0

@NastonArtin Co miałby zyskać naszego kluby grając w drugiej lidze?

0

@Barwindg Co to ma wspólnego z cenzurą?

4

@Gaucho Rozumiesz o co chodzi w części nazwy "fame"? Ktoś cię zna, ktoś obstawi twoją walkę? Przecież to oczywiste, że tam wygrywałby co drugi kibol z ustawek. Tam najpierw masz być znany, dopiero się bić.

1

O tym w jakim dole jesteśmy świadczy fakt, że liderem tej drużyny ma być Depay. Piłkarz o poziomie gry, który kilka lat temu dawałby mu szansę na wchodzenie z ławki przy wyniku 3-0.

0

Brawo Depay...

0

@Kondziubarca Oczy znowu zamknął przed strzałem? Bo nie zwróciłem uwag...

0

@RosjaninBut Teraz baryłka ropy jest po około 80 dolarów. Za rządów PO cena dobijała do 120, ceny na stacjach podobne. Niech teraz Kaczyński wyjdzie na mównicę ze swoim kanistrem i pokaże jaka część ceny to podatki.

0

@barcelonaLM Nasze Ambramsy zajmą Londyn.

0

@Bartek22 Grunt, że rodzinę popychał w klubie.

1

@Joe_Pesci Właśnie to robią.

0

@Herato Trochę się to jednak zmieniło od czasów Wisły.

0

@Kielakowy Pokaż jedną wypowiedź przedstawiciela Legii, w której "jedzie na klękanie".

2

@NaFazieHitman Wali ściemą na kilometr.

1

@barcelonaLM Schreuder jest tak samo odpowiedzialny, pracują razem, razem ustalają rozwiązania. Jak wyleci Koeman to i Schreuder oraz cały ich sztab.

0

@sebo939 Jak chcesz sprzedać wypożyczonego zawodnika?

1

Kiedy ten ręcznik przestanie wpuszczać piłki w krótki róg?

0

@RR Nie da się "wziąść" dodatku.

3

@macio_944 Wejdź sobie na 90minut.pl.

1

@VegetaPolska W Legii nikt o nich nie myśli, Kamieniecki nie miał o czym pisać to sobie wymyślił artykuł, wrzucił 10 nazwisk z dupy i jak i widać efekt osiągnął, kliknięcia się zgadzają. Inna sprawa to nie tacy oni świetni skoro od lipca nie znaleźli roboty.

0

@barcelonaLM U nich skrzydłowi pomagają w obronie, nie to co w PSG.

0

@Coutinho007 Wypożyczony z Legii Jasur też.

0

@ElPonczato To jak jest w tym Aberdeen @Wiktoria13 ? Wczoraj pisałaś, że to bzdury o braku paliw. Czy może znowu mieszkasz w Hiszpanii?

0

@socha Obaj stoją...

0

@Gomess Jak odejdzie Koeman to i Schreuder oraz cały ich sztab. Poza tym w czym Schreuder miałby być lepszy od Ronalda? Przecież oni wszystko robią razem, to ich wspólne pomysły.

1

@maroon Olisadebe ożenił się z Polką, grał w polskim klubie. Na pewno jego przywiązanie do Polski jest o wiele większe niż Casha.

1

@GregSTG Szczególnie zapis o grzywnie 30 tys., która będzie Ci grozić gdy nie przyjmiesz mandatu i przegrasz w sądzie jasno wskazuje, że chodzi to o wymuszenie przepisowej jazdy.
Dlaczego mandat ma być 1,5 tys.? Zrobić od razu 100 tys.
Prawo to interpretacja zapisów, przepisowa jazda nie zawsze wystarczy.

1

@Wiktoria13 Przeniosłaś się z Hiszpanii do Szkocji?
W czwartek pisałaś o pogodzie w Hiszpanii: "teraz mamy tu 25 stopni wolisz biegać w tej temperaturze czy w 20 stopniach".

2

@Krystian1588 Przez lata zatrudniali ludzi z całej UE (BP też), wielu wyjechało i obudzili się z ręką w nocniku.

1

@DaPidejpi Ktoś kto to tłumaczył też nie za bardzo.

0

@Garbatyy Serio powiedział "oboje"? Chyba czuje się niebinarny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?