4

@D10SLEO Spadek Legii nikomu się nie opłaca. Ucieszą się tylko matołki na forach, którzy będą mogli zabielić monitory.

0

@marcin62 Ten Paul I kłuje w oczy. Tak ciężko napisać Paweł I.

1

@Kgorecki2500 Może przygotowuje PR pod odwrót... Oby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@13th Jak ci ludzie mają się zgłaszać jak nie przez ukraińskie ambasady? Kto inny ma ich weryfikować, ruscy?

0

@KrystianR Oficjalnie czy nie, nie da się tego ukryć przed ruskimi.

0

@william_wallace Wtedy to akurat świeży był temat konfliktu w Donbasie i na Krymie.

0

@Nazio87 I dają radę, a z naszej granicy z Białorusią by nie dali.

1

@Faun Na wieść o wyłączeniu z sankcji to chyba cena poszłaby w górę?

2

@Azi W myśl zasady, skoro ucieka to na coś na sumieniu.

0

@Herato Za parę lat to ci Ukraińcy mogą być jedynym ratunkiem dla naszego rynku pracy.

2

@LS Od wczoraj są 30 km od Kijowa.

0

@sonek W dwa dni to NATO wojsk nie zbierze.

1

@Emhyr Chiny mają okazję pokazać, że teraz świat ma dwóch "szeryfów". Pytanie czy chcą?

0

@Uukasz_93 Pisałem to wczoraj, to się niektórzy rzucali, że jak to "przecież specnaz, czeczeni, że te prawdziwe wojsko to już leży po rowach". Jasno wynikało z filmów wrzucanych przez Ukraińców, że walczą w poborowymi na sprzęcie drugiego sortu. Tak jak @Kinginiesta napisał, putin wysłał mięso armatnie na zmiękczenie wroga, bo szkoda mu było tracić wyszkolone wojsko. Pytanie tylko na ile już spadła zdolność Ukraińców do obrony, jaki mają stan wyposażenia.

0

@szymonekk W Rosji muszą się na to zgodzić 3 osoby. Poza putinem, zgodę muszą wydać minister obrony i szef sztabu generalnego.

0

@Cwaniak4 Widziałem wiele takich sytuacji w Anglii czy Hiszpanii...

8

@Xxxbarca4ever To nie to miejsce.

1

@daniel32778 Tych kilkuset bez ciężkiego sprzętu? Specnaz to jednostki specjalne, nimi nie wygrywa się wojny, możesz jedynie zdobyć jakieś pojedyncze cele.

0

@DarkShen Pobór to może niekoniecznie, ale obowiązkowe szkolenia przez 2-3 tygodnie powinny być. Nie może być tak, że 20-latek nie wie jak trzymać broń.

0

@Azi Przeliczył się puszczając wojska z poboru w starym sprzęcie, nie wyszło, ale Ukraina jest już mocno wykrwawiona. Teraz wjedzie tam prawdziwe wojsko i może byc pozamiatane.

0

@Azi Jak to nie ma takich tradycji? Putin to jak doszedł do władzy? Jelcyn go namaścił, zrobili "wybory" i jest.

5

@Ls0811 Turcja jest w NATO od dawna.

1

@arasz1819 Łukaszenka to pionek. Tam nawet białoruscy generałowie raportują bezpośrednio do Moskwy.

1

@D10SLEO Twoja teza zaprzecza całej reszcie. Gdyby w rosji informacje roznosiły się tak szybko jak u nas to już by wiedzieli co się dzieje. Sytuacja z paliewem zaprzecza twojej teori popierającej "ciemnogród".

0

@pluszek Wtedy to Jaro coś tam sobie dumał na zasadzie 50/50, albo trafię albo nie. Nie miało to nic wspólnego z realną sytuacją na świecie.

0

@Kluivert_P Adrenalina? Czemu nie ma tego w np. boksie? W mma 90% gości wychodzi do walki nawalonych amfą, oni myśl racjonalnie. Sędziowie to też jakaś patola, koleś przygląda się walce w parterze z 2 metrów, gdzie jeden ma pozycję dominującą i widać z góry, nawet w tv, że jest po walce a tan czeka i analizuje czy ten na dale jeszcze reaguje.

0

@normasubiektywna W obecnej sytuacji podstawą jest zapewnienie węgla energetyce. Ludzie sobie poradzą. Z tą energetyką to też tak nie do końca. Elektrownie działają jako spółki mające przynosić zyski do SP i mają od lat odgórnie nakazane kupowanie tańszego (rosyjskiego) węgla. Gdyby nie to, to polski węgiel nie zalegałby na hałdach, a kopalnie nie ograniczałby wydobycia przez brak zbytu.

0

@Kluivert_P Czy ci kolesie w mma nie czują, że przeciwnik nie reaguje i walą w nieprzytomnego?

0

@jaras121 K..., złapałeś mnie. Sprawdzam ich skład, a tu stara bida.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?