1

@Deviler Jarosław Kotas.

0

@Ansufati123 Liczby wynikają ze sposobu gry Legii. Tam Kapustka kreuje grę w środku, podaje do Luquinasa lub na skrzydła. Rzadko jest w pierwszej linii. Poza tym pytanie było o zawodnika z naszej ligi. Wskaż innego Polaka do środka pola z Ekstraklasy.

0

@EleanoR Duże jak idziesz w stronę kościoła.

0

@EleanoR Nie są identyczne. Jeden ma dodatkowe światła.

0

@maroon Klub promuje tęczę.

0

@Ansufati123 Trzeba stawiać na Szymańskiego, ale w środku a nie na wahadle. Z polskiej ligi Kapustka, ale chyba na ten moment nie do pierwszej 11.

0

@maroon To chyba będzie pasował do Barcelony.

0

@Ansufati123 Jak będzie konieczność grania Linettym w pierwszej 11 to nie widzę przyszłości tej drużny.

0

@mextexperu Oddawanie pola Barcelonie ostatnio często działało.

0

@Kamiloza91 Przecież z Holandią zrobił dwa rajdy...

1

@martin3131 A wrzutkę umie?

5

Lewy z piłką przy nodze wygląda jak jakiś paralityk.

0

@DIPENNN Jeszcze Puchacz do kompletu coś odjebie i będzie full pakiet.

0

@Barcakolcz Jak to policzyłeś, skoro sam abonament to 24,5 zł/miesiąc?

13

@kaamil1910 Co zrobisz jak twoje dziecko okaże się homoseksualistą? Nadal będziesz się brzydził?

0

@Damiano27psk Skoro piszesz ogólnikowo to czego się spodziewasz w drugą stronę?

0

@Bykunn Myślisz, że taki Rakuten nie zabezpieczył się w kontrakcie na wypadek odejścia Messiego? Każdy kto daje kasę klubowi ma swoje wymagania, a udział Leo w promocji jest głównym z nich.

2

@AlwaysBlaugrana Dlatego on nie jest komentatorem, tylko siedzi razem z takowym.

0

@maniak33333 Pisałeś o sparingach, a nie jedynym, więc jakie inne miałeś na myśli skoro tylko te dwa zagrali?

0

@maniak33333 Poprzedni wygrali 5-0...

2

@Rewolucja123 Wtedy ci od LGBT mieliby inną.

0

@ElTomas Na razie to jeszcze mu dakeko do tego co prezentował Kapustka.

1

@kamilkrycha To raczej było zorganizowane. Z Januszami na tym sektorze to by się nie udało.

2

@VenoM Szczególnie Jankowi Furtokowi w 93.

0

Może dotrze do nich, że bez zapier.... nic osiągną.

0

@Amadeo1996 Ludzią?

0

@Encore Dobrali się z Pedrim.

1

Nie wpóścił Kimbappe to nie wygrali.

0

@PatrychoO Jak szybko strzelą pierwszą bramkę to może być nieciekawie.

1

@SteuerFreiMoney W F1 od lat nie jeżdżą najlepsi, tylko ci którzy przynoszą do zespołów kasę od sponsorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?