mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AssisMoreira W Sopocie Alma nadal działa. Drogo jak w ch..., ale ludzie kupują.
1
@BombowiecKrawczyk Jeżeli to Vectra GT z '93 to biorę.
5
@JKrolFCB Gumbau to taki przykład polskiego juniora-talentu, wyróżnia się w młodzikach póki ma przewagę warunków fizycznych
2
@fart Warto dodać, że zrobiła to drugim składem.
2
@michal26 Akurat kobieca NFL ma tylko na celu przyciągnięcie ludzi na trybuny cyckami i du... Tam zawodniczki świadomie się na to decydują, sport jest na drugim planie.
0
@PatrychoO Tamte Norweżki były z drużyny plażowej piłki ręcznej, tutaj są siatkarki. Może mają inne podejście.
0
@AllBundy Prawie jak Dembele.
0
@Sulimo Mnie to się akurat podoba :)
0
@Grzbiet Tym bardziej Lecha :)
0
@Sulimo Jak Rutki nie zmienią podejścia i w klubie będzie Rząsa to Lech jeszcze długo nie będzie mistrzem.
5
@FC1899Barca W Radomiaku nikt nie zarabia więcej niż 25 tys.
12
@JANEK777 Lepsze to niż miliony dla biznesmena z Torunia.
1
@Mathew86 Uwielbiam jak ktoś autorytarnie stwierdza "wszyscy" tylko po to żeby podkreślić "zajebiśtość" swojej wypowiedzi. Otóż przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy tak twierdzili.
0
@kulek22 Korea Pn.
1
@KapiFCB O tej operacji wiedzieli w Barcelonie przed transferem. Dlatego kosztował tylko 15 baniek.
1
@kkbarca Mnie nie bolała ani po pierwszej ani po drugiej.
0
@Borneo Gadki o czym?
0
@Kettger Legia jak większość polskich drużyn lepiej gra z kontry. Z Dynamem nie będą prowadzić gry, jakaś szansa jest.
0
@Barca1992 To ty nie płacz o poziom polskich drużyn.
2
@Barca1992 Przy okazji ucz się geografii. Stolica Estonii to Tallinn, nie Talinn.
0
@kuz Perez wie, że to się pisze przez "ch".
1
@barcelonaLM Kolejna sprawa to to, że w budżecie od lat główne wydatki są zapisywane pod koniec roku, więc jaka jest prawda okaże się za kilka miesięcy. Podobny trik robili przed ostatnimi wyborami, w lato było pięknie a nagle wyszło im 50mld deficytu.
2
@jeyx77x Panie, to trzeba dzwonić.
1
@dawidor9 Raczej za wysokie progi.
1
@Bykunn Jak u nas powstanie atomówka to Polacy nie będą mieli nic wspólnego z projektem i wykonaniem.
0
@LeoMessi1994 W Legii jakoś dawali radę.
0
@AmigoBlancos Wyrównanie dostanie tylko do daty złożenia wniosku.
2
@Triv44 Super biznes bez offsetu... Ciekawe kiedy blackhawki Antoniego przylecą.
0
@DonMatteo901 Może z nim coś nie tak. Najpierw odpóściła go Legia, później Lech...
0
@Wiktoria13 Chyba jednak nie dostał.