mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Co w tym dziwnego po ostatnich ściemach Laporty, że wszystko jest pod kontrolą?
0
@LS Po prostu el Polaco.
2
@SuperPatsonFCB Oni zawsze byli inni.
0
@JohnnyBarca Chyba jak wszędzie.
2
@BartqRKO Tak kończą te nasze talenty co kopną dwa razy prosto piłkę i pchają się na zachód.
3
@Encore Pytanie kiedy odechce mu się grać? Wytrzyma do grudnia?
1
@lucca87 Jedno zdanie i tyle baboli...
0
@amanter Za 2-3 tygodnie zamkną stadiony całkowicie.
0
@AllBundy Rozegrał 3 dobre pierwsze rundy. Na wiosnę zawsze było słabo.
0
@joloskyy Nie w jego wieku. Nie bez powodu robili wszystko żeby mu tą łąkotkę połatać a nie usunąć.
1
@Vaven Wtedy był temat odłączenia Katalonii i groźby ligi, że nas wyrzucą.
0
@mr Barca Mimo to ekstraklasa bije na łeb u nas oglądalnością wszystkie ligi.
1
@Bykunn Dla @John_Doe to już za dużo kropek do połączenia.
18
@Piernik Ty sobie zobacz jakie biznesy robi Solorz od kilku lat i na co mu nie pozwalało po, od bankowości po energetykę. Od 5 lat ich retoryka nie na nic wspólnego z obiektywnością, po prostu to mniej nachalna propaganda prorządowa. Nie przypadkiem naczelną jest pani Gawryluk.
2
@Criss18Barca Żadne. Po co przepłacać ze 30%?
0
@BorzyKrzys Jak zwykle pary wystarczy na 2-3 miesiące.
1
@norbi77 Przecież to jest bajka od 1 części.
3
@Khajio Takie trochę niewiele wnoszące do gry te dryblingi.
2
@DonMatteo901 Ten pan nie zna znaczenia słowa propaganda.
0
@mtrix563 Jakby tak sprawdzić czy nie mają w kontraktach gwarancji bycia w pierwszym zespole...
2
@daniel32778 Tam jest taki play/stop...
0
@Odcinkowy Nie robił lewych interesów, zmienił harmonogram przebudowy stadionu żeby w pandemii jak i tak grali bez kibiców przyspieszyć prace. U nas nawet nie byli w stanie załatwić zgody na grę na Mini tylko nabijali miliony kosztów grą na pustym Camp nou.
0
@KUMA04R10 Dobrze napisałeś. To już są tylko nazwiska, bo poziom sportowy niski albo niepewny. Do tego ich zdrowie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Teraz magnesem dla młodych będzie Messi i PSG to wykorzysta.
0
@Katalonbar Polska Liga i czasami PL (tutaj mam pecha, bo co nie siądę do tych ich hitów to jest piach, że oglądać ciężko).
0
@Bobo25 Jakim problemem dla PSG czy City będzie kilka procent dodatkowej opłaty za przekroczenie limitów i to liczone tylko od kwoty o jaką je przekroczą?
0
@Bobo25 Czyli nadal brak bata na najbogatszych...
0
@NANO77 Nie było tak. Dzielili się tylko pierwszeństwem wyboru i zdarzało się często, że kilka meczów Barcy pod rząd było w jednej stacji.
0
@Odcinkowy Perez jakoś świetnie sobie poradził, więc jednak dało się przewidzieć tylko trzeba działać na bieżąco, a nie czekać aż wszystko się rypnie.