0

@macio_944 Mijał ich bo był gwizdek i go puścili.

0

@domin1515 Kiedy jakiś szejk miał zostać właścicielem Barcelony? Na ten moment to nawet nie jest możliwe.

1

@kuz Rakuten to japońska firma.

0

@PatrykBarca Grają to czego ich Michniewicz nauczył. Dopóki trzeba murować i grać z kontry to się da, jak trzeba wziąć piłkę i grać to nie ma pomysłu. Ten trener nigdy nie powinien trafić do klubu, który musi w lidze atakować, bo jego drużny nigdy tego nie umiały robić.

4

@Dankhog Dlaczego uważasz, że Ajax ma gorszy skład?

1

@Criss18Barca A przekonuje kogokolwiek? Gracze na jego poziomie powinni być rezerwowymi w Barcelonie. Gdyby nie dół w jaki wpadliśmy nigdy nikt by się nim nie zainteresował.

0

@jacek905 Jak chcesz im dać nie naszego piłkarza?

0

@peetwithbarca A teraz jest?

3

Podsumował swoje występy w tym klubie.

1

@Songo91 Wtedy kiedy zagrał dokładnie tak jak dziś. Naiwny drybling, brak dokładności i dynamiki. Jego miejsce jest w drugiej drużynie.

0

@Rewolucja123 Tylko, że Benzema to półka wyżej i nawet jak musi robić coś czego nie lubi to i tak zrobi to dobrze.

2

@CLionelMessi Wystarczy ściągnąć mu realnego konkurenta do gry, albo się ogarnie, albo będzie płakał jak wtedy gdy był jeszcze Bravo.

0

@DonMatteo901 Nie, Neuer i Kurtła są w formie.

0

@arkasath Koszt rozegrania meczu na Camp Nou to 1,5 mln, więc przy obecnej frekwencji tak kolorowo nie jest.

0

@takisobiektos Przez jakiś czas będzie cicho o CM. Nikt nie wyskoczy z taką propozycją po jego ostatnich wynikach.

0

@Vebrol Mówisz o lidze, w której zawodnicy "zwalniali" trenerów bo trenieni były za ciężkie, więc skąd zdziwienie (Bielica, Petrescu)? Każdy piłkarz, który od nas wyjeżdża w pierwszym wywiadzie mówi, że nie wiedział, że można tak ciężko trenować.

0

@agaFCB Nie będzie grał, więc wytrzyma.

0

@kewin To nie oni robią transmisję :)

0

@Batys Tak bywa. Jak np. Roy Jones kończył w 30 sek to nikt nie płakał, że płacił.

1

@Lionel_Messi10 No bywa...

0

@SelloutCrowd Porównujesz federacje, gdzie taki Soldic mógłby wyjść i walczyć na jednej gali kolejno z 10 zawodnikami FMMA?

0

@Lionel_Messi10 Bo do walk siada się przygotowanym...

0

@tomono To może zrobić galę Fame-KSW? taki meczyk wagowy.

5

@Malpi_Musk Zarywasz noce przed 24?

0

@Batys Płacą za 4h gali...

0

@kewin Raczej typowe różnice. p1 to często różne testy.

1

@Adi123456789 I nadal tej LM nie ma.

0

@Pogba No raczej mógł mieć jeszcze ojca Polaka.

4

@Pawel13sz Sami by wygrali, bez jego wskazówek.

2

@Kubix93 Zaraz po tych na środki na zatwardzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?