mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Mówimy o zawodniku, który często grzał ławę w rezerwach, więc nie ma czego oczekiwać.
0
@Filipfcb2000 On sam też się nie spodziewa co wyjdzie z jego akcji.
2
@kkbarca Gdzie ty widziałeś rzeźników?
3
@Sensible Trudno żeby było inaczej skoro połowa składu to dzieci nie przyzwyczajone do intensywności dorosłej piłki.
0
@doc Luuka to oni mogą zabrać Sevilli a nie nam.
3
@Deviler To gdyby nie on, to gralibyśmy w 10? Nikt inny nie mógłby grać i strzelić? Co za pokrętna logika.
0
@JustBarca Z Glikiem to dali d... po całości. Skoro i tak wiedzieli, że nie będzie grał to dlaczego się nie wykartkował w meczu z Andorą? Teraz jest duża szansa, że dostanie żółtą w pierwszym barażu i jak jakimś cudem wygramy, to w drugim nie zagra.
0
@Herato O, kolejna wersja tłumaczenia jego wypowiedzi.
0
@Omoziu Szczególnie, że większość pierwszego składu miała z Xavim jeden trening albo wcale.
1
@kuz To nie potrafiłeś. Kamizelką zasłaniasz to czego nie chcesz prześwietlać, a nie chronisz skórę. Promieniowanie nie przenika przez te kamizelki.
0
@Janiama On ogólnie gra jak amator. Głowa między nogi i galop.
1
@kamilo0066 Tak to jest jak się na siłę ze słabego skrzydłowego robi obrońcę. W Lechu na skrzydle nie miał liczb to wstawili go na obronę bo szybko biega, a tam objeżdżali go prawie wszyscy w ekstraklasie.
0
@DonAndrzejos Chyba 15 lat temu.
0
@Kamyk37 Im drożej tym więcej kasy można wyprowadzić. Widocznie za mało zarobili na szpitalach tymczasowych.
0
@qbuteq Bo Luksemburg to od dawna nie są ogórki za jakich się ich w Polsce uważa.
0
@Bruttal Można nie lubić Hamiltona (lub Pereza) ale robienie z niego kobiety to już chyba przesada.
1
@Ghotti Bez wodotrysków i chcesz w 135m upchać 100 gniazd? 50 to już będzie dużo.
0
@Worny Max dotknął bolid pupilka federacji i sobie nagrabił.
0
@kuz Keirrison nie zagrał nawet 1 sekundy w meczu towarzyskim Barcelony, więc ciężko go zaliczać do ekipy Pepa.
0
@jakub1906 Ja go np. nie lubię za to jak bardzo był forowany przez Berniego i władze fia na początku kariery. Wtedy nie ważne co odwalił to winny był ktoś inny lub sprawę się zamiatało.
0
@AduŚ07 Luuka też ktoś chciał... Sam się nie pchał.
1
@koksik2700 Jak chcesz ich rozgonić skoro są po stronie Białorusi.
3
@Kwiatek67 Pod względem trofeów możliwe, pod względem umiejętności w 5 się nie łapie.
0
@Swistus172 Jakoś ostatnie jego sezony u nas nie miały nic wspólnego z zostawianiem serca na boisku. Miał wywalone na wszystko i starał się tylko jak ważyło się przedłużenie kontraktu.
1
@graco14 Ci Niemcy to chyba mistrzowie Europy. Po prostu mecz się nam super ułożył.
0
@CZaras To tylko pokazuje jak głęboko w d... jesteśmy. Co gorsza, ludzie się z tym pogodzili skoro uznają jego przyjście za krok do przodu.
0
@patry295 "Zdecentralizowany internet na komputerach użytkowników", definicja skynetu z epilogu Terminatora.
0
@patry295 Normalnie Skynet budują.
0
@SkN On nie ma kontuzji?
0
@marcin62 I to już ze 3-4 lata temu.