2

@Jacu327 W latach 50-60 Brazylia grała 4 z przodu.

1

@PatrychoO Chociaż może Rysiu się mnożył na potęgę :)

0

@PatrychoO Skoro coś jest odłamem x-comu, czyli można zakładać, że są na ich poziomie to nie polecam.

0

@Herbert No przecież @PatrychoO napisał. 40 miejsce to żadna czołówka.

0

@Herbert Nie jest.

0

@tadzik447 Nic. To znaczy tylko, że masz problemy z czytaniem.

1

@macio_944 No i właśnie nie chciał.

0

@wyrek I równie wiele kosztów, do tego muszą ciąć budżety innych sekcji by pokryć zobowiązania wobec piłkarzy.

0

@Emhyr To nie znaczy, że go wpuszczą do Australii.

0

@wojopancer To tak samo jak rozgrywanie piłki po sznurku przez każdego zawodnika od lewej do prawej (i odwrotnie), gdzie bardzo często można pominąć jednego, co bardzo przyspieszyłoby akcję.

1

@Xxxbarca4ever Problem w tym, że te mecze wyglądają lepiej tylko przez 20 minut 1 połowy i 10-15 drugiej. To "lepiej" polega na trochę szybszym graniu piłką i nieco lepszym pressingu, ale nadal drużyna nie potrafi tworzyć sytuacji strzeleckich.

0

@monsterrize Problem w tym, że tych założycieli jest 15. Poza tym, to nigdy nie wygląda tak pięknie jak na papierze.

0

@monsterrize Bo inne drużyny, które tam wejdą zaczną się uwsteczniać.

0

@Ptasior Ten azerski as przy dobrym trenerze i ułożeniu drużyny spokojnie nastrzela w lidze ponad 20 goli.

0

@Sysia11 Bez tych limitów, przy zdolnościach Hiszpanów do zarządzania to połowa klubów (szczególnie tych mniejszych) zbankrutuje w 3 lata.

4

@Pawlak1992 Tylko jacyś niepoprawni romantycy mogli wierzyć, że da się osiągnąć sukcesy z grupą dzieciaków (pewnie za 2-3 lata zostanie ich ze dwóch, bo reszta osiągnie poziom Tello czy Cuenki) i kilkoma wypalonymi graczami. Koeman realnie ocenił możliwości tej drużny, aczkolwiek powinien to zrobić w rozmowie z prezesem a nie na konferencji.

0

To jak, Xavi będzie zjedzony za wystawienie Alby? Ronald by spłonął tutaj za to na stosie.

0

@Kgorecki2500 Bardzo trafną.

0

@KacperVEB Przez te kilka mln nie odjadą nam dalej niż są teraz.

1

@Mixtape Iniesta niestety odstawał już fizycznie, Modrić nadal daje radę biegać cały mecz.

1

@Kamilos84 Bruhe :). Tak to jest jak polski komentator chce być bardziej belgijski od Belga

0

@masq Nie pomyliłeś ironii z paradoksem?

0

@mkord W skali zarobków rodzinki upchanej w zarządach spółek?

0

@Don Lucas Wiesz, że lata 90 już minęły? Przecież w Anglii obecnie jak chyba nigdzie indziej jest nacisk na ochronę zawodników.

2

@hardmind Pieniądze z bycia posłem to grosze. Kasa jest w spółkach skarbu państwa, a tam ludzi nie wsadzisz bez wygranych wyborów.

0

@TheNekro94 Nie wiem. Na LR nie mam reklam, na yt pełno.

0

@Encore Real na ten moment gra w swojej lidze. Ogórki biją się o 2 miejsce.

0

@Jakchcesz Te tysiące to na rok, a nie na miesiąc. Niestety elektorat PiSu myśli tak jak Ty, że to na miesiąc.

2

@busquets5 Kto za niego zapłaci?

4

@pt9 5-8 lat? Przecież on wyleci jak nie będzie mistrzostwa w przyszłym sezonie. W tym klubie nigdy nie było czasu na czekanie na wyniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?