0

@draxidox Skorpiona zrobił po gwizdu sędziego i powstała do tego "miejska legenda"...

0

@BorzyKrzys Die Hard - Szklana pułapka :)

8

@Ronnie1992 Skąd wziąłeś tą idiotyczną kwotę?

0

@Comentateiro Co się dziwić. Z 3-4 lata temu Boniek dostał 5 miejsce od kogoś z Karaibów.

0

@DLFCB Gdzie kierowca?

1

@DonMatteo901 To się doprosiła.

0

@clyde Zrobią fotkę przy stole jak podpisuje kontrakt i wrzucą do sieci. Czego więcej się spodziewać?

0

@Potezne_zakola Puchacz nie ma szans na osiągnięcie poziomu Hajty.

3

@Biegun93 Można stracić coś czego się nie ma?

1

@KrystianR Afera z sowy doprowadziła do zmiany władzy, więc jakie to zamiatanie pod dywan? Tam powinno być wyjaśnione na czyje zlecenie te podsłuchy było robione, bo to, że to upieranie się, że to kelnerzy i jakiś biznesmen to robienie z ludzi idiotów.

1

@Kgorecki2500 Chyba miksta grali.

16

@Pawlak1992 Może dlatego, że jest 21 w rankingu, a Kasparowa nie ma nawet w 50?

6

@GuerillaAthletic Tutaj będzie to samo jak pojawi się temat złotej piłki...

0

@voetballer Kiedy mur "nie skakał"? 70 lat temu?

1

@MesQueUnClub96 Bo to Saka a nie Bellingham...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Herato To co powiedzieć o Olegu Salenko?

2

@voetballer Jaki procent goli padał po strzałach pod murem? Przecież to były pojedyncze przypadki.

0

@Tomo_95 Ekstraklasa SA nie zmieniła prezesa.

1

@IbrahimAfellay Kto go wyzywał. a kto klękał? Raczej nie byli to ci sami ludzie.

0

@Criss18Barca Neymar akurat czekał do końca na Messiego.

0

Piękne zachowanie Neymara.

0

@koziar Dzięki niemu wiem, że Alves czyta się Alwis.

0

@masq U nas każdego tego oduczą.

1

@Comentateiro Chyba ci wyszło, że mecz odbył się 18 h temu.

0

@Zmrocz Jak stare to tylko Ekstradycja.

0

@didzejos Skoro zaoszczędzi 4 to 2 dla piłkarza i 2 na podatek. Gdzie ty widzisz 9 mln oszczędności?

1

@SteuerFreiMoney Jakiś sensowny powód?

1

@Huck 2 mln to nie tak dużo jak na standardy Barcelony.

3

@NaFazieHitman Ten statek zaczął tonąć dopiero po jego odejściu. Zaczęło się szastanie kasą na prawo i lewo bo "mamy 200 baniek za Neymara".

Pomysł na odejście to mu się zrodził po meczu z PSG, w którym jako jedyny ciągnął grę i do końca wierzył, że się uda. Po meczu pochwały skupiły się na Messim, wtedy Ney zrozumiał, że w Barcelonie nigdy nie będzie główną postacią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?