mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 Wróci do formy jak będzie miał konkurenta do gry. Widać, że ma wywalone bo i tak miejsca w składzie nie straci.
1
@Bogan Jakie masz obecnie ograniczenia spotkań? Wesela się odbywają, kluby działają, restauracje też.
2
@Colon "Taki Gajos jedną miną zagrał więcej niż bracia Mroczek przez całą karierę..." - Jan Nowicki
0
@Mathew86 Araujo był napastnikiem w juniorach.
5
@FC1899Barca najdziwniejsze jest to, że nadal są ludzie, którzy nie wiedzą po co jest ta szczepionka...
0
@HolyGoalie97 Wtedy tak bronili prawie wszyscy bramkarze. Przepis był martwy i tyle.
1
@John_Doe Akurat taka Escola musi na czymś zarabiać chociażby po to żeby zapłacić Barcelonie za licencję.
0
@LS Nie tylko u nas. Kluby zarabiają na masowych szkoleniach, później dopiero wybierają najlepszych i biorą do dalszej i obróbki. Lech kasuje 120, Legia 120-170. Rodzice płacą zeby dzieciak pobiegał w koszulce Barcelony.
1
@John_Doe W Escoli w Warszawie opłata wynosi 250 zł.
0
@Wojtas1080pl Właśnie najbardziej martwi to DNA Barcelony.
0
@qbuteq No chyba normalne. Kopacze w tygodniu pracują, na 16.15 nie zdążyliby wrócić z etatów.
0
@FCB24 Nie ma racji. Co o znaczy "i jeszcze musi mu płacić"? Falcao by grał za darmo?
0
@Criss18Barca Gdyby miał wszystko to był tam grał. Na naszą ligę jest dobry, ale ma wady - brak wykończenia, częste złe decyzje w polu karym rywala i siła strzału na poziomie gimnazjalisty.
0
@Shapiro Odkrycie, że politycy razem imprezują. Tak jest od zawsze, może Tusk z Kaczyńskim nie piją razem, ale reszta w hotelu sejmowym zapomina o partiach.
1
@krefi10 Czyli kolesia, który przez 15 lat nie miał nic wspólnego w piłką klubową. Powodzenia.
1
@14 Jak może sobie radzić zawodnik ściągnięty do klubu z myślą o grze w rezerwach?
0
@mmaciass A de Jong i ter Stegen?
0
@elplacek44 Każdy kto ma prawko?
0
@Comfortable_ Po co na koniec kariery miałby wyprowadzać kasę z rodziny?
1
@fart Trochę ciężko to wyglądało.
3
@Deviler To akurat proste. Bayern podchodzi do meczów ligowych na zasadzie "co by się nie działo i tak strzelimy więcej". LM to dla nich te "poważne mecze" i tutaj grają na maksa.
0
@Matt_i1992 Co ma boleć? Dla kogoś jest święty, dla kogoś innego nie. To jest jak "tytuł" nadawany przez jednych, a nieakceptowany przez drugich.
0
@arekfanBarcy Na zwykłym kablu RG6 spokojnie działa 500mb.
0
@Matt_i1992 Mało kogo obchodzi co ciebie obchodzi.
1
@sonek Bo masz nowe mieszkanie i wg rozporządzenia developer musiał tak zbudować. Nie zrobił tego operator kablówki.
1
@Mathew86 Żaden operator nie buduje instalacji w blokach. Każdy doprowadzi ci światłowód tylko do bloku.
0
@BordeR Ja tam widzę tylko pogrzeb.
1
@masterandservant Prawie w każdym.
1
@The_Man PZP został zlikwidowany a nie zastąpiony LM. One nie mają ze sobą nic wspólnego.
0
@Explode Musi zagrać minimum jedną połowę.