0

@AssisMoreira W Sopocie Alma nadal działa. Drogo jak w ch..., ale ludzie kupują.

1

@BombowiecKrawczyk Jeżeli to Vectra GT z '93 to biorę.

5

@JKrolFCB Gumbau to taki przykład polskiego juniora-talentu, wyróżnia się w młodzikach póki ma przewagę warunków fizycznych

2

@fart Warto dodać, że zrobiła to drugim składem.

2

@michal26 Akurat kobieca NFL ma tylko na celu przyciągnięcie ludzi na trybuny cyckami i du... Tam zawodniczki świadomie się na to decydują, sport jest na drugim planie.

0

@PatrychoO Tamte Norweżki były z drużyny plażowej piłki ręcznej, tutaj są siatkarki. Może mają inne podejście.

0

@AllBundy Prawie jak Dembele.

0

@Sulimo Mnie to się akurat podoba :)

0

@Grzbiet Tym bardziej Lecha :)

0

@Sulimo Jak Rutki nie zmienią podejścia i w klubie będzie Rząsa to Lech jeszcze długo nie będzie mistrzem.

5

@FC1899Barca W Radomiaku nikt nie zarabia więcej niż 25 tys.

12

@JANEK777 Lepsze to niż miliony dla biznesmena z Torunia.

1

@Mathew86 Uwielbiam jak ktoś autorytarnie stwierdza "wszyscy" tylko po to żeby podkreślić "zajebiśtość" swojej wypowiedzi. Otóż przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy tak twierdzili.

0

@kulek22 Korea Pn.

1

@KapiFCB O tej operacji wiedzieli w Barcelonie przed transferem. Dlatego kosztował tylko 15 baniek.

1

@kkbarca Mnie nie bolała ani po pierwszej ani po drugiej.

0

@Borneo Gadki o czym?

0

@Kettger Legia jak większość polskich drużyn lepiej gra z kontry. Z Dynamem nie będą prowadzić gry, jakaś szansa jest.

0

@Barca1992 To ty nie płacz o poziom polskich drużyn.

2

@Barca1992 Przy okazji ucz się geografii. Stolica Estonii to Tallinn, nie Talinn.

0

@kuz Perez wie, że to się pisze przez "ch".

1

@barcelonaLM Kolejna sprawa to to, że w budżecie od lat główne wydatki są zapisywane pod koniec roku, więc jaka jest prawda okaże się za kilka miesięcy. Podobny trik robili przed ostatnimi wyborami, w lato było pięknie a nagle wyszło im 50mld deficytu.

2

@jeyx77x Panie, to trzeba dzwonić.

1

@dawidor9 Raczej za wysokie progi.

1

@Bykunn Jak u nas powstanie atomówka to Polacy nie będą mieli nic wspólnego z projektem i wykonaniem.

0

@LeoMessi1994 W Legii jakoś dawali radę.

0

@AmigoBlancos Wyrównanie dostanie tylko do daty złożenia wniosku.

2

@Triv44 Super biznes bez offsetu... Ciekawe kiedy blackhawki Antoniego przylecą.

0

@DonMatteo901 Może z nim coś nie tak. Najpierw odpóściła go Legia, później Lech...

0

@Wiktoria13 Chyba jednak nie dostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?