mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jacu327 W latach 50-60 Brazylia grała 4 z przodu.
1
@PatrychoO Chociaż może Rysiu się mnożył na potęgę :)
0
@PatrychoO Skoro coś jest odłamem x-comu, czyli można zakładać, że są na ich poziomie to nie polecam.
0
@Herbert No przecież @PatrychoO napisał. 40 miejsce to żadna czołówka.
0
@Herbert Nie jest.
0
@tadzik447 Nic. To znaczy tylko, że masz problemy z czytaniem.
1
@macio_944 No i właśnie nie chciał.
0
@wyrek I równie wiele kosztów, do tego muszą ciąć budżety innych sekcji by pokryć zobowiązania wobec piłkarzy.
0
@Emhyr To nie znaczy, że go wpuszczą do Australii.
0
@wojopancer To tak samo jak rozgrywanie piłki po sznurku przez każdego zawodnika od lewej do prawej (i odwrotnie), gdzie bardzo często można pominąć jednego, co bardzo przyspieszyłoby akcję.
1
@Xxxbarca4ever Problem w tym, że te mecze wyglądają lepiej tylko przez 20 minut 1 połowy i 10-15 drugiej. To "lepiej" polega na trochę szybszym graniu piłką i nieco lepszym pressingu, ale nadal drużyna nie potrafi tworzyć sytuacji strzeleckich.
0
@monsterrize Problem w tym, że tych założycieli jest 15. Poza tym, to nigdy nie wygląda tak pięknie jak na papierze.
0
@monsterrize Bo inne drużyny, które tam wejdą zaczną się uwsteczniać.
0
@Ptasior Ten azerski as przy dobrym trenerze i ułożeniu drużyny spokojnie nastrzela w lidze ponad 20 goli.
0
@Sysia11 Bez tych limitów, przy zdolnościach Hiszpanów do zarządzania to połowa klubów (szczególnie tych mniejszych) zbankrutuje w 3 lata.
4
@Pawlak1992 Tylko jacyś niepoprawni romantycy mogli wierzyć, że da się osiągnąć sukcesy z grupą dzieciaków (pewnie za 2-3 lata zostanie ich ze dwóch, bo reszta osiągnie poziom Tello czy Cuenki) i kilkoma wypalonymi graczami. Koeman realnie ocenił możliwości tej drużny, aczkolwiek powinien to zrobić w rozmowie z prezesem a nie na konferencji.
0
To jak, Xavi będzie zjedzony za wystawienie Alby? Ronald by spłonął tutaj za to na stosie.
0
@Kgorecki2500 Bardzo trafną.
0
@KacperVEB Przez te kilka mln nie odjadą nam dalej niż są teraz.
1
@Mixtape Iniesta niestety odstawał już fizycznie, Modrić nadal daje radę biegać cały mecz.
1
@Kamilos84 Bruhe :). Tak to jest jak polski komentator chce być bardziej belgijski od Belga
0
@masq Nie pomyliłeś ironii z paradoksem?
0
@mkord W skali zarobków rodzinki upchanej w zarządach spółek?
0
@Don Lucas Wiesz, że lata 90 już minęły? Przecież w Anglii obecnie jak chyba nigdzie indziej jest nacisk na ochronę zawodników.
2
@hardmind Pieniądze z bycia posłem to grosze. Kasa jest w spółkach skarbu państwa, a tam ludzi nie wsadzisz bez wygranych wyborów.
0
@TheNekro94 Nie wiem. Na LR nie mam reklam, na yt pełno.
0
@Encore Real na ten moment gra w swojej lidze. Ogórki biją się o 2 miejsce.
0
@Jakchcesz Te tysiące to na rok, a nie na miesiąc. Niestety elektorat PiSu myśli tak jak Ty, że to na miesiąc.
2
@busquets5 Kto za niego zapłaci?
4
@pt9 5-8 lat? Przecież on wyleci jak nie będzie mistrzostwa w przyszłym sezonie. W tym klubie nigdy nie było czasu na czekanie na wyniki.