mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Tak jest jak komentuje kumpel.
1
@Pressinho Wyciągnąłby to każdy bramkarz z polskiej ligi.
0
@Worny Przecież 25 jest wolny.
0
@amanter I tak bilety się nie sprzedają.
1
@KarwanLaMasia Na camp nou 35%.
0
@ProMILs Ibry to był totalny fuks.
0
@KacperVEB Może znowu będzie miał więcej szczęścia niż rozumu jak w przypadku Ronaldinho.
1
@IronSanHybrid Każda jego wypowiedź wygląda jakby miał słuchawkę w uchu i powtarzał co mu tam mówią.
0
@swiergol2 Nie strzeli w 2-3 meczach i się zacznie wyciąganie porównań do Leo.
0
@Mizander Z tym Demirem to bym się tak nie rozpędzał.
0
@Davvd Problem sponsorów to odczujemy jak przyjdzie czas na przedłużenie obecnych umów. Taki Rakuten to może da z 70% tego co obecnie. Sponsorów przyciągają nazwiska. Po odejściu Messiego i teraz Giezmanna kto ma być twarzą produktów firm sponsorujących?
1
@26artur10 Taka prawda. Poza tym, gdzie tu jest brak szacunku?
0
@Pietkinho To świadczy jedynie o tym, że Laporta nie ma żadnego planu się nie miota.
1
@JimMorrisonFCB Kogo można ściągnąć za 7,5 mln?
1
@mm_ W Polsce żadna zagraniczna liga nie zbliża się oglądalnością do naszej.
0
@DaPidejpi W polskim języku nie ma słowa "h*j", ale jest "ch*j".
0
@barcelonaLM I kogo ze te grosze kupimy skoro możemy wydać tylko 25% zarobionej kasy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Z kwotą 7,5 mln nie poszalejemy.
0
@BartqRKO Grali tym co mieli, a że mieli dobrych to nie robili nic na siłę. Dla mnie to też głupota. Jak masz dwóch dobrych prawonożnych to nimi grasz.
0
@BartqRKO To przez manię wyprowadzania piłki przez stoperów. Jak grasz lewą to łatwiej ci rzucać piłki na lewe skrzydło i rozgrywać do lewej. To samo jest z modą na "odwróconych skrzydłowych", każdy ścina do środka, gorzej z dośrodkowaniem.
1
@Sznejk Wypada nam 2 ŚO i mamy grać trzema zamiast dwoma... Logic level hard.
0
@Deviler Za 300 lat nikt nie będzie się bawił w futbol.
0
@Toretto Skoro zaczęli śledztwo to akt oskarżenia dopiero powstanie, o ile w ogóle.
4
@MysticCat Co później? Komputer, samochód? To już krok do bycia amiszem.
0
@arasz1819 Nie było telefonów a każdy wiedział, o której ma być na boisku.
0
@Chakalaka Ale ty masz ból d... o tą Legię.
0
@messi564 Kaziu tak grał i mu pozwalali. On żyje jeszcze na przełomie wieków.
1
@ElTomas To ci nie pykło...
0
@Wossi61FCB Spisek uefa.