mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbo80 Mamy limit płac na poziomie 110% przychodów. Nawet gdyby chciał to nie można go zarejestrować.
0
@Abominacja Co tu prać? Jeden kontrakt reklamowy załatwia sprawę.
0
@blazeq To oczywistego. On zlecał audyt, więc wyniki są takie jakie chciał.
0
@Commando Nie mając nic do stracenia? Praktycznie każdy.
0
@Commando Ważne kiedy to powiedział. Miał wtedy 32-33 lata, więc było to łatwe. Taki Totti zrobił to samo w primie swojej kariery, gdy przyszedł po Niego Real.
2
@Commando Xaviemu takiej kasy jaką dostał od Arabów nikt w Europie by wtedy nie dał.
0
@Encore Może, ale wtedy zgłosimy do ligi tylko 24 zawodników.
0
@Zbyszko z Bogdańca Spoko, wytrzymaj do jutra. Leo podpisze z PSG.
0
@Breakdrowser Szybko poszło. Umowa pewnie uzgodniona od miesiąca.
2
@Herato To bardzo proste. Podpisujesz horrendalne i długie kontrakty w czasach hossy, przychodzi kryzys i jesteś w czarnej d... To samo dzieje się w Polsce. W czasach ogólnoświatowej hossy mądre kraje oszczędzały i zwiększyły swoje rezerwy, nasz populistyczny rząd rozdawał na prawo i lewo, wkrótce to boleśnie odczujemy.
0
@BombowiecKrawczyk Za Fatiego, z jego kolanem nikt wielkich pieniędzy nie da.
0
@marcin000019 Czemu ten ktoś ma się załamać?
6
@tbas Znalazł robotę dla połowy rodziny i kolegów.
4
@amanter To było oczywiste, że każdy sponsor miał wpisane w umowy klauzule dotyczące Messiego. Powoli przejrzą na oczy ci co twierdzili, że Leo kosztuje Klub 300mln i to przegięcie.
1
@Janas11224 Te odejście milionów sezonowców to realny spadek wartości marketingowej Klubu. Co za tym idzie spadek wysokości kontraktów sponsorskich, mniej kasy i kilka lat równi pochyłej.
1
@LuisSalvano Ma zmienić limit płac na 100% przychodów? Tylko to pozwoli na utrzymanie Leo.
1
@DwayNee Może jednak Tusk dalej od Barcelony i Leo nie ma?
0
@cinero1996 Nie powinno też być tak, że w jednym kraju płaci się 20% podatku a w innym 50. Jest jak jest, równość wszędzie to utopia.
0
@NaFazieHitman Trzeba pamiętać, że wyniki takich audytów w dużej mierze zależą od tego kto je zleca. Miał coś wykazać z założenia to wykazał.
0
@NaFazieHitman Oni chcą kupić prawa do LaLiga jako całości, a nie tylko do transmisji.
0
@Bykunn dziwne, bo wszyscy twierdzą, że "e" pochodzi od "electronic", sama nazwa nie ma nic wspólnego z netem
0
@Sysia11 Mścić się za buca, który cały czas ma pretensje do sędziów, trenerów rywali tylko nie do siebie?
4
@Bykunn Dlatego nazywają to e-sport a nie sport.
1
@barcamember Jakby mu wycięli to rehabilitacja nie trwałaby rok.
0
@shinthps Tym tokiem postępowania wkrótce forma "poszłem" będzie poprawna, bo "elita" narodu nie będzie w stanie zrozumieć co jest właściwe.
0
@Kengo Prawie jak zimą w Ogrodzie Oliwskim.
0
@Survier Kto broni nam zdobyć 20 medali w pływaniu? To tylko nasz problem, że poza kilkoma dyscyplinami sport wyczynowy leży i kwiczy.
0
@Pawlak1992 To jest nowa dyscyplina, jak się sprawdzi to będą rozwijać.
3
@BorzyKrzys Ładnie zachlał jak spał 27 godzin.
53
No to mamy tu kilku bezdomnych co stawiali domy na Dynamo.