mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Godzą się już gwiazdeczki z NBA na testy antydopingowe na igrzyskach czy nadal to jest warunek ich przyjazdu?
1
@bixmix Obejrzenie nic by nie dało. Był kontakt (wiem, że delikatny) i skoro zagwizdał to wg "przepisów var" decyzji nie dało się zmienić. Obejrzeć mógł sam tylko w sytuacji gdyby nie zagwizdał i var dał sygnał, że mógł być karny.
1
@FafitFCB Anglicy mają nagrodę za rezygnację z superligi.
0
@Senyer O, to jednak można matmę porządnie napisać. Gratulacje.
1
@michal26 Miałem właśnie na myśli ten rok, nie tylko jeden turniej.
0
@Quahoo Przeczytałeś, odpisałeś więc bardzo cię obchodzi.
0
@inViNcibl3 Linette zaskakuje. Złapała formę dziewczyna.
0
@CuttingHead Pisałem wyżej, że to co wiem, wiem od lekarzy bezpośrednio zaangażowanych w sprawę.
0
@CuttingHead Po co mieszasz do tego wątku politykę. Rozmowa jest o przyrównaniu covida do grypy. To, że nasza władza dała d... po całości, działała bez planu wszyscy wiedzą. To, że służba zdrowia jest w fatalnym stanie też wiemy. Nie zmienia to faktu, że dotychczas pomimo braków i niedofinansowania, grypa nigdy nie wprowadziła takiego chaosu. Argument z maseczkami kompletnie z d...., nie wnosi nic do tematu.
Masz jakieś dziwne przeświadczeni, że jak ktoś ma inne zdanie niż ty to na bank czerpie informacje z tekstów ministra lub mediów. Pomyślałeś chociaż przez chwilę, że to ty może się mylić?
0
@Barcaa12 Ten szpital był zbudowany tylko dla przytulenia kasy z NFZ przez kilku osobników. Nie ma on nic wspólnego ze szpitalami, które faktycznie leczyły.
0
@Mareeek2050 Tak jak pisałem koledze wyżej. Znam kilku lekarzy i wszyscy twierdzą, że rzeczywistość wyglądała jeszcze gorzej niż było pokazywane w mediach.
0
@CuttingHead Żadna telewizja. Mam wśród znajomych kilku lekarzy, którzy czerpią informacje z "frontu zdarzeń". Co ma loteria do braku lekarzy, pielęgniarek? Ich nie kupisz w hurtowni. Skoro konieczne były interwencyjne zakupy sprzętu, którego na rynku szybko zabrakło to jak to nazwiesz inaczej niż niewydolnością służby zdrowia. W Polsce respiratory normalnie w szpitalach stoją w piwnicach, bo w użyciu są tylko te na OIOMAach. Nagle okazało się, że ich brakuje. Mam kolegę, który musiał zdecydować, którego z trzech pacjentów podłączyć, bo miał dostępny jeden respirator. Wiedział, że jakby nie wybrał to przegra, bo dla dwóch pozostałych osób to wyrok (finalnie jedna zmarła, druga wyszła ze szpitala po 3 miesiącach z płucami sprawnymi w 30%).
Także tak, uważam, że system nie wytrzymał, bo w normalnych warunkach chociażby ratownicy nie jeżdżą w karetkach po 48h.
0
@michal26 Ile z tych 4 mln leżało w szpitalach?
5
@FC1899Barca Skoro Grypa = Covid to przypomnij mi kiedy grypa wyłożyła na łopatki służbę zdrowia w całej Europie bo chyba coś mnie ominęło. Kiedy z powodu grypy brakowało respiratorów w szpitalach?
0
@Kgorecki2500 Języka polskiego też chyba "nie nawidzisz" :)
1
@domin682 Wśród dziwnych ludzi się obracasz.
0
@7black4 Co w tym nadzwyczajnego skoro szczepionki weszły do użycia zanim delta się pojawiła. To było do przewidzenia i nie mówi nic o skuteczności szczepionki na wirusy przeciw, którym były robione.
0
@AmigoBlancos Uefa pójdzie do innego sądu i wyrok będzie kompletnie odwrotny.
0
@IbrahimAfellay W UK już się zaczyna.
0
@Dzemix111 Wnioskuje o zmniejszenie zakazu z 3 do 2 lat. To, że głupio zrobił jeżdżąc po pijaku to oczywiste. To, że się odwołuje też. Każdy by się odwołał.
0
@DonMatteo901 On miał przynieść kasę do Lechii a nie w niej grać. Taki Paytren nigdy by nie został sponsorem, gdyby jego nie było.
1
@JohnnyBarca W Miami angielski? Przecież tam 70% ludzi mówi po hiszpańsku.
0
@AmigoBlancos Są już rozpisane kolejki na soboty i niedziele?
0
@Ghotti Może on jak ma 1.6 to się dobrze czuje.
0
@forest Za koszty leczenia kontuzji nabytych na zgrupowaniach kadry odpowiada federacja krajowa i kontynentalna, tak samo jest z Dembele.
Tam jest zapis, że Barca nie będzie mogła go zatrzymać. Przecież już nie może.
3
Trochę ściema ten artykuł:
- kontrakt z innym klubem może podpisać od pół roku, a nie dopiero teraz
- w przypadku kontuzji na CA odpowiedzialność jest po stronie federacji, a nie związku piłkarzy w Hiszpanii (przecież nie będzie piłkarzem hiszpańskie klubu)
0
@Bobo25 Militao, Casemiro, Vinicius?
0
@Vebrol Alba restauracja zbyt wyszukana i nie umie nic zamówić.
0
@jeyx77x Fernandez to raczej został spłacony i odszedł zadowolony z pełną kiesą.
0
@Pilka_jest_okragla Tak, nie znają dnia ani godziny.... Jak się nie dogadają to im Laporta może skoczyć.