0

@Volk Zagrał więcej niż połowę, to się liczy do klauzuli.

1

@KrwawiaceoczyVEB Bayern często bierze zawodników po zakończeniu kontraktów, na to klauzuli nie zrobisz.

0

@DonMatteo901 Kolejna rzecz, która daje przewagę bogatym, którzy mogą budować szerokie kadry. To miało sens po zaburzonym okresie przygotowawczym, ale już czas wrócić do normalności.

1

@Katalonbar Stary to jesteś jak pamiętasz 2 pkt za wygrany mecz.

56

Komentarz usunięty

0

@Uukasz_93 Tam nie było żadnej interwencji.

1

@Chakalaka Chyba znakomity babol bramkarza.

0

@Herato Nic dziwnego w kraju gdzie pewnie z 70% ludzi nie wie co to jest inflacja.

0

@Chakalaka O, ilu Polaków w składzie...

0

Ależ akcja Pajor!!!

0

@AlwaysBlaugrana On nigdy nie powiedział, że jest przyszłością klubu. Hiszpańskie brukowce źle przetłumaczyły wywiad i kupa się przykleiła.

6

@Kgorecki2500 Skoro kiedyś było "państwo z kartonu", to teraz jest państwo z gó...

1

@Bykunn To powinno być jak w Polsce. Jak bierze całą kasę to nie może trenować innej drużyny do końca kontraktu, albo bierze co miesiąc dopóki nie znajdzie nowej roboty. Przecież takie rozwiązanie daje wielkie pole do nadużyć. Dogadam się z innym klubem, zawalę kilka meczów, zwolnią mnie, dostanę całą kasę i po tygodniu nowy kontrakt w nowym klubie.

0

@Bykunn To wypłacić czy wypłacać? Przecież bez sensu byłoby wypłacenie całości a on jutro znajduje nową robotę.

0

@barcelonaLM Właśnie, byli :). Już ich Klub nie chce.

0

@Bykunn To nie jest przypadkiem tak, że klub musi trenerowi wypłacać pensję do czasu aż znajdzie nową pracę lub minie kontrakt?

1

@Matt_i1992 Z racji kanonizacji w 2014.

0

@Dajnatace C+ rzuca praktycznie po wszystkich kanałach, np. Family, na premium też. Poza tym bez eleven wszystkich nie obejrzysz.

2

@Bobo25 Domyślam się, że o to mu chodziło, co nie zmienia faktu, że przykład dopasowany kiepsko.
PS
Zdarzyło mi się za małolata rozładowywać 25 ton cementu w upale 40 st. (jeszcze w workach 50 kg, a nie tych unijnych 25). Nie polecam :)

0

@Bobo25 W 2021 roku? Załadowali w cementowani też pewnie ręcznie.

0

@Odcinkowy Kobiety nie mogą jeździć wózkami widłowymi?

0

@Pilka_jest_okragla Łatwo było tak gadać z MSN w ataku.

0

@amanter Brać go, w końcu wychowanek. Będzie pasował do naszego składu drewna.

0

@pawelke3n Wywiad był dla holenderskiej gazety, więc raczej nie po angielsku. Powiedział w nim, że przyszłość klubu to młodzi gracze, których ma. Hiszpańskie brukowce przetłumaczyły to na " dzięki mnie klub ma przyszłość" i szambo się zaczęło.

0

@Bykunn Nie do końca. Oni chcą władzę i odpowiedzialność zostawić samorządom przy jednoczesnym odebraniu im pieniędzy. Wtedy będą mogli rozdzielać środki centralne swoim i będzie narracja, że tam gdzie rządzi pis jest dobrze i są pieniądze.

0

@Mow_mi_Douglas Na odejście od DNA z Laportą nie ma szans.

1

@ściah Akurat wszystkie biznesy Trumpa kolejno bankrutowały. On się kreuje na wielkiego wizjonera biznesu, a tak naprawdę to przejął majątek i powiązania swojego ojca.

0

@pawelke3n Może przeczytaj właściwe tłumaczenie wywiadu Koeamana.

0

@kuz Tylko na minimum jedną połowę, więc będą go wpuszczać w 50 minucie.

0

@marcinnikt Koeman odchodzi, a i tak nie gramy LM i pewnie zwalniamy kolejnego trenera, któremu trzeba płacić. Co ty na taki scenariusz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?