0

@Sysia11 Raków to jedna z najbardziej atrakcyjnie grających drużyn w lidze. O Atletico raczej tego nie da się powiedzieć.

0

@messi564 Juranovic w tym sezonie zagrał jeden dobry meczu.

1

@bartekvisca On chciał odejść za darmo, bo jego doradcy twierdzili, że może. Chcieli skasować mega premię za podpis z nowym klubem. Nikt żadnej oferty nie złożył, bo on nie chciał być sprzedany, tylko zwolniony z kontraktu.

0

@Kurkmen Pierwszy był Marek Saganowski w Legii.

1

@MesQueUnClub96 Magda Masny

0

@Messibestplayerintheworld Montoya też. Mam nadzieję, że ten młody buc zrobi nie większą karierę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca1992 Drogi? Są leki co kosztują ponad milion.

2

@escarabajo Legia nie chciała Salaha...

0

@4drian0 Od wczoraj wiadomo, że nie.

0

@Dembouz1899 Wiadomo od wczoraj.

1

@Colon czasy kiedy piłkarze mieli koszulki w spodenkach i nie wyglądali jakby biegali w piżamach jak teraz...

3

@Katalonbar "Wychodzić"

0

@Bocheno1 Akurat ostatnimi czasy często tak bywało.

4

Pięknie się Jura żegna z Legią.

0

@Mizander Wczoraj jeszcze w Widzewie normę wyrabiał, ale zszedł z kontuzją. Udawał pewnie żeby dzisiaj pograć.

0

@ObiwanKenobi Może idą np z Heratu i ruszyli jak Amerykanie zaczęli się wycofywać? To raz. Przez Białoruś nie szli pieszo:). To dwa.

0

@IronSanHybrid Do Gomesa to on się nawet nie zbliżył.

0

@busquets5 Legia pewnie ma słabszych piłkarzy.

0

@Puyolex Zszedł godzinę temu z kontuzją w meczu z Arką.

0

@Lisek Podawanie Barcelony jako przykład giganta z problemami wywołanymi pandemią to daleko idące naciąganie rzeczywistości. Żaden inny duży klub nie jest nawet w połowie tak głęboko w czarnej d... jak my.
Naprawdę trzeba chyba czytać na odwrocie strony, a nie między wierszami twojego tekstu żeby dojść do takich wniosków.

0

@JimMorrisonFCB Co to ma być? Snake Venom ma moc.

0

@marcin62 To jak to mówił to nie wiedział, że zawodnika nie można ot tak wyrzucić?

0

@Janiama Biznesmen, który sam twierdzi, że na biznesie się zna, a udało mu się tylko otoczyć właściwymi ludźmi...
Wg mnie prezesem powinien zostać Sawicki, ale on nie ma poparcia w betonie.

0

@korolocik To tylko znaczy, że są źle zarządzane i żyją z dnia na dzień, bez planu i alternatywy jak coś pójdzie źle.

3

@Chakalaka A jak założę szalik Barcelony i obiję Ci twarz na chodniku to też wina klubu?
Dobrze wiesz, że czepiasz się tylko dlatego, że sprawa dotyczy Legii. U was Lechitów to zakorzenione w genach.

0

@Lisek I to ma świadczyć o złej sytuacji finansowej Romy?

2

@Chakalaka I za co jeszcze? Za włamania, pijanych kierowców, pobicia na dyskotekach? Przecież to wszystko też w ogromnej części robią ludzie będący kibicami tego lub innego klubu.

5

@Chakalaka Ten symboliczny gest potwierdziłby tylko, że są za to odpowiedzialni. Klub nie może odpowiadać za ich zachowanie poza stadionem i nie powinien być z tą sytuacją łączony.

19

@Chakalaka Co mają władze klubu do zachowania kliku debili na drodze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?