1

@norbi77 Tak jest jak komentuje kumpel.

1

@Pressinho Wyciągnąłby to każdy bramkarz z polskiej ligi.

0

@Worny Przecież 25 jest wolny.

0

@amanter I tak bilety się nie sprzedają.

1

@KarwanLaMasia Na camp nou 35%.

0

@ProMILs Ibry to był totalny fuks.

0

@KacperVEB Może znowu będzie miał więcej szczęścia niż rozumu jak w przypadku Ronaldinho.

1

@IronSanHybrid Każda jego wypowiedź wygląda jakby miał słuchawkę w uchu i powtarzał co mu tam mówią.

0

@swiergol2 Nie strzeli w 2-3 meczach i się zacznie wyciąganie porównań do Leo.

0

@Mizander Z tym Demirem to bym się tak nie rozpędzał.

0

@Davvd Problem sponsorów to odczujemy jak przyjdzie czas na przedłużenie obecnych umów. Taki Rakuten to może da z 70% tego co obecnie. Sponsorów przyciągają nazwiska. Po odejściu Messiego i teraz Giezmanna kto ma być twarzą produktów firm sponsorujących?

1

@26artur10 Taka prawda. Poza tym, gdzie tu jest brak szacunku?

0

@Pietkinho To świadczy jedynie o tym, że Laporta nie ma żadnego planu się nie miota.

1

@JimMorrisonFCB Kogo można ściągnąć za 7,5 mln?

1

@mm_ W Polsce żadna zagraniczna liga nie zbliża się oglądalnością do naszej.

0

@DaPidejpi W polskim języku nie ma słowa "h*j", ale jest "ch*j".

0

@barcelonaLM I kogo ze te grosze kupimy skoro możemy wydać tylko 25% zarobionej kasy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Z kwotą 7,5 mln nie poszalejemy.

0

@BartqRKO Grali tym co mieli, a że mieli dobrych to nie robili nic na siłę. Dla mnie to też głupota. Jak masz dwóch dobrych prawonożnych to nimi grasz.

0

@BartqRKO To przez manię wyprowadzania piłki przez stoperów. Jak grasz lewą to łatwiej ci rzucać piłki na lewe skrzydło i rozgrywać do lewej. To samo jest z modą na "odwróconych skrzydłowych", każdy ścina do środka, gorzej z dośrodkowaniem.

1

@Sznejk Wypada nam 2 ŚO i mamy grać trzema zamiast dwoma... Logic level hard.

0

@Deviler Za 300 lat nikt nie będzie się bawił w futbol.

0

@Toretto Skoro zaczęli śledztwo to akt oskarżenia dopiero powstanie, o ile w ogóle.

4

@MysticCat Co później? Komputer, samochód? To już krok do bycia amiszem.

0

@arasz1819 Nie było telefonów a każdy wiedział, o której ma być na boisku.

0

@Chakalaka Ale ty masz ból d... o tą Legię.

0

@messi564 Kaziu tak grał i mu pozwalali. On żyje jeszcze na przełomie wieków.

1

@ElTomas To ci nie pykło...

0

@Wossi61FCB Spisek uefa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?