mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkadio90 Na szczyt to muszą wrócić Byki.
0
@Janas11224 Byłem 2 tygodnie temu i nikt nie wspomniał o maseczkach, żadnych toreb też nie dawali.
0
@Remi1899 Nie wiem jak tłumaczą te infa. Widziałem tylko polskie wpisy.
0
@Djzordon I ta fotka tego dowodzi?
0
@Kamilos84 niby tak, ale żeby się nie okazało za 2-3 lata, że był na "gazie".
0
@KrwawiaceoczyVEB Pragną tego pewnie wszystkie drużny, które jeszcze nie odpadły. Szans na wygranie ma dużo mniej.
0
@DonMajkeL Twoi znajomi nie rozumieją znaczenia słowa "pikuje". To, że nie jest utrzymany poziom z 1 sezonu, nie znaczy, że spada on drastycznie.
0
@Azacca To tylko teoria. Tyle zarabiają firmy, w których ma udziały.
0
@Herato Dla dzieciaków to może być coś podobnego.
0
@Remi1899 Rękę czy palec?
1
@zaiks Wg transfermarkt 102x63.
1
@zaiks Trochę się rozpędziłem, bo obecnie fifa zaleca (nakazuje) budowę nowych stadionów o wymiarach boiska 105x68, ale kiedyś były chore dopuszczalne wymiary (90-120)x(45x90), czyli teoretycznie można było grać na kwadracie :)
3
@ProMILs To spróbuj bez logicznego myślenia rozładować ze statku kilka tyś. kontenerów i później z sensem je wyprowadzić z portu. Nie zmienia to faktu, że ona kompletnie się jorbnęła, dlatego napisałem "wbrew pozorom".
0
@amanter Żużlowcy jeżdżą po 3 dniach od złamania obojczyka, a piłkarskie pipki nie dadzą rady z palcem.
0
@SkyWalkerr W sumie dobrze. Przecież to oczywiste, że te jego "zwolnienia lekarskie" ze szczepienie to dobrze opłacona ściema.
2
@karci0 Śmiesznie to piszesz jego nazwisko.
2
@urbipl Wbrew pozorom aż tak wielkiej głupoty nie powiedziała.
0
@sergio5 Menago Nawałki już działa, żeby Kulesza zaczął myśleć.
0
@zaiks To tylko takie wrażenie. Trybuny są blisko i kamera bardzo nisko. Boisko ma 102x63m, więc prawie wymiary z LM.
1
@Kusco15 Jak można na rzecznika wybrać babę, która w jednym zdaniu 3 razy ma yyyy.
0
@Mizander Przecież on już ma oferty i pewnie za kilka dni podpisze z kimś kontrakt.
5
@Jakchcesz On dobrze wie, że nikt taki się nie zgłosi, ale jeszcze lepiej wie, że nigdzie nie zarobi tyle co u nas, więc wymyślił sobie wymówkę.
0
@konajoncek Jak chcesz mu utrudnić transfer? Przecież on nie będzie czekał z wyborem oferty do czerwca tylko zrobi to pewnie w ciągu 2-3 tygodni.
1
@HansFCB Schuster chyba.
0
@Huck Ten Klub niszczy piłkarzy...
7
@tomek8756 Takiemu to tylko zrobić spacer w kilka osób przez maskę i dach.
9
@Ghotti Przecież to wygląda jakby pozbierali resztki z podłogi i zrobili z tego "burgera".
0
@Herato Morata strzelił kiedykolwiek 20 goli w sezonie?
0
@kaamil1910 Przecież on po to przeciąga negocjacje, żeby odejść za darmo i na tym zarobić, a nie dać się sprzedać w styczniu.
0
@kaamil1910 On ma kontrakt do 30 czerwca i od 1 stycznia może podpisać nowy z kim chce. Bezmózgu.