- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
14
O kurde. A roberto ma problem bo za duzo chca mu obnizyc. Szacun.
Pjanic: "Why did I lower my salary? Because I want to play, I love football. I also wanted to help the club. I want the club to come back well economically, for the teammates to win titles.
0
@amanter Są ludzie, którzy obwiniają za to zawodników, ponieważ nie chcą obniżyć pensji, a mogli zatrzymać tym samym Messiego.
To nieprawda. W zeszłym roku zaakceptowaliśmy obniżkę pensji i cały skład od pierwszej chwili był gotowy pomóc klubowi. Byliśmy otwarci na współpracę, aby klub był stabilny finansowo.
Jak wygląda ta współpraca z Joanem Laportą?
Tak samo. Odkąd jest w klubie, powiedzieliśmy, że jesteśmy gotowi pomóc. Być może cała uwaga była skupiona na Messim, a kolejne dni mijały. Jestem jednak przekonany, że nowe transfery zostaną zarejestrowane. Współpracujemy od samego początku. Czytałem wiadomości o zawodnikach, którzy mieliby powiedzieć „nie”. Jest dokładnie odwrotnie. Z tego co wiem ja, kapitanowie, koledzy chcą pomóc.
Dlaczego nie ma więc porozumienia?
Aby pomóc, trzeba oczywiście negocjować. To logiczne. Tak to wygląda z każdym pracownikiem. W naszym przypadku chodzi o obniżkę pensji.
Czujecie, że jesteście na świeczniku?
Wiemy, że wiele rzeczy zostało wypowiedzianych bez wiedzy. Ja na przykład czekam na propozycję klubu. Moja sytuacja jest inna. W przyszłym roku kończy mi się umowa, którą chcę przedłużyć od razu z obniżoną pensją. Nie rozumiem oskarżeń w naszą stronę. Nie mają żadnego sensu
https://www.fcbarca.com/101171-sergi-roberto-nie-rozumiem-oskarzen-w-nasza-strone.html.
1
@amanter Tego, że dostanie dodatkowo 2,7 mln od Besiktasu to zapomniał powiedzieć.
0
@mkord no ale ma kontrakt na 3 lata i jak wroci to zarobi 2x mnie