0

@blodziakk Na ataku Jasur wypożyczony z Legii, gdzie się nie łapał do składu.

0

@Uukasz_93 Kurna, sam grał w tym meczu? Trochę uproszczona ta kalkulacja.

0

@parpe Którego strzału nie obronił by każdy inny szanujący się bramkarz? Marc od dawna broni to co powinien, a puszcza wszystko inne. Wczoraj odsłonił krótki słupek przy pierwszym golu Lewego, powinien odbić piłkę do boku, się był źle ustawiony i nie sięgnął, nie byłoby słupka i gola.

1

@joloskyy Jasny sygnał, że miejsce Legii jest w Lidze Mistrzów.

0

@kaamil1910 Co za tego skoro i tak zgasł po kilku minutach. Tak wygląda cała jego kariera w Barcelonie, 2-3 dobre zagrania na początku i dalej go nie ma w meczu.

0

@patry295 Pseudoekspertem się jest po domaganiu się karnego za faul przed polem karnym.

0

@Vebrol Niby fajnie, ale ciekawe czy mówiłby tak samo gdyby przegrali 1-0.

0

@SonBarcaGoku Bez przesady żeby wybronił mecz, on ostatnio puszcza wszystko co nie leci prosto w niego. Marc musi mieć realnego konkurenta do gry żeby utrzymywać formę.

0

@FC1899Barca Marc też ładnie odsłonił "krótki" słupek.

0

Najgorsze w tym wszystkim co się stało z Klubem jest to, że dobra drużna wychodząc na mecz z nami jest pewna, że wygra, a te słabsze wiedzą, że są w stanie wygrać.

0

@cinero1996 Szkoda, że chęci do gry wystarczyło mu tylko na kilka minut.

1

Miny mają jakby już przegrali.

0

@Criss18Barca Bo bycie anty-Legia jest tredny...

0

@maniak33333 No to szybko reakcja. Główny zauważył, podał przez słuchawkę i linowy zareagował, to wszystko w 1 sekundę... Zagranie Muciego powinien widzieć też linowy i trzymać chorągiewkę przy dupie. Poza tym są zalecenia, że ma puszczać spalone, po to jest var.

3

@fart Mówisz o kraju, w którym jest kilkanaście agencji rządowych rywalizujących o pieniądze, uznanie i wpływy. Nie ma opcji żeby dało się to ustawić wewnątrz bez wycieku.

5

@Pogba Płacz, nie płacz. Fakt jest taki, że d... dała obrona i liniowy, do tego nakłada się to, że sędziował Frankowski, który ma tego pecha, że jak są kontrowersje w jego meczach, to zawsze w tych Legii.

1

@AduŚ07 Casus Pearl Harbor - nie dosięgną nas. Ktoś coś wiedział, przekazał dalej, przeleżały raporty na jakimś biurku i tragedia gotowa.

0

@RR No i? Mowa jest o błędzie linowego, który miał wpływ na grę.
Koleś wcześniej puszczał 2-metrowe spalone, a tu nagle mu się suwmiarka włączyła.
PS
nie do końca główny to główny bo o spalonych często decyduje ten varze i główny nie ma nic do gadania.

0

@maniak33333 Nie grałeś nigdy w piłkę, prawda? Po tym wpisie widać, że kompletnie nie czujesz boiska i zachowań na nim.

1

@SuperPatsonFCB no ok, ale tutaj reakcja liniowego miała wpływ na zachowanie zawodników. Liniowy albo czeka z sygnalizacją, albo podnosi chorągiewkię i ja trzyma. Powinien puścić akcję i zdać się na var, wtedy obrońcy by dalej grali pewnie gola by nie było.

1

@barcelonaLM Niby tak, ale czemu główny nie gwizdał jej boczny podniósł chorągiewkę? Na co czekał?

0

@Emhyr Jego błędy to głównie złe ustawienie w obronie i reakcje na pierwszy ruch atakującego, daje się ogrywać jak dziecko, nawet Semedo bronił lepiej.

0

@DonAndrzejos Przecież tylko napisali to co powiedział Koeman.

0

@Kinginiesta Trochę do tych 30 brakowało...

0

@robsons23 Problem w tym, że Angole też.

0

@Destroyer_of_Worlds Może właśnie dlatego nie ma wyników. Gen przegrywów działa.

12

To Pedri nie pojechał na kadrę żeby odpoczywać...

0

@Uukasz_93 Kolejna kadencja rządów pis.

0

@Mroziu Nie w tych eliminacjach. Nawet przed meczem podawali zasady.

1

@Mroziu Po to żebyś nie płakał jak na końcu przegramy drugie miejsce przez gorszy bilans bramkowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?