mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Nie za 50lat, tylko przez 50.
0
@amanter Za przedłużenie dostanie dodatkowe 37 do tych 78, które dostanie za wypełnieni 2 lat kontraktu. To razem ma być 115.
2
@horang Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym piszesz.
0
@horang Komu ta spółka miałaby zrobić przelew za kupno klubu?
3
@Kgorecki2500 To dla niego jedyna szansa żeby utrzymać się z polityce.
8
@Seledynowy Na pewno nie w jedną dobę.
1
@Kettger Oczywiście, że poziom będzie spoko. Może nie odbiegać wcale od LE. Pomimo opinii speców z LR.
1
@Hartge Przecież właśnie się zesrali w ostatniej akcji :)
0
@Katalonbar Oba karne oczywiste.
0
@kamilo0066 Pewnie dlatego dał ruskim czerwoną, gdzie przy pierwszej żółtej nawet faulu nie było.
0
@kazbychu Czyli po strzale można już nogi łamać? Przecież tym faulem mógł np. zabrać szansę na dobitkę, piłka była w grze.
0
@lukaszbrk Może nie....
0
@Ratamahatta Z tym Demirem to wstrzymaj konie. Równie dobrze za miesiąc może wylądować w rezerwach.
0
@Joe_Pesci Bo La rambla sobie ubzdurała, że szejk się wycofa.
0
@Ghotti Trafił tam jako 18-latek więc czemu nie.
0
@Comentateiro To nie to lądowanie.
0
@barcelonaLM Nie ma też z 20 innych klubów.
0
@Krzychuuuu14 Takie to proste. Czemu nie wyrejestrowali Pjanica, Umtitiego i Lengleta żeby móc podpisać Leo.
0
@FrankliN7 Czy ja gdzieś napisałem, że zrobił źle? To się okaże, bo starty związane z odejściem Messiego mogą Klub jeszcze bardziej pogrążyć. Mogą, nie muszą. Może to wyjść na dobre.
0
@FrankliN7 Cenę tego ruchu poznamy gdy ktoś zliczy koszty utrzymania Leo i straty wynikające z jego odejścia.
0
@FrankliN7 Skąd możemy wiedzieć, że Laporta zrobił wszystko co mógł? Tego pewnie się nie dowiemy nigdy.
0
@cules100pro Napisałeś "obcy kapitał nie może mieć udziałów w mediach publicznych". Te "niemieckie" są prywatne, a nie publiczne.
Jak ci wyszło te 90% należących do Niemiec? Wśród 20 najbardziej popularnych stacji tv nie ma żadnej z kapitałem niemieckim.
0
@cules100pro U nas też nie może.
1
@AlicjaFCB Będą działać na koncesji innego państwa UE i nic się wydarzy.
6
@Criss18Barca W tych innych krajach prawo nie działa wstecz.
6
@arasz1819 Akurat w Miami, to z 60% ludzi mówi po hiszpańsku. Co do reszty pełna zgoda.
4
@Kgorecki2500 Wystarczy sprawdzić jaką ustawę PiS zmienił jako jedną z pierwszych. Tak, tą o zasadach uznawania wyników wyborów.
1
@Barca1992 Niedzielan stwierdził w 58 sekundzie meczu, że z Chelsea zdominowała rywala.
1
@WiernyKatalonii To oczywiste. Z każdą chwilą jest bliżej końca kontraktu.
1
@kazbychu Tylko jak głosowania nie są po myśli pisu...