0

@patry295 Repera Hiszpanii i koniec kariery jako trenera. Może później go skuszą jakieś egzotyczne piłkarsko kierunki.

0

@VamosGirl Ty nadal nić nie kumasz, nie widzisz co się dzieje. Tak, to k.... nie jest zmowa iluminatów.

2

@blaugrana16 No i bije na głowę naszych ani to topowych skrzydłowych, ani nasze 9.


0

@Sulimo Skoro nie ma kasy na odprawę/y dla trenera/ów to jednak nas nie stać. FFP nie ma tu nic do rzeczy.

1

@Sensible One niech lepiej wrzuca swoje fotki :)

2

@dmcteam Fajnie to się gra jak jest 40cm śniegu na starcie i trzeba udeptać w trakcie gry. Zawsze się trafi jakiś as robiący wślizg pod śniegiem, wtedy czekasz z nadzieją, że nie trafi ci w nogi.
PS
To coś w stylu "kiedyś to było..." :)
Bo było.

0

@Barca1922 Ok, Macedonia, co do Szkocji mam wątpliwości. Z nimi z kontry nie zagramy, a zabiją nas stałymi fragmentami.

0

@Barca1922 A kto za całej puli był słabszy od nas?

0

@Derean Na turniejach zawodzimy, bo tam już nasi trenerzy nie dostają zawodników przygotowanych w klubach tak jak na pojedyncze mecze eliminacji. Po miesiącu orki z naszą myślą szkoleniową efekty są jakie są.

0

@Nazio87 Wy bez tej Legii ty byście mieli teraz smutne życie. Już widzę tą depresję w ostatnich latach.

2

@Rewolucja123 Półprzestrzeń - w ostatnich dniach twoje ulubione słowo.

0

@ProMILs Mam w zupełności odwrotne wrażenie.

3

@daniel32778 Dobrze będzie jak z tej gromadki młodych 2 osiągnie poziom pozwalający na grę w Barcelonie walczącej o najwyższe cele.

1

@Persyfl Może chodziło mu o oboje, takie do grania :)

0

@Mixtape Raiola jest w Madrycie pewnie z raz w miesiącu.

1

@l0Messini Z Legią nie przegrali.

1

@Puyolex Ansu i tak wyląduje na 9. Na topowego skrzydłowego jest za wolny na pierwszych metrach i dryblingiem też nie powala. Ma za to fajny strzał po zwodzie.

0

@ViscaDelFritz1983 I tylko proszku będzie to dotyczyło mimo próby "autora" powiązania pozwów ze szczepionką.

0

@AmigoBlancos Tak jest jak jedna mocna drużna trafi w grupie na 3 ogórków :)

0

@KrychaFCB Tylko Barcelony nie stać obecnie na zamrożenie 10 mln. Poza tym, skoro tamci dwaj nie są gorsi to po co Demir ma im zabierać minuty.

0

@KrychaFCB Pytanie czy warto wydawać 10 mln skoro mamy 2 dzieciaków, którzy możliwe, że nie są gorsi.

0

@Xxxbarca4ever Jak chyba dwa ostatnie.

0

@david89 Nie wyjdzie na drugą połowę.

0

@AdiKingu96 Przyjanuszował to Lewy swoim podejściem do meczu z Węgrami.

0

@Tuc Gdybyś przeszedł covid bezobjawowo i nie wiedział, że byłeś chory to jak to wygląda? Przecież nie robią testów na przeciwciała przed szczepieniem.

5

Widzę, że Robercik przyjechał na kadrę odpocząć i dalej może żyły wypruwać dla Bayernu.

0

@Kgorecki2500 To i tak nie przejdzie. W PiS ciężko było zebrać 15 posłów do podpisania ustawy.

1

@david89 Francję to co raz trudniej zaliczać do "zachodu"...

0

@AmigoBlancos Doszedł już przy golu Poldiego.

0

@DonMatteo901 Jeżeli nic się nie zmieniło w przepisach to nie mogą awansować.
Ps
Znalazłem, jednak od 2020 mogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?