1

@Arkadio90 Na szczyt to muszą wrócić Byki.

0

@Janas11224 Byłem 2 tygodnie temu i nikt nie wspomniał o maseczkach, żadnych toreb też nie dawali.

0

@Remi1899 Nie wiem jak tłumaczą te infa. Widziałem tylko polskie wpisy.

0

@Djzordon I ta fotka tego dowodzi?

0

@Kamilos84 niby tak, ale żeby się nie okazało za 2-3 lata, że był na "gazie".

0

@KrwawiaceoczyVEB Pragną tego pewnie wszystkie drużny, które jeszcze nie odpadły. Szans na wygranie ma dużo mniej.

0

@DonMajkeL Twoi znajomi nie rozumieją znaczenia słowa "pikuje". To, że nie jest utrzymany poziom z 1 sezonu, nie znaczy, że spada on drastycznie.

0

@Azacca To tylko teoria. Tyle zarabiają firmy, w których ma udziały.

0

@Herato Dla dzieciaków to może być coś podobnego.

0

@Remi1899 Rękę czy palec?

1

@zaiks Wg transfermarkt 102x63.

1

@zaiks Trochę się rozpędziłem, bo obecnie fifa zaleca (nakazuje) budowę nowych stadionów o wymiarach boiska 105x68, ale kiedyś były chore dopuszczalne wymiary (90-120)x(45x90), czyli teoretycznie można było grać na kwadracie :)

3

@ProMILs To spróbuj bez logicznego myślenia rozładować ze statku kilka tyś. kontenerów i później z sensem je wyprowadzić z portu. Nie zmienia to faktu, że ona kompletnie się jorbnęła, dlatego napisałem "wbrew pozorom".

0

@amanter Żużlowcy jeżdżą po 3 dniach od złamania obojczyka, a piłkarskie pipki nie dadzą rady z palcem.

0

@SkyWalkerr W sumie dobrze. Przecież to oczywiste, że te jego "zwolnienia lekarskie" ze szczepienie to dobrze opłacona ściema.

2

@karci0 Śmiesznie to piszesz jego nazwisko.

2

@urbipl Wbrew pozorom aż tak wielkiej głupoty nie powiedziała.

0

@sergio5 Menago Nawałki już działa, żeby Kulesza zaczął myśleć.

0

@zaiks To tylko takie wrażenie. Trybuny są blisko i kamera bardzo nisko. Boisko ma 102x63m, więc prawie wymiary z LM.

1

@Kusco15 Jak można na rzecznika wybrać babę, która w jednym zdaniu 3 razy ma yyyy.

0

@Mizander Przecież on już ma oferty i pewnie za kilka dni podpisze z kimś kontrakt.

5

@Jakchcesz On dobrze wie, że nikt taki się nie zgłosi, ale jeszcze lepiej wie, że nigdzie nie zarobi tyle co u nas, więc wymyślił sobie wymówkę.

0

@konajoncek Jak chcesz mu utrudnić transfer? Przecież on nie będzie czekał z wyborem oferty do czerwca tylko zrobi to pewnie w ciągu 2-3 tygodni.

1

@HansFCB Schuster chyba.

0

@Huck Ten Klub niszczy piłkarzy...

7

@tomek8756 Takiemu to tylko zrobić spacer w kilka osób przez maskę i dach.

9

@Ghotti Przecież to wygląda jakby pozbierali resztki z podłogi i zrobili z tego "burgera".

0

@Herato Morata strzelił kiedykolwiek 20 goli w sezonie?

0

@kaamil1910 Przecież on po to przeciąga negocjacje, żeby odejść za darmo i na tym zarobić, a nie dać się sprzedać w styczniu.

0

@kaamil1910 On ma kontrakt do 30 czerwca i od 1 stycznia może podpisać nowy z kim chce. Bezmózgu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?