La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

konto usunięte

2

Pastore w Elche, Falcao w Rayo, Wilshere szuka pracy w ekstraklasie, gdzie koniec końców ląduje w drugoligowym Como. Gdyby ktoś mi powiedział kilka lat temu że w takich klubach będą "kończyć" to bym go zapewne wyśmiał.

1

@Emhyr To jak Messi i Ramos w jednym klubie.

konto usunięte

1

@Encore to akurat jest największa abstrakcja jaką widzimy w historii moim zdaniem

konto usunięte

1

@Emhyr Falcao to chociaż dłużej niż sezon czy dwa błyszczał w przeciwieństwie do Pastore czy Wilshere'a.

konto usunięte

0

@Yosemite Falcao nie błyszczał? To chyba nie pamiętasz jego popisów w Porto czy potem w Atletico.

0

@Emhyr Wilshere to może jest zaskoczenie z perspektywy lat, ale falcao jest już dosyć wiekowy jednak, a kariery nie miał takiej złej choć wielka szkoda tej kontuzji przed mistrzostwami w Brazylii bo w tamtym okresie to był mega kocur, Top 5 napastników na świecie jak nie top 3 nawet.

konto usunięte

2

@AllBundy ??? Przecież to napisałem. Czytaj uważnie.

1

@AllBundy Chyba nie zrozumiałeś wpisu kolegi...

konto usunięte

1

@Yosemite sorrki sorrki, źle przeczytałem, przepraszam i pozdrawiam

konto usunięte

0

@mkord źle przeczytalem, my mistake

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?