6

@DaPidejpi Najlepsze jest to, że do momentu tego łokcia od Marcelo grał przeciętny mecz. Pamiętam, jak powiedziałem do kumpla "teraz zobaczysz, wk..ił się..."

1

@David_Beckham Juninho, Pisz, Messi Pirlo. Taki R. Carlos po prostu miał kopyto i walił przed siebie, dla mnie to nie umiejętność strzelania wolnych tylko wielka siła strzału, on nie celował.

3

@FioletoweOczy Nie jestem fanem konfy, ale akurat w tym przypadku głos wstrzymujący był równoznaczny z głosem przeciw.

0

@wyrek Tak? To ile wg ciebie wynosi 80% z 10 mln i 60% z 36?

0

@wyrek No i? To daje 8 mln ludzi w miastach, u nas ponad 20.

0

@Medium Weź pod uwagę, że Szwedzi to ogólnie dużo zdrowszy i dbający o siebie naród, więc i odporność mają lepszą.

2

@dawid16dkk Co to ma do rzeczy?

1

@priest9999 Kasę ma dostać zawodnik, a nie kupa ludzi wokół niego.

0

@bartekvisca Kogo obchodzić czego ty chcesz?

11

@Zoker Piękna manipulacja. W komunikacie japońskiego rządku nie ma zwrotu "eksperymentalna iniekcja".

1

@Herato Nie ma takiej ligi.

0

@MeMyselfAndI Chyba nie ma kierowcy, który częściej odnosił korzyści dzięki SC niż Hamilton.

1

@Wizz777 Przecież nSport należy do c+.

0

@Virusk3 Legia chociaż była mistrzem.

0

@tomcias10 Taką mamy jakość piłkarzy.

2

Teraz Mercedes wyśle milion pism.

0

Normalnie jakby nadal tam Bernie rządził i prowadził dalej synalka za rączkę.

4

@LambiPL Mi akurat brakuje tych jego wklejanek.

0

@Waslak12 O żesz, ale orka.... Takie teksty imponują komuś kto ma więcej niż 15 lat? Do kogo on chce trafić?

0

@Kwiatek67 Wejdź na główną i sobie sprawdź.

0

@Uukasz_93 Jak go brali to wszyscy w Barcelonie twierdzili, że Messi nigdzie nie odejdzie.

0

@Colon Gdzie tam turniej. Jeden mecz. Przy wyniku około 100-90 zaczęliśmy liczyć na +/- ilość goli. Miał być mecz, w sobotę, jak zawsze, a wyszło jak nigdy. Graliśmy 6 na 6 z jednym rezerwowym, około 15 jeden się wykruszył i rezerwowy był wspólny.
PS
Żeby nie było, że korki były kiepskie. Boisko było asfaltowe :)

0

@Colon Piłka od 11 do 19. Zdarłem do zera korki marki stomil.

0

@Lautaro To, żeby ludzie nie leczyli raka krtani syropem na kaszel...

0

@jq91 Wtedy to miało się co rozkładać. Teraz z 0 będzie ciężko.

0

@vangoor Reszta boi się odezwać.

0

@patry295 Właśnie sprawiłeś, że już go nie ma.

0

@DarkShen River Raid, Commandos, FM.

1

@vangoor Reszta wyciągnęła? Przecież bez niego nasza pomoc nie istnieje.

0

@HighestInTheRoom Nie do końca. W Gromdzie możesz się bronić, a nie czekać na strzał jak na wyrok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?