nie trudno o sytuację "zawodnik większy od trenera". Poza tym ten wielki budżet Legii to mit, każdy dziennikarz podaje kwotę, ale już nie pisze, że to kasa na piłkę, koszykówkę, sekcję tenisa, do tego dochodzą największe w Polsce koszty stadionu, bo nie mają tak jak np. Lech symbolicznej opłaty tylko grube miliony.
1
@michal26 Ci ochotnicy to są liczneni w setkach (wbrew temu co podaje na potrzeby propagandy Ukraina) i mają znikomą wartość bojową.
1
@Emhyr Ukraina nigdzie ich nie zepchnęła. Ryscy się wycofali spod Kijowa i tyle. Żeby kogoś zepchnąć trzeba przejść do ataku, a wtedy role się odwracają i większe straty ponosi ten kto atakuje.
1
@Wilczeq Myślisz, że Ukraina straty uzupełnia weteranami? Tam też idą na front coraz mniej doświadczeni ludzie.
1
@Dzemix111 No co ty. Przecież to normalne, że kumaci biją swoich bo ci chcą obejrzeć mecz i kibicować.
0
@kamilos1214 W 442 nigdy pomocnicy nie grali w linii. Boczni zawsze grają wyżej niż środkowi.
1
@michal26 Równie dobrze Papuszun mógłby nie ogarnąć szatni pełnej indywidualności jak jest w Legii czy Lechu.
2
@Tasde Co się dziwić, jak połowa ludzi tutaj nie ogarnia różnicy między wojewodą, marszałkiem a prezydentem miasta.
2
@GeneralXavi Co ma Trzaskowski do decyzji PSP?
0
@KapiFCB bo w naszej lidze sędziuje dużo gorzej niż w pucharach
0
@shinthps To słabo znasz historię. On się w piątce nie łapie. Jego szczęściem było, że miał być naszą odpowiedzią na Ikera, w normalnej sytuacji nikt nie czekałby 3-4 lat aż się ogarnie i zacznie grać na odpowiednim poziomie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dziki15 Po te 30% to powinieneś wejść z ulicy i zdać. Przecież uczyłeś się tego przez 4 lata.
0
@Kleps0n I to ma dać kilkadziesiąt mld? Pozostałe sekcje są pewnie warte kilkaset mln. Milan też ma sekcję kosza i drużynę żeńską w nogę.
2
@Kapitan hawk Bo nasza redakcja daje newsy od wielkiego dzwonu. Życie strony poszło na La ramble, więc im się nie chce pisać artykułów, które przeczyta kilka osób.
3
@The_Man Milan idzie za trochę ponad 1 mld, więc może za Barcę ktoś by dał 2-3, na pewno nie kilkadziesiąt.
0
@Uukasz_93 To tylko i wyłącznie dzięki zarządzaniu przez ludzi pis, teraz po prostu w tych firmach się nie kradnie :)
1
@macio_944 Nikt nie przejmie. Przecież on prowadził potężną firmę, z którą zawodnicy mają umowy.
5
@tbas PGNIG już potwierdził. Jutro zakręcenie kurka.