mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Jarosław Kotas.
0
@Ansufati123 Liczby wynikają ze sposobu gry Legii. Tam Kapustka kreuje grę w środku, podaje do Luquinasa lub na skrzydła. Rzadko jest w pierwszej linii. Poza tym pytanie było o zawodnika z naszej ligi. Wskaż innego Polaka do środka pola z Ekstraklasy.
0
@EleanoR Duże jak idziesz w stronę kościoła.
0
@EleanoR Nie są identyczne. Jeden ma dodatkowe światła.
0
@maroon Klub promuje tęczę.
0
@Ansufati123 Trzeba stawiać na Szymańskiego, ale w środku a nie na wahadle. Z polskiej ligi Kapustka, ale chyba na ten moment nie do pierwszej 11.
0
@maroon To chyba będzie pasował do Barcelony.
0
@Ansufati123 Jak będzie konieczność grania Linettym w pierwszej 11 to nie widzę przyszłości tej drużny.
0
@mextexperu Oddawanie pola Barcelonie ostatnio często działało.
0
@Kamiloza91 Przecież z Holandią zrobił dwa rajdy...
1
@martin3131 A wrzutkę umie?
5
Lewy z piłką przy nodze wygląda jak jakiś paralityk.
0
@DIPENNN Jeszcze Puchacz do kompletu coś odjebie i będzie full pakiet.
0
@Barcakolcz Jak to policzyłeś, skoro sam abonament to 24,5 zł/miesiąc?
13
@kaamil1910 Co zrobisz jak twoje dziecko okaże się homoseksualistą? Nadal będziesz się brzydził?
0
@Damiano27psk Skoro piszesz ogólnikowo to czego się spodziewasz w drugą stronę?
0
@Bykunn Myślisz, że taki Rakuten nie zabezpieczył się w kontrakcie na wypadek odejścia Messiego? Każdy kto daje kasę klubowi ma swoje wymagania, a udział Leo w promocji jest głównym z nich.
2
@AlwaysBlaugrana Dlatego on nie jest komentatorem, tylko siedzi razem z takowym.
0
@maniak33333 Pisałeś o sparingach, a nie jedynym, więc jakie inne miałeś na myśli skoro tylko te dwa zagrali?
0
@maniak33333 Poprzedni wygrali 5-0...
2
@Rewolucja123 Wtedy ci od LGBT mieliby inną.
0
@ElTomas Na razie to jeszcze mu dakeko do tego co prezentował Kapustka.
1
@kamilkrycha To raczej było zorganizowane. Z Januszami na tym sektorze to by się nie udało.
2
@VenoM Szczególnie Jankowi Furtokowi w 93.
0
Może dotrze do nich, że bez zapier.... nic osiągną.
0
@Amadeo1996 Ludzią?
0
@Encore Dobrali się z Pedrim.
1
Nie wpóścił Kimbappe to nie wygrali.
0
@PatrychoO Jak szybko strzelą pierwszą bramkę to może być nieciekawie.
1
@SteuerFreiMoney W F1 od lat nie jeżdżą najlepsi, tylko ci którzy przynoszą do zespołów kasę od sponsorów.