mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Garbatyy W eliminacjach przy równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy, a nie jak zazwyczaj bezpośrednie mecze, więc nie możemy sobie pozwolić na wygranie np. 2-0.
1
@Cvzx No potrafili:
29
@patry295 "Znasz swoją wartość..." i szukasz kobiety na Tinderze... Gdzie popełniłeś błąd?
1
@DLFCB Po norwesku dżdżownica to mark, nawet tak gówniane źródło jak wiki tak podaje...
9
@DLFCB Dżdżownica to earthworm. Worm to po prostu robak.
0
@patry295 "algorytm na zasadach losowych" - naprawdę w to wierzysz? To jest zbyt duża kasa żeby pozwolili na jej losowe rozdanie. Algorytm ktoś napisał (na czyjeś zlecenie), ktoś go obsługuje i kontroluje...
1
@Ansufati123 Ludzie z Mielca z flagą na meczu Igi :)
0
@Ansufati123 Przepraszam, to tyko był taki przykład. Do Mielca nic nie mam :)
0
@marcin000019 Ale ładowarki mają większą sprawność. Teraz ładujesz w godzinę, kiedyś przez pół nocy.
0
@lucas/catalan To 15 setnych a nie 150...
1
@zadafcb I to wszystko na meczu studenaciaków.
0
@marcin000019 Przy założeniu, że ładujesz codziennie to maks. 3-3,5 zł/rok. Tyle wychodzi przy ładowaniu od 0-100%, a wiadomo, że na ogół doładowujemy, więc pewnie ze 2 zł wyjdzie.
1
@lucas/catalan Nie sądzę żeby mógł pojechać szybciej aż o 1,5 s.
0
@Vebrol Serbowie tak śpiewali?
0
@Sysia11 Nie piszę o komentarzach tylko o merytorycznej stronie. U nas od czasu pojawienia się LaRambli redakcja wyraźnie spuściła z tonu, jakby uznając, że samo się to kręci. Nie wiem czy odeszli ludzie, którzy pisali kiedyś czy są ale im się odechciało.
0
@Janiama Grasz dla trenera czy klubu, który Ci płaci?
Właśnie przez takie podejście w polskiej piłce jest takie gówno. Trener każe ciężko trenować to się go "zwolni". Dlatego wyleciał np. Popescu. Potem takie nasze gwiazdy wyjeżdżają i są zdziwione, że treningi mogą być takie ciężkie. Nagle muszą się nauczyć, że piłkarzem się jest 24h/dobę a nie przez 2h treningu dziennie.
0
@Janiama Każdy piłkarz grający "na zwolnieni trenera" powinien być wyj.... z klubu.
2
@Sysia11 To poczytaj ich artykuły, porównaj ilość. Tylka LaRambla jest lepszy niż ich Cafe....
2
@marcin000019 Masz dane sprzed kilku lat.
1
@AllBundy Chyba nie zrozumiałeś wpisu kolegi...
0
@jeyx77x Legia nie płaci obecnie więcej niż 300 tys. euro za sezon. Poza tym, każdy woli pokopać sobie w Hiszpanii, niż grać w lutym w Polsce w Mielcu.
0
@Zieliniak Tego w Renault.
0
@lucas/catalan Chyba czwartym...
3
@Norkusik Chyba przyjąłeś skalę dla kosztów ładowania przez cały rok.
1
@marcin62 Oczywiście jesteś w stanie wskazać osoby, które zmieniły zdanie. Czy tak tak pitolisz ogólnikami?
1
@amanter Tego, że dostanie dodatkowo 2,7 mln od Besiktasu to zapomniał powiedzieć.
1
@LecimyPoMajstra Może często graliśmy z klubami, które nie mają reprezentantów i w tym czasie trenowali zamiast latać po świecie.
0
@JohnnyBarca Raczej nikt tam nie używa zwrotu "Pan"...
0
@Survier To chyba z uwolnionymi nogami kręciłeś się koło rekordu Polski?
0
@dge21 Wtedy MU nas wyprzedził i wzięliśmy Quaresmę.