mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 To już się nadaje do leczenia w zamknięciu.
0
@magic10 Już chyba nie istnieje.
1
@bartas97 Ivi
0
@Keson Przecież jest tak od kilku sezonów, że to sędzia przerywa grę.
1
@masq Chłopak był sprowadzony do Barcy B i w ciągu kilku miesięcy tam wyląduje.
1
@KrwawiaceoczyVEB Chyba już czas na ciekawszą ligę dla Niego.
1
@macio_944 Szkoda, że w ostatnich latach u nas jego charakter i umiejętności objawiały się tylko jak kończył mu się kontrakt i trzeba było pokazać, że warto z nim podpisać nowy. Jak można nie pamiętać, że grał "kupę" w większości meczów pod koniec pobytu u nas? I tak było dwa razy, raz klub dał się nabrać i dał mu nowy kontrakt.
3
@Ls0811 Wiesz, że pis dalej zarządza tą elektrownią i kosztuje to jakieś 8 mln rocznie?
0
@Cwaniak4 Dlaczego stracił? Bez CRa prawdopodobnie by nie wygrał tego co wygrał.
2
@MesQueUnClub96 Tylko w grupach 6 zespołowych.
0
@Sau_Ron Na wysokość klauzuli musi się też zgodzić zawodnik. Wielu nie chce się blokować i nie zgadza się na zaporowe kwoty. Poza tym, nie znaczy to, że nie można normalnie sprzedać zawodnika.
2
@chavez Ajax.
0
@Katalończyk 99 Valdes to może jest najbardziej utytułowany, ale pod względem umiejętności to nie wiem czy w top5 się łapie. Takiemu Urruttiemu czy Ramalltesowi do pięt nie dorastał. Zubi też raczej był lepszy. Valdes miał być odpowiedzią Barcy na Ikera i tylko przez to grał na początku kariery (do dobrego poziomu doszedł po kilku sezonach, ale pierwsze 2-3 to był dramat).
0
@norbi77 Jeżeli tak faktycznie jest, to jest to totalny idiotyzm. Ile czasu liniowy musi czekać z podniesieniem chorągiewki na to czy przypadkiem toczącej się piłki nie dotknie obrońca? Debilizm totalny. W momencie podanie koleś na spalonym i jest po akacji.
0
@Sau_Ron Ten przepis nie ma tu zastosowania. Gra powinna być przerwana już przed dotknięciem piłki przez Hiszpana.
3
@Image To nie było podania tylko interwencja obronna. Mbappe był na spalonym już przy podaniu od partnera i na tym skorzystał.
0
@norbi77 I tak powinien być.
1
@Marcin91fcb Z Włochami dał radę to czemu ma nie dać z Francją?
2
@kamiVeB NA 2.
0
@D10SLEO Efekty dźwigania przez tyle minut ciągle wieszającego się na nim cygana.
3
@jareksk100 Linetty nie zgra za kartki.
0
@Cwaniak4 Guardiola nigdy nie zaczynał meczu w pampersie, tak jak Nawałka z Portugalią, gdzie kazał się bronić przez 85 minut zamiast atakować zagubionych w tym meczu Portugalczyków. Jestem pewny, że z dobrym trenerem na tych mistrzostwach zdobylibyśmy medal.
0
@Robert1603 Z którym Pochettino byłoby lepiej?
0
@nammah Przecież on w 2021 nie zagrał nawet 30 meczów we wszystkich rozgrywkach.
1
@Katalończyk 99 Jest zbiórka, a więc dowolność. Nie ma to nic wspólnego z podatkami.
1
@anxted Przecież jeszcze zdążył wywalić z Klubu kliku ludzi i upachać w ich miejsce swoją rodzinkę.
0
@Mroziu Ma zejść z boiska w 57.
5
@Kurkmen No i co zrobiły rządy tych krajów z orzeczeniami trybunałów? Uznały je za niebyłe, żeby nie robić syfu. Nasze kacyki ten wyrok będą traktować wybiórczo. Raz będą go respektować (np. w przypadku sądów), a raz udawać, że go nie ma, bo kasa z unii nie jest wcale taka ble jak mówią.
0
@bartekvisca Żeby ceny zaczęły spadać to musi pojawić się deflacja. Obniżenie inflacji to tylko zmniejszenie tempa wzrostu cen, ale i tak będą rosły.
3
@Momals11 Przecież tu chodzi o wartość tego konsorcjum a nie klubu.