mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Mijał ich bo był gwizdek i go puścili.
0
@domin1515 Kiedy jakiś szejk miał zostać właścicielem Barcelony? Na ten moment to nawet nie jest możliwe.
1
@kuz Rakuten to japońska firma.
0
@PatrykBarca Grają to czego ich Michniewicz nauczył. Dopóki trzeba murować i grać z kontry to się da, jak trzeba wziąć piłkę i grać to nie ma pomysłu. Ten trener nigdy nie powinien trafić do klubu, który musi w lidze atakować, bo jego drużny nigdy tego nie umiały robić.
4
@Dankhog Dlaczego uważasz, że Ajax ma gorszy skład?
1
@Criss18Barca A przekonuje kogokolwiek? Gracze na jego poziomie powinni być rezerwowymi w Barcelonie. Gdyby nie dół w jaki wpadliśmy nigdy nikt by się nim nie zainteresował.
0
@jacek905 Jak chcesz im dać nie naszego piłkarza?
0
@peetwithbarca A teraz jest?
3
Podsumował swoje występy w tym klubie.
1
@Songo91 Wtedy kiedy zagrał dokładnie tak jak dziś. Naiwny drybling, brak dokładności i dynamiki. Jego miejsce jest w drugiej drużynie.
0
@Rewolucja123 Tylko, że Benzema to półka wyżej i nawet jak musi robić coś czego nie lubi to i tak zrobi to dobrze.
2
@CLionelMessi Wystarczy ściągnąć mu realnego konkurenta do gry, albo się ogarnie, albo będzie płakał jak wtedy gdy był jeszcze Bravo.
0
@DonMatteo901 Nie, Neuer i Kurtła są w formie.
0
@arkasath Koszt rozegrania meczu na Camp Nou to 1,5 mln, więc przy obecnej frekwencji tak kolorowo nie jest.
0
@takisobiektos Przez jakiś czas będzie cicho o CM. Nikt nie wyskoczy z taką propozycją po jego ostatnich wynikach.
0
@Vebrol Mówisz o lidze, w której zawodnicy "zwalniali" trenerów bo trenieni były za ciężkie, więc skąd zdziwienie (Bielica, Petrescu)? Każdy piłkarz, który od nas wyjeżdża w pierwszym wywiadzie mówi, że nie wiedział, że można tak ciężko trenować.
0
@agaFCB Nie będzie grał, więc wytrzyma.
0
@kewin To nie oni robią transmisję :)
0
@Batys Tak bywa. Jak np. Roy Jones kończył w 30 sek to nikt nie płakał, że płacił.
1
@Lionel_Messi10 No bywa...
0
@SelloutCrowd Porównujesz federacje, gdzie taki Soldic mógłby wyjść i walczyć na jednej gali kolejno z 10 zawodnikami FMMA?
0
@Lionel_Messi10 Bo do walk siada się przygotowanym...
0
@tomono To może zrobić galę Fame-KSW? taki meczyk wagowy.
5
@Malpi_Musk Zarywasz noce przed 24?
0
@Batys Płacą za 4h gali...
0
@kewin Raczej typowe różnice. p1 to często różne testy.
1
@Adi123456789 I nadal tej LM nie ma.
0
@Pogba No raczej mógł mieć jeszcze ojca Polaka.
4
@Pawel13sz Sami by wygrali, bez jego wskazówek.
2
@Kubix93 Zaraz po tych na środki na zatwardzenie.