mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Coś nie tak masz z tym wifi. Chyba, że mieszkasz w bunkrze z żelbetu.
0
@kaamil1910 Raczej nie zdążą w jeden dzień.
0
@Ingiel On ma w kontrakcie zagwarantowane odszkodowanie za zwolnienie, liczone w milionach.
1
@dasouzar11 I domestosem.
1
@michal26 Po prostu realnie oceniła tamtejsze zagrożenie.
0
@Bocheno1 "Z niewieściałe"? Co to za potworek językowy?
0
@BARCA1899Messi On do nas przyszedł już z rozwalonym kolanem. W Lyonie to wiedzieli, dlatego zgodzili się na tak niską cenę.
1
@Joe_Pesci Belvedere lepsza, i polska.
0
@Sulimo Akurat Perquis dużo dawał reprezentacji i u niego nigdy nie było probleu z zaangażowaniem.
0
@Gacek5 Biorąc pod uwagę, że punktem odniesienia powinien być dla nas RM, a nie Betis, Elche czy Osasuna to nie, nie ma powodów do optymizmu.
1
@KapiFCB Nie winię tutaj nawet sędziów. To kwestia usankcjonowania takich zachowań. W UFC niektórzy kolesie zachowują się jakby wychodzili na amfie, tam gdyby sędzia nie wkraczał to tłukli by takiego nieprzytomnego aż z twarzy byłaby papka.
0
@KapiFCB Jeszcze nie widziałem sędziego, który w takiej sytuacji zareagował na czas.
0
To jest chore w MMA. Koleś nieprzytomny, a drugi lecie i wali go młotkami. To się kiedyś skończy dramatem.
0
@Emhyr Oczywiście, że czuła. Ostrość to po prostu odczucie bólu, nie ma takiego smaku jak "ostry".
0
@MichalZZZ Wiara wiarą, ale już tylu młodych widziałem, którzy finalnie osiągali poziom Betisu, że się nie napalam.
0
@MichalZZZ Cudem będzie jak więcej niż dwóch z tych młodych osiągnie poziom pozwalający na wygrywanie trofeów.
4
@FC1899Barca On chociaż nie zamykał oczu przy interwencjach.
0
@Dertinho Jak odejdzie to będą na jego miejsce pchać Michniewicza, albo co gorsza, Probierza. Lepiej nie będzie.
0
@Piernik On nigdy nie był kluczowy.
1
@kubix05 Tam chyba miało być "uwieńczony sukcesem" :)
0
@Vebrol Daleko mam do Warszawy.
1
@Vebrol Cytat z Pana Masioty (jedna z najważniejszych osób w Lechu w tamtym czasie): "Obecny Lech nie jest następcą prawnym WKP Lech Poznań, w związku z tym nie może ponosić odpowiedzialności dyscyplinarnej za czyny popełnione przez piłkarzy WKP Lech".
1
@Vebrol @kazbychu pisał o obcych stadionach. Przecież to napisałem, o Lechu się mówi tylko jak gra mecze, o Legii zawsze. Na czym polega ta ciekawa historia Lecha? Na fuzji z Amicą i grą na ich licencji żeby przestać być dawnym Lechem i uniknąć kary za korupcję?
1
@matelkoveb Kończy życie.
0
@Vebrol Zobacz na to forum. Czy ktoś tutaj pisze o innych klubach? Tylko okazjonalnie, jak akurat grają mecze. Legia przewija się cały czas. Jak wygrywała to wszyscy(poza jej kibicami) pisali, że w końcu przegra, jak przegrywa to cisną bekę. Tak czy inaczej, bez Legii życie polskich kibiców byłoby nudne, marketing ligi poleciałby na pysk. Dziennikarze też gadają o tym o czym ludzie chcą słuchać. Sytuacją Kamińskiego nie interesuje się nikt poza kibicami Lecha, o Legii chcą słuchać wszyscy, część chce słyszeć o jej sukcesach część o tym czy upadnie. Żaden inny klub nie wzbudza tylu emocji i zainteresowania. Nawet na forum Lecha, pod każdym artykułem pisze się Legii, tak było, jest i będzie.
0
@Szreko Taka Szwecja jakoś sobie radzi od lat.
0
@Szreko W tych krajach socjalizm szedł w parze z komunizmem, więc nie było szans na powodzenie.
0
@Vebrol To tylko pokazuje ile nasza liga by znaczyła bez Legii. Przecież kibice reszty klubów nie mieliby nawet o czym gadać. Fora by opustoszały.
1
@raben24 Co mają do tego wypchane stadiony? Przecież te mecze są odwołane przez choroby piłkarzy.
0
@kejdzi Ewentualnie pokazuje, że łatwo można sobie załatwić wynik jaki się chce.