mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DaPidejpi Najlepsze jest to, że do momentu tego łokcia od Marcelo grał przeciętny mecz. Pamiętam, jak powiedziałem do kumpla "teraz zobaczysz, wk..ił się..."
1
@David_Beckham Juninho, Pisz, Messi Pirlo. Taki R. Carlos po prostu miał kopyto i walił przed siebie, dla mnie to nie umiejętność strzelania wolnych tylko wielka siła strzału, on nie celował.
3
@FioletoweOczy Nie jestem fanem konfy, ale akurat w tym przypadku głos wstrzymujący był równoznaczny z głosem przeciw.
0
@wyrek Tak? To ile wg ciebie wynosi 80% z 10 mln i 60% z 36?
0
@wyrek No i? To daje 8 mln ludzi w miastach, u nas ponad 20.
0
@Medium Weź pod uwagę, że Szwedzi to ogólnie dużo zdrowszy i dbający o siebie naród, więc i odporność mają lepszą.
2
@dawid16dkk Co to ma do rzeczy?
1
@priest9999 Kasę ma dostać zawodnik, a nie kupa ludzi wokół niego.
0
@bartekvisca Kogo obchodzić czego ty chcesz?
11
@Zoker Piękna manipulacja. W komunikacie japońskiego rządku nie ma zwrotu "eksperymentalna iniekcja".
1
@Herato Nie ma takiej ligi.
0
@MeMyselfAndI Chyba nie ma kierowcy, który częściej odnosił korzyści dzięki SC niż Hamilton.
1
@Wizz777 Przecież nSport należy do c+.
0
@Virusk3 Legia chociaż była mistrzem.
0
@tomcias10 Taką mamy jakość piłkarzy.
2
Teraz Mercedes wyśle milion pism.
0
Normalnie jakby nadal tam Bernie rządził i prowadził dalej synalka za rączkę.
4
@LambiPL Mi akurat brakuje tych jego wklejanek.
0
@Waslak12 O żesz, ale orka.... Takie teksty imponują komuś kto ma więcej niż 15 lat? Do kogo on chce trafić?
0
@Kwiatek67 Wejdź na główną i sobie sprawdź.
0
@Uukasz_93 Jak go brali to wszyscy w Barcelonie twierdzili, że Messi nigdzie nie odejdzie.
0
@Colon Gdzie tam turniej. Jeden mecz. Przy wyniku około 100-90 zaczęliśmy liczyć na +/- ilość goli. Miał być mecz, w sobotę, jak zawsze, a wyszło jak nigdy. Graliśmy 6 na 6 z jednym rezerwowym, około 15 jeden się wykruszył i rezerwowy był wspólny.
PS
Żeby nie było, że korki były kiepskie. Boisko było asfaltowe :)
0
@Colon Piłka od 11 do 19. Zdarłem do zera korki marki stomil.
0
@Lautaro To, żeby ludzie nie leczyli raka krtani syropem na kaszel...
0
@jq91 Wtedy to miało się co rozkładać. Teraz z 0 będzie ciężko.
0
@vangoor Reszta boi się odezwać.
0
@patry295 Właśnie sprawiłeś, że już go nie ma.
0
@DarkShen River Raid, Commandos, FM.
1
@vangoor Reszta wyciągnęła? Przecież bez niego nasza pomoc nie istnieje.
0
@HighestInTheRoom Nie do końca. W Gromdzie możesz się bronić, a nie czekać na strzał jak na wyrok.