0

@lucca87 Co w tym dziwnego po ostatnich ściemach Laporty, że wszystko jest pod kontrolą?

0

@LS Po prostu el Polaco.

2

@SuperPatsonFCB Oni zawsze byli inni.

0

@JohnnyBarca Chyba jak wszędzie.

2

@BartqRKO Tak kończą te nasze talenty co kopną dwa razy prosto piłkę i pchają się na zachód.

3

@Encore Pytanie kiedy odechce mu się grać? Wytrzyma do grudnia?

1

@lucca87 Jedno zdanie i tyle baboli...

0

@amanter Za 2-3 tygodnie zamkną stadiony całkowicie.

0

@AllBundy Rozegrał 3 dobre pierwsze rundy. Na wiosnę zawsze było słabo.

0

@joloskyy Nie w jego wieku. Nie bez powodu robili wszystko żeby mu tą łąkotkę połatać a nie usunąć.

1

@Vaven Wtedy był temat odłączenia Katalonii i groźby ligi, że nas wyrzucą.

0

@mr Barca Mimo to ekstraklasa bije na łeb u nas oglądalnością wszystkie ligi.

1

@Bykunn Dla @John_Doe to już za dużo kropek do połączenia.

18

@Piernik Ty sobie zobacz jakie biznesy robi Solorz od kilku lat i na co mu nie pozwalało po, od bankowości po energetykę. Od 5 lat ich retoryka nie na nic wspólnego z obiektywnością, po prostu to mniej nachalna propaganda prorządowa. Nie przypadkiem naczelną jest pani Gawryluk.

2

@Criss18Barca Żadne. Po co przepłacać ze 30%?

0

@BorzyKrzys Jak zwykle pary wystarczy na 2-3 miesiące.

1

@norbi77 Przecież to jest bajka od 1 części.

3

@Khajio Takie trochę niewiele wnoszące do gry te dryblingi.

2

@DonMatteo901 Ten pan nie zna znaczenia słowa propaganda.

0

@mtrix563 Jakby tak sprawdzić czy nie mają w kontraktach gwarancji bycia w pierwszym zespole...

2

@daniel32778 Tam jest taki play/stop...

0

@Odcinkowy Nie robił lewych interesów, zmienił harmonogram przebudowy stadionu żeby w pandemii jak i tak grali bez kibiców przyspieszyć prace. U nas nawet nie byli w stanie załatwić zgody na grę na Mini tylko nabijali miliony kosztów grą na pustym Camp nou.

0

@KUMA04R10 Dobrze napisałeś. To już są tylko nazwiska, bo poziom sportowy niski albo niepewny. Do tego ich zdrowie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Teraz magnesem dla młodych będzie Messi i PSG to wykorzysta.

0

@Katalonbar Polska Liga i czasami PL (tutaj mam pecha, bo co nie siądę do tych ich hitów to jest piach, że oglądać ciężko).

0

@Bobo25 Jakim problemem dla PSG czy City będzie kilka procent dodatkowej opłaty za przekroczenie limitów i to liczone tylko od kwoty o jaką je przekroczą?

0

@Bobo25 Czyli nadal brak bata na najbogatszych...

0

@NANO77 Nie było tak. Dzielili się tylko pierwszeństwem wyboru i zdarzało się często, że kilka meczów Barcy pod rząd było w jednej stacji.

0

@Odcinkowy Perez jakoś świetnie sobie poradził, więc jednak dało się przewidzieć tylko trzeba działać na bieżąco, a nie czekać aż wszystko się rypnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?