mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Karzel Mówisz o tych ludziach, którzy nie kiwnęli palcem żeby obronić swój kraj? Ponad 200 tys. armia wyposażona w sprzęt, o którym talibowie mogą pomarzyć poddała się bez walki. USA dało d..., ale Afgańczycy są w dużej mierze są sami sobie winni.
0
@FCB24 Zamiast "Orange..." proponuję "Wentworth".
1
@BartqRKO Nikt nie da za 26-latka z polskiej ligi 7 mln. Jakby miał 20 lat to pewnie tak. Czy jest wart więcej? Pewnie, ale ta liga przy wycenie jest jak balast. Poprawia się to w kwestii młodych zawodników, chociaż nadal mamy ceny na poziomie 50% płaconych za młodych Chorwatów.
Inna sprawa to to, że w Celticu mają świadomość w jakiej sytuacji jest Legia i większość małych klubów. Ponad rok grania bez kibiców, kasa pusta, nie ma pola na negocjacje (chociaż pierwszą ofertę na 2 mln odrzucili), a okno się za chwilę zamyka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Tak.
1
@kapi267 Jakby kolega wkleił całego twitta to byłoby wiadomo. Niestety woli pozować na autora "ciekawostki".
0
@Szreko A ty wiesz kiedy powstał islam? Może jak będzie miał 2000 lat to też przestaną zabijać.
0
@Szreko To cofnij się 600 lat i zobacz jak wyglądało chrześcijaństwo.
0
@forest Ostrowską wziął na kierownika drużyny?
1
@LeoMessiah Nie za oprawę, tylko za race. Banda debili nie potrafi żyć bez piro. Czy ta oprawa byłaby gorsza bez rac? Nie.
1
@masq Wtedy to miał furę szczęścia. Uparł się na Beckhamama, jak się nie udało to wziął Ronniego i dalej już wszyscy wiemy.
1
@PatrychoO Mnie się marzy w piłce taki sam system jak w siatkówce.
4
@Kettger Faktycznie, 2 gole i 2 asysty w ostatnim meczu to kiepsko.
0
@jasiuZ W taktyce Sousy nie ma dla niego miejsca. Na wahadło ze swoimi umiejętnościami obronnymi się nie nadaje. Już Szymańskiego spalił stawiając go na boku, szkoda kolejnego młodego.
1
@marcin000019 Nie wierzę w aż taką głupotę. Ty musisz być trollem.
1
@marcin000019 Jakoś inne kraje wysłały samoloty po swoich ludzi, a nam się nie udało. Rozumiem, że mam włączyć tvp info żeby się doinformować.
Twoim zdaniem wrzucenie do netu danych czynnych agentów działających w terenie to tez nie ich wina?
1
Widzę, że pisowski rząd najpierw wystawił na odstrzał agentów naszego wywiadu, a teraz zostawił samym sobie Afgańczyków, którzy nas tam wspierali. Nie ma to jak budować wiarygodność kraju na arenie międzynarodowej.
3
@FC1899Barca Afganistan to kraj, w którym ludzie stracili tożsamość narodową. To już nie ci, którzy walczyli z ZSRR. Teraz nawet nie próbowali się bronić. Ponad 200 tys. armia wyposażona w dobry sprzęt oddała kraj praktycznie bez oporu.
0
@masq Mecze macie oglądać, komentować po.
0
Już mógłby zdjąć naszego stachanowca.
0
@Patrykl145 Tyle to biega połowa ekstraklasy.
0
@Mixtape Nie widziałem meczu ale się wypowiem.
0
@DonMatteo901 Za długie getry.
0
@viscajasiek Żaden z nich nie umie wrzucić piłki z rzutu rożnego.
0
@ShinobiQWE W pływaniu zakazali używania tych super kombinezonów więc tutaj też jest to możliwe.
8
@MarcelNJ11 W obwodzie to Kun będzie miał ze 100cm po kontuzji.
1
@Dertinho W środę była mowa, że Kabul padnie nie wcześniej niż za 30 dni, były przewidywania o 90. Kto by się spodziewał, że afgańska armia się rozbiegnie w kilka dni.
3
@Ghotti Nie ma to jak porównać brutto do netto.
0
@Ghotti Shakira w rok wyciąga 40-50 mln więc nie do końca.
1
@Kapitan hawk 5 lub 24.