0

@Garbatyy W eliminacjach przy równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy, a nie jak zazwyczaj bezpośrednie mecze, więc nie możemy sobie pozwolić na wygranie np. 2-0.

1

@Cvzx No potrafili:


29

@patry295 "Znasz swoją wartość..." i szukasz kobiety na Tinderze... Gdzie popełniłeś błąd?

1

@DLFCB Po norwesku dżdżownica to mark, nawet tak gówniane źródło jak wiki tak podaje...

9

@DLFCB Dżdżownica to earthworm. Worm to po prostu robak.

0

@patry295 "algorytm na zasadach losowych" - naprawdę w to wierzysz? To jest zbyt duża kasa żeby pozwolili na jej losowe rozdanie. Algorytm ktoś napisał (na czyjeś zlecenie), ktoś go obsługuje i kontroluje...

1

@Ansufati123 Ludzie z Mielca z flagą na meczu Igi :)

0

@Ansufati123 Przepraszam, to tyko był taki przykład. Do Mielca nic nie mam :)

0

@marcin000019 Ale ładowarki mają większą sprawność. Teraz ładujesz w godzinę, kiedyś przez pół nocy.

0

@lucas/catalan To 15 setnych a nie 150...

1

@zadafcb I to wszystko na meczu studenaciaków.

0

@marcin000019 Przy założeniu, że ładujesz codziennie to maks. 3-3,5 zł/rok. Tyle wychodzi przy ładowaniu od 0-100%, a wiadomo, że na ogół doładowujemy, więc pewnie ze 2 zł wyjdzie.

1

@lucas/catalan Nie sądzę żeby mógł pojechać szybciej aż o 1,5 s.

0

@Vebrol Serbowie tak śpiewali?

0

@Sysia11 Nie piszę o komentarzach tylko o merytorycznej stronie. U nas od czasu pojawienia się LaRambli redakcja wyraźnie spuściła z tonu, jakby uznając, że samo się to kręci. Nie wiem czy odeszli ludzie, którzy pisali kiedyś czy są ale im się odechciało.

0

@Janiama Grasz dla trenera czy klubu, który Ci płaci?
Właśnie przez takie podejście w polskiej piłce jest takie gówno. Trener każe ciężko trenować to się go "zwolni". Dlatego wyleciał np. Popescu. Potem takie nasze gwiazdy wyjeżdżają i są zdziwione, że treningi mogą być takie ciężkie. Nagle muszą się nauczyć, że piłkarzem się jest 24h/dobę a nie przez 2h treningu dziennie.

0

@Janiama Każdy piłkarz grający "na zwolnieni trenera" powinien być wyj.... z klubu.

2

@Sysia11 To poczytaj ich artykuły, porównaj ilość. Tylka LaRambla jest lepszy niż ich Cafe....

2

@marcin000019 Masz dane sprzed kilku lat.

1

@AllBundy Chyba nie zrozumiałeś wpisu kolegi...

0

@jeyx77x Legia nie płaci obecnie więcej niż 300 tys. euro za sezon. Poza tym, każdy woli pokopać sobie w Hiszpanii, niż grać w lutym w Polsce w Mielcu.

0

@Zieliniak Tego w Renault.

0

@lucas/catalan Chyba czwartym...

3

@Norkusik Chyba przyjąłeś skalę dla kosztów ładowania przez cały rok.

1

@marcin62 Oczywiście jesteś w stanie wskazać osoby, które zmieniły zdanie. Czy tak tak pitolisz ogólnikami?

1

@amanter Tego, że dostanie dodatkowo 2,7 mln od Besiktasu to zapomniał powiedzieć.

1

@LecimyPoMajstra Może często graliśmy z klubami, które nie mają reprezentantów i w tym czasie trenowali zamiast latać po świecie.

0

@JohnnyBarca Raczej nikt tam nie używa zwrotu "Pan"...

0

@Survier To chyba z uwolnionymi nogami kręciłeś się koło rekordu Polski?

0

@dge21 Wtedy MU nas wyprzedził i wzięliśmy Quaresmę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?