0

@PatrykBarca Co np. poza jedną fregatą?

2

@Azi Tak się nienawidzą, że dostał kilka mln dotacji.

0

@Striker Co z tego skoro obowiązki typowego dyrektora sportowego sprawują tam managerowie (nie bez powodu tak są nazywani a nie trenerami).

3

@Pogba W Anglii to działa całkiem dobrze.

0

@Pilka_jest_okragla Po co szukać mu nowego pracodawcy skoro skończy mu się wypożyczenie. Nie wiem ile razy trzeba niektórym powtarzać, że on nie jest naszym zawodnikiem.

2

@tbas ta bo nato zareaguje na agresję rosji, wyrażą swoje głębokie oburzenie i się skończy

0

@Colon Pewnie dlatego, że pan CN nie istniał.... Tak wiem, dałem się złapać, ale wpis fajny...

4

@Pawel13sz Rozbicie MSN powinno być karalne. Dla dobra futbolu.

3

@GeneralXavi Z takim nazwiskiem jest stworzony do reklamowania buków i banków. Czy mu się odechce? Wszystko możliwe, ale wydaje mi się, że jak kadra będzie miała dobre wyniki to będzie chciał grać.

0

@GeneralXavi Przecież już się do niego pchają wszystkie platformy buków. Poza tym, może po prostu chce?

0

@_catalan To i tak nie czas na "ładowanie akumulatorów".

0

@_catalan To akurat jest kiepskie na środek sezonu, gdzie gra się mecze co 3 dni.

18

@Shapiro Może tam po prostu rząd zasługuje na zaufanie i potrafi odpowiednio przeprowadzać takie sprawy przez parlament.

0

@mmaciass Już? Przecież strzelają od 2 tygodni.

2

@tomek8756 Rządowa farma troli działa.

2

@takisobiektos Piłkarz po czymś takim leżałby z 5 minut i trzymałby się raz za nogę raz za twarz.

4

@DonMatteo901 Poziom Nawałki nie wyrasta ponad naszą ligę. Facet miał farta, że trafił na prime wielu zawodników, którzy grali w dobrych klubach. Nikt przed nim ani po nim nie miał takiej ekipy. Średni trener europejski zrobiłby medal na euro.

1

@Catalanian1991 Jeszcze jedna wtopa i Skorża zachowa się jak ma w zwyczaju. Zacznie się miotać i drużyna wpadnie w prawdziwy dołek. On nie wie co robić jak drużynie nie idzie, nigdy tego wiedział.

0

@arkasath Wcale nasi nie grali na czas przez te 5 minut. Z minutę to Marc ukradł.

0

@zaiks Nic, grają swoje. To pierwsza połowa była jakaś dziwna.

0

@Coutinho007 Tutaj można mówić o lekarzach gdyby mu operowane kolano poszło. Urazy mięśniowe to wina trenerów.

1

@Murazor Ale to był jego sztab.

0

@Coutinho007 Lekarze przygotowują zawodników czy raczej trenerzy?

0

Świat się kończy...

0

@barcelonaLM Nie bez powodu był ściągany do Barcy B. To jest jego poziom

1

@kubix05 Ponad 81? Czyli 81,5 czy 81,75?

0

@JohnB Jego ojciec jest jednym z jego agentów. Pewnie tylko po to żeby pobierać prowizje, ale jest.

0

@Bykunn Za 1/8 lm jest 9,6mln, za wygranie LE ponad 13.

0

@Lisek Wolę minuty Gaviego niż Demira o którym za rok nikt nie będzie pamiętał.

0

@Bykunn Chyba jednak nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?