1

@fcbarcafan19 Wróci do formy jak będzie miał konkurenta do gry. Widać, że ma wywalone bo i tak miejsca w składzie nie straci.

1

@Bogan Jakie masz obecnie ograniczenia spotkań? Wesela się odbywają, kluby działają, restauracje też.

2

@Colon "Taki Gajos jedną miną zagrał więcej niż bracia Mroczek przez całą karierę..." - Jan Nowicki

0

@Mathew86 Araujo był napastnikiem w juniorach.

5

@FC1899Barca najdziwniejsze jest to, że nadal są ludzie, którzy nie wiedzą po co jest ta szczepionka...

0

@HolyGoalie97 Wtedy tak bronili prawie wszyscy bramkarze. Przepis był martwy i tyle.

1

@John_Doe Akurat taka Escola musi na czymś zarabiać chociażby po to żeby zapłacić Barcelonie za licencję.

0

@LS Nie tylko u nas. Kluby zarabiają na masowych szkoleniach, później dopiero wybierają najlepszych i biorą do dalszej i obróbki. Lech kasuje 120, Legia 120-170. Rodzice płacą zeby dzieciak pobiegał w koszulce Barcelony.

1

@John_Doe W Escoli w Warszawie opłata wynosi 250 zł.

0

@Wojtas1080pl Właśnie najbardziej martwi to DNA Barcelony.

0

@qbuteq No chyba normalne. Kopacze w tygodniu pracują, na 16.15 nie zdążyliby wrócić z etatów.

0

@FCB24 Nie ma racji. Co o znaczy "i jeszcze musi mu płacić"? Falcao by grał za darmo?

0

@Criss18Barca Gdyby miał wszystko to był tam grał. Na naszą ligę jest dobry, ale ma wady - brak wykończenia, częste złe decyzje w polu karym rywala i siła strzału na poziomie gimnazjalisty.

0

@Shapiro Odkrycie, że politycy razem imprezują. Tak jest od zawsze, może Tusk z Kaczyńskim nie piją razem, ale reszta w hotelu sejmowym zapomina o partiach.

1

@krefi10 Czyli kolesia, który przez 15 lat nie miał nic wspólnego w piłką klubową. Powodzenia.

1

@14 Jak może sobie radzić zawodnik ściągnięty do klubu z myślą o grze w rezerwach?

0

@mmaciass A de Jong i ter Stegen?

0

@elplacek44 Każdy kto ma prawko?

0

@Comfortable_ Po co na koniec kariery miałby wyprowadzać kasę z rodziny?

1

@fart Trochę ciężko to wyglądało.

3

@Deviler To akurat proste. Bayern podchodzi do meczów ligowych na zasadzie "co by się nie działo i tak strzelimy więcej". LM to dla nich te "poważne mecze" i tutaj grają na maksa.

0

@Matt_i1992 Co ma boleć? Dla kogoś jest święty, dla kogoś innego nie. To jest jak "tytuł" nadawany przez jednych, a nieakceptowany przez drugich.

0

@arekfanBarcy Na zwykłym kablu RG6 spokojnie działa 500mb.

0

@Matt_i1992 Mało kogo obchodzi co ciebie obchodzi.

1

@sonek Bo masz nowe mieszkanie i wg rozporządzenia developer musiał tak zbudować. Nie zrobił tego operator kablówki.

1

@Mathew86 Żaden operator nie buduje instalacji w blokach. Każdy doprowadzi ci światłowód tylko do bloku.

0

@BordeR Ja tam widzę tylko pogrzeb.

1

@masterandservant Prawie w każdym.

1

@The_Man PZP został zlikwidowany a nie zastąpiony LM. One nie mają ze sobą nic wspólnego.

0

@Explode Musi zagrać minimum jedną połowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?