mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Raków to jedna z najbardziej atrakcyjnie grających drużyn w lidze. O Atletico raczej tego nie da się powiedzieć.
0
@messi564 Juranovic w tym sezonie zagrał jeden dobry meczu.
1
@bartekvisca On chciał odejść za darmo, bo jego doradcy twierdzili, że może. Chcieli skasować mega premię za podpis z nowym klubem. Nikt żadnej oferty nie złożył, bo on nie chciał być sprzedany, tylko zwolniony z kontraktu.
0
@Kurkmen Pierwszy był Marek Saganowski w Legii.
1
@MesQueUnClub96 Magda Masny
0
@Messibestplayerintheworld Montoya też. Mam nadzieję, że ten młody buc zrobi nie większą karierę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca1992 Drogi? Są leki co kosztują ponad milion.
2
@escarabajo Legia nie chciała Salaha...
0
@4drian0 Od wczoraj wiadomo, że nie.
0
@Dembouz1899 Wiadomo od wczoraj.
1
@Colon czasy kiedy piłkarze mieli koszulki w spodenkach i nie wyglądali jakby biegali w piżamach jak teraz...
3
@Katalonbar "Wychodzić"
0
@Bocheno1 Akurat ostatnimi czasy często tak bywało.
4
Pięknie się Jura żegna z Legią.
0
@Mizander Wczoraj jeszcze w Widzewie normę wyrabiał, ale zszedł z kontuzją. Udawał pewnie żeby dzisiaj pograć.
0
@ObiwanKenobi Może idą np z Heratu i ruszyli jak Amerykanie zaczęli się wycofywać? To raz. Przez Białoruś nie szli pieszo:). To dwa.
0
@IronSanHybrid Do Gomesa to on się nawet nie zbliżył.
0
@busquets5 Legia pewnie ma słabszych piłkarzy.
0
@Puyolex Zszedł godzinę temu z kontuzją w meczu z Arką.
0
@Lisek Podawanie Barcelony jako przykład giganta z problemami wywołanymi pandemią to daleko idące naciąganie rzeczywistości. Żaden inny duży klub nie jest nawet w połowie tak głęboko w czarnej d... jak my.
Naprawdę trzeba chyba czytać na odwrocie strony, a nie między wierszami twojego tekstu żeby dojść do takich wniosków.
0
@JimMorrisonFCB Co to ma być? Snake Venom ma moc.
0
@marcin62 To jak to mówił to nie wiedział, że zawodnika nie można ot tak wyrzucić?
0
@Janiama Biznesmen, który sam twierdzi, że na biznesie się zna, a udało mu się tylko otoczyć właściwymi ludźmi...
Wg mnie prezesem powinien zostać Sawicki, ale on nie ma poparcia w betonie.
0
@korolocik To tylko znaczy, że są źle zarządzane i żyją z dnia na dzień, bez planu i alternatywy jak coś pójdzie źle.
3
@Chakalaka A jak założę szalik Barcelony i obiję Ci twarz na chodniku to też wina klubu?
Dobrze wiesz, że czepiasz się tylko dlatego, że sprawa dotyczy Legii. U was Lechitów to zakorzenione w genach.
0
@Lisek I to ma świadczyć o złej sytuacji finansowej Romy?
2
@Chakalaka I za co jeszcze? Za włamania, pijanych kierowców, pobicia na dyskotekach? Przecież to wszystko też w ogromnej części robią ludzie będący kibicami tego lub innego klubu.
5
@Chakalaka Ten symboliczny gest potwierdziłby tylko, że są za to odpowiedzialni. Klub nie może odpowiadać za ich zachowanie poza stadionem i nie powinien być z tą sytuacją łączony.
19
@Chakalaka Co mają władze klubu do zachowania kliku debili na drodze?