mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Co np. poza jedną fregatą?
2
@Azi Tak się nienawidzą, że dostał kilka mln dotacji.
0
@Striker Co z tego skoro obowiązki typowego dyrektora sportowego sprawują tam managerowie (nie bez powodu tak są nazywani a nie trenerami).
3
@Pogba W Anglii to działa całkiem dobrze.
0
@Pilka_jest_okragla Po co szukać mu nowego pracodawcy skoro skończy mu się wypożyczenie. Nie wiem ile razy trzeba niektórym powtarzać, że on nie jest naszym zawodnikiem.
2
@tbas ta bo nato zareaguje na agresję rosji, wyrażą swoje głębokie oburzenie i się skończy
0
@Colon Pewnie dlatego, że pan CN nie istniał.... Tak wiem, dałem się złapać, ale wpis fajny...
4
@Pawel13sz Rozbicie MSN powinno być karalne. Dla dobra futbolu.
3
@GeneralXavi Z takim nazwiskiem jest stworzony do reklamowania buków i banków. Czy mu się odechce? Wszystko możliwe, ale wydaje mi się, że jak kadra będzie miała dobre wyniki to będzie chciał grać.
0
@GeneralXavi Przecież już się do niego pchają wszystkie platformy buków. Poza tym, może po prostu chce?
0
@_catalan To i tak nie czas na "ładowanie akumulatorów".
0
@_catalan To akurat jest kiepskie na środek sezonu, gdzie gra się mecze co 3 dni.
18
@Shapiro Może tam po prostu rząd zasługuje na zaufanie i potrafi odpowiednio przeprowadzać takie sprawy przez parlament.
0
@mmaciass Już? Przecież strzelają od 2 tygodni.
2
@tomek8756 Rządowa farma troli działa.
2
@takisobiektos Piłkarz po czymś takim leżałby z 5 minut i trzymałby się raz za nogę raz za twarz.
4
@DonMatteo901 Poziom Nawałki nie wyrasta ponad naszą ligę. Facet miał farta, że trafił na prime wielu zawodników, którzy grali w dobrych klubach. Nikt przed nim ani po nim nie miał takiej ekipy. Średni trener europejski zrobiłby medal na euro.
1
@Catalanian1991 Jeszcze jedna wtopa i Skorża zachowa się jak ma w zwyczaju. Zacznie się miotać i drużyna wpadnie w prawdziwy dołek. On nie wie co robić jak drużynie nie idzie, nigdy tego wiedział.
0
@arkasath Wcale nasi nie grali na czas przez te 5 minut. Z minutę to Marc ukradł.
0
@zaiks Nic, grają swoje. To pierwsza połowa była jakaś dziwna.
0
@Coutinho007 Tutaj można mówić o lekarzach gdyby mu operowane kolano poszło. Urazy mięśniowe to wina trenerów.
1
@Murazor Ale to był jego sztab.
0
@Coutinho007 Lekarze przygotowują zawodników czy raczej trenerzy?
0
Świat się kończy...
0
@barcelonaLM Nie bez powodu był ściągany do Barcy B. To jest jego poziom
1
@kubix05 Ponad 81? Czyli 81,5 czy 81,75?
0
@JohnB Jego ojciec jest jednym z jego agentów. Pewnie tylko po to żeby pobierać prowizje, ale jest.
0
@Bykunn Za 1/8 lm jest 9,6mln, za wygranie LE ponad 13.
0
@Lisek Wolę minuty Gaviego niż Demira o którym za rok nikt nie będzie pamiętał.
0
@Bykunn Chyba jednak nie.