2

@norbo80 Mamy limit płac na poziomie 110% przychodów. Nawet gdyby chciał to nie można go zarejestrować.

0

@Abominacja Co tu prać? Jeden kontrakt reklamowy załatwia sprawę.

0

@blazeq To oczywistego. On zlecał audyt, więc wyniki są takie jakie chciał.

0

@Commando Nie mając nic do stracenia? Praktycznie każdy.

0

@Commando Ważne kiedy to powiedział. Miał wtedy 32-33 lata, więc było to łatwe. Taki Totti zrobił to samo w primie swojej kariery, gdy przyszedł po Niego Real.

2

@Commando Xaviemu takiej kasy jaką dostał od Arabów nikt w Europie by wtedy nie dał.

0

@Encore Może, ale wtedy zgłosimy do ligi tylko 24 zawodników.

0

@Zbyszko z Bogdańca Spoko, wytrzymaj do jutra. Leo podpisze z PSG.

0

@Breakdrowser Szybko poszło. Umowa pewnie uzgodniona od miesiąca.

2

@Herato To bardzo proste. Podpisujesz horrendalne i długie kontrakty w czasach hossy, przychodzi kryzys i jesteś w czarnej d... To samo dzieje się w Polsce. W czasach ogólnoświatowej hossy mądre kraje oszczędzały i zwiększyły swoje rezerwy, nasz populistyczny rząd rozdawał na prawo i lewo, wkrótce to boleśnie odczujemy.

0

@BombowiecKrawczyk Za Fatiego, z jego kolanem nikt wielkich pieniędzy nie da.

0

@marcin000019 Czemu ten ktoś ma się załamać?

6

@tbas Znalazł robotę dla połowy rodziny i kolegów.

4

@amanter To było oczywiste, że każdy sponsor miał wpisane w umowy klauzule dotyczące Messiego. Powoli przejrzą na oczy ci co twierdzili, że Leo kosztuje Klub 300mln i to przegięcie.

1

@Janas11224 Te odejście milionów sezonowców to realny spadek wartości marketingowej Klubu. Co za tym idzie spadek wysokości kontraktów sponsorskich, mniej kasy i kilka lat równi pochyłej.

1

@LuisSalvano Ma zmienić limit płac na 100% przychodów? Tylko to pozwoli na utrzymanie Leo.

1

@DwayNee Może jednak Tusk dalej od Barcelony i Leo nie ma?

0

@cinero1996 Nie powinno też być tak, że w jednym kraju płaci się 20% podatku a w innym 50. Jest jak jest, równość wszędzie to utopia.

0

@NaFazieHitman Trzeba pamiętać, że wyniki takich audytów w dużej mierze zależą od tego kto je zleca. Miał coś wykazać z założenia to wykazał.

0

@NaFazieHitman Oni chcą kupić prawa do LaLiga jako całości, a nie tylko do transmisji.

0

@Bykunn dziwne, bo wszyscy twierdzą, że "e" pochodzi od "electronic", sama nazwa nie ma nic wspólnego z netem

0

@Sysia11 Mścić się za buca, który cały czas ma pretensje do sędziów, trenerów rywali tylko nie do siebie?

4

@Bykunn Dlatego nazywają to e-sport a nie sport.

1

@barcamember Jakby mu wycięli to rehabilitacja nie trwałaby rok.

0

@shinthps Tym tokiem postępowania wkrótce forma "poszłem" będzie poprawna, bo "elita" narodu nie będzie w stanie zrozumieć co jest właściwe.

0

@Kengo Prawie jak zimą w Ogrodzie Oliwskim.

0

@Survier Kto broni nam zdobyć 20 medali w pływaniu? To tylko nasz problem, że poza kilkoma dyscyplinami sport wyczynowy leży i kwiczy.

0

@Pawlak1992 To jest nowa dyscyplina, jak się sprawdzi to będą rozwijać.

3

@BorzyKrzys Ładnie zachlał jak spał 27 godzin.

53

No to mamy tu kilku bezdomnych co stawiali domy na Dynamo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?