1

@Karzel Mówisz o tych ludziach, którzy nie kiwnęli palcem żeby obronić swój kraj? Ponad 200 tys. armia wyposażona w sprzęt, o którym talibowie mogą pomarzyć poddała się bez walki. USA dało d..., ale Afgańczycy są w dużej mierze są sami sobie winni.

0

@FCB24 Zamiast "Orange..." proponuję "Wentworth".

1

@BartqRKO Nikt nie da za 26-latka z polskiej ligi 7 mln. Jakby miał 20 lat to pewnie tak. Czy jest wart więcej? Pewnie, ale ta liga przy wycenie jest jak balast. Poprawia się to w kwestii młodych zawodników, chociaż nadal mamy ceny na poziomie 50% płaconych za młodych Chorwatów.
Inna sprawa to to, że w Celticu mają świadomość w jakiej sytuacji jest Legia i większość małych klubów. Ponad rok grania bez kibiców, kasa pusta, nie ma pola na negocjacje (chociaż pierwszą ofertę na 2 mln odrzucili), a okno się za chwilę zamyka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@kapi267 Jakby kolega wkleił całego twitta to byłoby wiadomo. Niestety woli pozować na autora "ciekawostki".

0

@Szreko A ty wiesz kiedy powstał islam? Może jak będzie miał 2000 lat to też przestaną zabijać.

0

@Szreko To cofnij się 600 lat i zobacz jak wyglądało chrześcijaństwo.

0

@forest Ostrowską wziął na kierownika drużyny?

1

@LeoMessiah Nie za oprawę, tylko za race. Banda debili nie potrafi żyć bez piro. Czy ta oprawa byłaby gorsza bez rac? Nie.

1

@masq Wtedy to miał furę szczęścia. Uparł się na Beckhamama, jak się nie udało to wziął Ronniego i dalej już wszyscy wiemy.

1

@PatrychoO Mnie się marzy w piłce taki sam system jak w siatkówce.

4

@Kettger Faktycznie, 2 gole i 2 asysty w ostatnim meczu to kiepsko.

0

@jasiuZ W taktyce Sousy nie ma dla niego miejsca. Na wahadło ze swoimi umiejętnościami obronnymi się nie nadaje. Już Szymańskiego spalił stawiając go na boku, szkoda kolejnego młodego.

1

@marcin000019 Nie wierzę w aż taką głupotę. Ty musisz być trollem.

1

@marcin000019 Jakoś inne kraje wysłały samoloty po swoich ludzi, a nam się nie udało. Rozumiem, że mam włączyć tvp info żeby się doinformować.
Twoim zdaniem wrzucenie do netu danych czynnych agentów działających w terenie to tez nie ich wina?

1

Widzę, że pisowski rząd najpierw wystawił na odstrzał agentów naszego wywiadu, a teraz zostawił samym sobie Afgańczyków, którzy nas tam wspierali. Nie ma to jak budować wiarygodność kraju na arenie międzynarodowej.

3

@FC1899Barca Afganistan to kraj, w którym ludzie stracili tożsamość narodową. To już nie ci, którzy walczyli z ZSRR. Teraz nawet nie próbowali się bronić. Ponad 200 tys. armia wyposażona w dobry sprzęt oddała kraj praktycznie bez oporu.

0

@masq Mecze macie oglądać, komentować po.

0

Już mógłby zdjąć naszego stachanowca.

0

@Patrykl145 Tyle to biega połowa ekstraklasy.

0

@Mixtape Nie widziałem meczu ale się wypowiem.

0

@DonMatteo901 Za długie getry.

0

@viscajasiek Żaden z nich nie umie wrzucić piłki z rzutu rożnego.

0

@ShinobiQWE W pływaniu zakazali używania tych super kombinezonów więc tutaj też jest to możliwe.

8

@MarcelNJ11 W obwodzie to Kun będzie miał ze 100cm po kontuzji.

1

@Dertinho W środę była mowa, że Kabul padnie nie wcześniej niż za 30 dni, były przewidywania o 90. Kto by się spodziewał, że afgańska armia się rozbiegnie w kilka dni.

3

@Ghotti Nie ma to jak porównać brutto do netto.

0

@Ghotti Shakira w rok wyciąga 40-50 mln więc nie do końca.

1

@Kapitan hawk 5 lub 24.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?