0

@verdant Właśnie tak działa prawo i na ten moment w świetle prawa jest winna i skazana. Wyrok zapadł. Czy zły? Pewnie tak, ale nie da się ot tak stwierdzić, że jest niewinna. Bez wznowienia śledztwa i przedstawienia dowodów nowych jest winna.
W sprawie Komendy śledztwo wznowiono i jasno wyszło, że jest on niewinny. Tutaj mamy tylko pełen emocji reportaż, który można zrobić praktycznie do każdej sprawy, gdzie skazany twierdzi, że jest niewinny.

0

@tomono Co to znaczy przewaga? Nie było knockdownów, więc rundy wygrane 1 punktem.

1

@Momals11 Cała liga pracuje na ich wielkość to są efekty.

0

@AmigoBlancos Sytuacja kompletnie inna niż Komendy. Póki co nie ma dowodów na jej niewinność.

0

@DonAndresFCB Dlaczego 9 zabraknie im dopiero około 30 kolejki?

0

@Momals11 Gazeta złotej piłki?

0

@Vebrol On ma od zawsze jeden problem. Jak drużyna wpada w kryzys to panikuje i nie daje rady jej wyprowadzić na prostą. Zobaczymy co będzie teraz, bo to że kryzys przyjdzie jest pewne.

1

@Lionel_Messi10 Z fotelami tyłem do tv?

0

@Kitek1640 Nawet jak wyzdrowieje a nie podpisze nowego kontraktu to nie będzie grał.

1

@PatrykBarca To chyba mało Kowala słuchasz.

0

@Kengo Kiedy ostatni raz widziałeś intensywność w grze Barcelony? 5-6 lat temu?

1

@macio_944 Przede wszystkim to świadczy o tym, że wyceny piłkarzy są brane z d...

1

@arasz1819 Jednak troszkę inny wydźwięk niż "to moja wina" :)

1

@Mns21 Fiorentina wtedy też "galowej 11" nie wystawiała :)

4

@Krokiet "Antyfutbolem" można wygrać LM czy ME. Czy ktoś w Interze ma pretensje do Mou, że tak grali? Czy greccy kibice płaczą, że wygrali mistrzostwa brzydką grą?
Rayo to przykład z d. Oni mają graczy o niebo lepiej wyszkolonych technicznie niż Legia, za to nie są w stanie grać tak fizycznie i agresywnie. W obu przypadkach trenerzy ustawiają taktykę pod to czym dysponują.
Wyjście na Napoli z założeniem grania otwartej piłki skończyłoby się pewnie w okolicach 7-2.

5

@LukaszFan Piłkarsko prezentują się tak, jak pozwala im potencjał. Ustawiają się w obronie i grają kontry, taktyka dobra jak każda inna.

0

@Khajio Do 1/8 LM też.

0

@Khajio Jakie więcej? Za 1/8 LM dostaje się 9,6 mln. Za pokonanie kolejnych rund w LE i wygranie finału wychodzi łączeni 13,2 mln .

0

@KapiFCB Z tej trójki zostanie tylko de Jong. Dembele pewnie nie przedłuży kontraktu, a Depay to nie jest i nie będzie poziom piłkarza gwarantującego jakość do zdobywania trofeów.

0

@dv7wisnia Oszuka dwoje obrońców? Przecież to na ten moment niewykonalne. Nie gra tam żadna kobieta.

1

@sokot Kilka lat temu gracz tej klasy nie podnosiłby się u nas z ławki, teraz robi za gwiazdę. To obrazuje zjazd jaki zaliczyliśmy.

2

Nie wiem skąd opinia, że Luuk dobrze gra głową. Nigdy nie grał, to że jest wysoki nie znaczy, że potrafi.

0

@Image Bardziej miarodajny mecz niż te sprzed 3 tygodni, szczególnie, że była przerwa na mecze kadry, która często ma wpływ na formę zespołów klubowych.

1

@Image Czyli dzisiaj na luzie Dynamo dostaje manitę.

2

@takisobiektos Nie dostał ale u nas nie miał już przyszłości i czekał go rok na trybunach więc wziął co dawali.

2

@Xxxbarca4ever Jaki róg? Z 1,5 metra od słupka to leciało.

0

@Keson Widzę to inaczej. Teraz jest zdecydowanie mniej wybijania niż 10-15 lat temu. Obecnie bardzo często grają do gwizdka.

0

@Uukasz_93 Będzie nowa liga dla koneserów.

0

@karci0 Żeby dojść do tego poziomu Milanu trzeba przejść przez 10 lat mizerii.

0

@masq Może i nie zapłacą i wróci do swojego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?