mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NastonArtin Co miałby zyskać naszego kluby grając w drugiej lidze?
0
@Barwindg Co to ma wspólnego z cenzurą?
4
@Gaucho Rozumiesz o co chodzi w części nazwy "fame"? Ktoś cię zna, ktoś obstawi twoją walkę? Przecież to oczywiste, że tam wygrywałby co drugi kibol z ustawek. Tam najpierw masz być znany, dopiero się bić.
1
O tym w jakim dole jesteśmy świadczy fakt, że liderem tej drużyny ma być Depay. Piłkarz o poziomie gry, który kilka lat temu dawałby mu szansę na wchodzenie z ławki przy wyniku 3-0.
0
Brawo Depay...
0
@Kondziubarca Oczy znowu zamknął przed strzałem? Bo nie zwróciłem uwag...
0
@RosjaninBut Teraz baryłka ropy jest po około 80 dolarów. Za rządów PO cena dobijała do 120, ceny na stacjach podobne. Niech teraz Kaczyński wyjdzie na mównicę ze swoim kanistrem i pokaże jaka część ceny to podatki.
0
@barcelonaLM Nasze Ambramsy zajmą Londyn.
0
@Bartek22 Grunt, że rodzinę popychał w klubie.
1
@Joe_Pesci Właśnie to robią.
0
@Herato Trochę się to jednak zmieniło od czasów Wisły.
0
@Kielakowy Pokaż jedną wypowiedź przedstawiciela Legii, w której "jedzie na klękanie".
2
@NaFazieHitman Wali ściemą na kilometr.
1
@barcelonaLM Schreuder jest tak samo odpowiedzialny, pracują razem, razem ustalają rozwiązania. Jak wyleci Koeman to i Schreuder oraz cały ich sztab.
0
@sebo939 Jak chcesz sprzedać wypożyczonego zawodnika?
1
Kiedy ten ręcznik przestanie wpuszczać piłki w krótki róg?
0
@RR Nie da się "wziąść" dodatku.
3
@macio_944 Wejdź sobie na 90minut.pl.
1
@VegetaPolska W Legii nikt o nich nie myśli, Kamieniecki nie miał o czym pisać to sobie wymyślił artykuł, wrzucił 10 nazwisk z dupy i jak i widać efekt osiągnął, kliknięcia się zgadzają. Inna sprawa to nie tacy oni świetni skoro od lipca nie znaleźli roboty.
0
@barcelonaLM U nich skrzydłowi pomagają w obronie, nie to co w PSG.
0
@Coutinho007 Wypożyczony z Legii Jasur też.
0
@ElPonczato To jak jest w tym Aberdeen @Wiktoria13 ? Wczoraj pisałaś, że to bzdury o braku paliw. Czy może znowu mieszkasz w Hiszpanii?
0
@socha Obaj stoją...
0
@Gomess Jak odejdzie Koeman to i Schreuder oraz cały ich sztab. Poza tym w czym Schreuder miałby być lepszy od Ronalda? Przecież oni wszystko robią razem, to ich wspólne pomysły.
1
@maroon Olisadebe ożenił się z Polką, grał w polskim klubie. Na pewno jego przywiązanie do Polski jest o wiele większe niż Casha.
1
@GregSTG Szczególnie zapis o grzywnie 30 tys., która będzie Ci grozić gdy nie przyjmiesz mandatu i przegrasz w sądzie jasno wskazuje, że chodzi to o wymuszenie przepisowej jazdy.
Dlaczego mandat ma być 1,5 tys.? Zrobić od razu 100 tys.
Prawo to interpretacja zapisów, przepisowa jazda nie zawsze wystarczy.
1
@Wiktoria13 Przeniosłaś się z Hiszpanii do Szkocji?
W czwartek pisałaś o pogodzie w Hiszpanii: "teraz mamy tu 25 stopni wolisz biegać w tej temperaturze czy w 20 stopniach".
2
@Krystian1588 Przez lata zatrudniali ludzi z całej UE (BP też), wielu wyjechało i obudzili się z ręką w nocniku.
1
@DaPidejpi Ktoś kto to tłumaczył też nie za bardzo.
0
@Garbatyy Serio powiedział "oboje"? Chyba czuje się niebinarny.