mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pietkinho Brakowało właściwych wyborów...
1
@Dojaar W Polsce nigdy w referendum nie weźmie udziału wystarczająca ilość ludzi.
5
@horang Sport zawodowy nie ma nic wspólnego ze zdrowiem.
0
@KapiFCB Rok temu Lech nie odrobił.
0
@D10SLEO To Klopp jest słaby. Nie umie wpoić swoim piłkarzom, że są w stanie wygrać z Brentford.
0
@Kgorecki2500 No, Cadiz też pokazał, że można.
0
@doc Może go nie widzą na tej rezerwowej ławce? Jak usiądzie na podstawowej do dostanie szansę.
1
@geass Lenglet z Rudigerem? Na ten moment Niemiec to czołówka obrońców ligi. Francuz nawet w swojej top formie nie był blisko takiego poziomu. Cou - wrak piłkarza niezależnie od trenera, Aguero - zawodnik na końcówki, Garcia - praktycznie odpalony w City, de Jonga to by w Anglii połamali, Dembele - bez komentarza, Depay - w Barcelonie o jakiej każdy tu marzy nie podniósłby się z ławki. Fati - niewiadoma.
Przygotowanie fizyczne u nas zawsze leżało, bo wychodzi się z założenia, że mamy mieć piłkę, a przeciwnik ma biegać.
0
@geass Kto z naszej ostatniej jedenastki grałby w pierwszym składzie Chelsea? Tylko Araujo. Na ten moment mamy przeciętny skład i to się szybko nie zmieni.
0
@Grzbiet To nie ten.
4
@FC1899Barca 10 lat teamu tak, teraz by z grupy LM nie wyszli.
3
@Foton I wplątali w to naiwnych Czechów, którzy na takim dealu nic nie zyskają. Czeskie gminy chciały rozmawiać już prawie 2 lata temu, zostali olani, więc poszli do swojego rządu, na nich nasze asy też mieli wywalone, to ci poszli do UE. Tak się kończy przeświadczenie o swojej nieomylności i założeniu "co tam mogą malutkie Czechy".
0
@Hosh Lech nadmuchany przez dziennikarzy, a tak naprawdę miał dwóch poważnych przeciwników do tej pory (Pogoń i Raków) i nie wygrał. Teraz była drużna z bramkarzem i znów nie poszło. Za wcześnie odtrąbiono narodziny polskiego dream teamu.
2
No i się lokomotywa wykoleiła....
1
@sevs Jak już, to po Valverde.
3
Z deszczu pod rynnę.
1
@maroon Przeczytaliśmy już z 5 razy :)
0
@abram3k Były 3 celne strzały z tego 2 to bardziej podania do Niego. Cały czas jego wyjścia do górnych piłek są spóźnione i bez timingu. Przy piąstkowaniach uderza w piłkę jak już spada po wyskoku, przez to nie uderza w nią czystko.
1
@abram3k Tym, że obronił jeden strzał czy tym, że przy piąstkowaniu prawie zrobił asystę dla Cadiz? Bez przesady, to że niczego nie zawalił (w sumie nie miał czego) nie znaczy, że wrócił do formy.
0
@Gaz To, że grają w swoich reprezentacjach nie znaczy, że są tam wiodącymi postaciami. Jeżeli w takim klubie jak Barcelona największą gwiazdą jest Depay to jest źle, bardzo źle.
1
@Toretto Kto z naszej wczorajszej jedenastki miałby miejsce w pierwszym składzie Realu? Może Araujo? Nikt więcej.
0
@bartekvisca To nie odszkodowanie tylko jego pensja do końca kontraktu.
0
@Djzordon Chodzi ci o styl gry czy błędy sędziów?
1
@AmigoBlancos od wygranej jest 10%, 12% to stawka w grach hazardowych ale od postawionej kwoty
0
@AmigoBlancos Jakoś zniesie te 10%.
2
@k1nGPu1G Akurat na wzrost cen mieszkań inflacja ma mały wpływ.
1
@Janas11224 To też minus. Odejście sezonowców to spadki zasięgów w socjalmediach, to z kolei spadek wartości medialnej klubu, a co za tym idzie mniej kasy od sponsorów.
0
@mordini123 Faktycznie, komentator. Przecież to jakiś Janusz przed telewizorem.
0
@FC1899Barca Może ze trzech osiągnie poziom do grania w Barcelonie, reszta wyląduje w Betisie czy Getafe.
0
@Herato Ludzia?