0

@Rust_Cohle Mówimy o zawodniku, który często grzał ławę w rezerwach, więc nie ma czego oczekiwać.

0

@Filipfcb2000 On sam też się nie spodziewa co wyjdzie z jego akcji.

2

@kkbarca Gdzie ty widziałeś rzeźników?

3

@Sensible Trudno żeby było inaczej skoro połowa składu to dzieci nie przyzwyczajone do intensywności dorosłej piłki.

0

@doc Luuka to oni mogą zabrać Sevilli a nie nam.

3

@Deviler To gdyby nie on, to gralibyśmy w 10? Nikt inny nie mógłby grać i strzelić? Co za pokrętna logika.

0

@JustBarca Z Glikiem to dali d... po całości. Skoro i tak wiedzieli, że nie będzie grał to dlaczego się nie wykartkował w meczu z Andorą? Teraz jest duża szansa, że dostanie żółtą w pierwszym barażu i jak jakimś cudem wygramy, to w drugim nie zagra.

0

@Herato O, kolejna wersja tłumaczenia jego wypowiedzi.

0

@Omoziu Szczególnie, że większość pierwszego składu miała z Xavim jeden trening albo wcale.

1

@kuz To nie potrafiłeś. Kamizelką zasłaniasz to czego nie chcesz prześwietlać, a nie chronisz skórę. Promieniowanie nie przenika przez te kamizelki.

0

@Janiama On ogólnie gra jak amator. Głowa między nogi i galop.

1

@kamilo0066 Tak to jest jak się na siłę ze słabego skrzydłowego robi obrońcę. W Lechu na skrzydle nie miał liczb to wstawili go na obronę bo szybko biega, a tam objeżdżali go prawie wszyscy w ekstraklasie.

0

@DonAndrzejos Chyba 15 lat temu.

0

@Kamyk37 Im drożej tym więcej kasy można wyprowadzić. Widocznie za mało zarobili na szpitalach tymczasowych.

0

@qbuteq Bo Luksemburg to od dawna nie są ogórki za jakich się ich w Polsce uważa.

0

@Bruttal Można nie lubić Hamiltona (lub Pereza) ale robienie z niego kobiety to już chyba przesada.

1

@Ghotti Bez wodotrysków i chcesz w 135m upchać 100 gniazd? 50 to już będzie dużo.

0

@Worny Max dotknął bolid pupilka federacji i sobie nagrabił.

0

@kuz Keirrison nie zagrał nawet 1 sekundy w meczu towarzyskim Barcelony, więc ciężko go zaliczać do ekipy Pepa.

0

@jakub1906 Ja go np. nie lubię za to jak bardzo był forowany przez Berniego i władze fia na początku kariery. Wtedy nie ważne co odwalił to winny był ktoś inny lub sprawę się zamiatało.

0

@AduŚ07 Luuka też ktoś chciał... Sam się nie pchał.

1

@koksik2700 Jak chcesz ich rozgonić skoro są po stronie Białorusi.

3

@Kwiatek67 Pod względem trofeów możliwe, pod względem umiejętności w 5 się nie łapie.

0

@Swistus172 Jakoś ostatnie jego sezony u nas nie miały nic wspólnego z zostawianiem serca na boisku. Miał wywalone na wszystko i starał się tylko jak ważyło się przedłużenie kontraktu.

1

@graco14 Ci Niemcy to chyba mistrzowie Europy. Po prostu mecz się nam super ułożył.

0

@CZaras To tylko pokazuje jak głęboko w d... jesteśmy. Co gorsza, ludzie się z tym pogodzili skoro uznają jego przyjście za krok do przodu.

0

@patry295 "Zdecentralizowany internet na komputerach użytkowników", definicja skynetu z epilogu Terminatora.

0

@patry295 Normalnie Skynet budują.

0

@SkN On nie ma kontuzji?

0

@marcin62 I to już ze 3-4 lata temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?