4

@arasz1819 I już jest w grupie sponsorowanej przez Orlen, a nasi sportowcy muszą zarabiać na budowach.

1

@Jacu327 Palec do wrzątku (kilka razy na sekundę), później maść ichtiolowa, powtorzyc 2-3 razy co godzinę i jutro masz spokój.

2

@Ojciec5tkidzieci Chyba jednak nie gra z nimi.

0

@Bykunn Klika Bońka to raczej Koźmiński.

0

@haryveb944 Coś mało.

1

@don'T.R.I.P.e Ci co grają przegrali swoje domy tydzień temu po obstawianiu Dynama.

1

@Kgorecki2500 AS Monaco ma to w d...

0

@Kgorecki2500 Odejść pewnie nie, ale każdy miał na pewno klauzule dotyczące udziału Messiego w kampaniach. To, że kontrakty będą renegocjowane jest niemal pewne.

1

@jeyx77x Co miałby zyskać angielskie kluby na połączeniu z całą resztą?

1

@ShinobiQWE Dojną krową to jest dla nich Barca.

2

@MesQueUnClub96 To jest wynik meczu ligowego, nie z presezonu.

4

@Ciule123 Przynajmniej byś podał źródło.

0

@QuiqueSetien1958 Żebyś w końcu poznał.

0

@patry295 On nie tylko śledzi ludzi. Często też bawi się w odbijanie porywanych ludzi.

0

@Rust_Cohle Na Commodore był Decathlon. Super gierka.

7

@inoks On przypadkiem nie mówił, że kocha futbol i mógłby grać za darmo?

2

@LuisSalvano Na te rozwiązanie kontraktów to pewnie jest potrzebne z 200 mln.

0

@AmigoBlancos Szkoda, że jest LA i dalej długo nic.

0

@FCBeSeM Prawie pobity rekord Polski, to tylko pokazuje jak mocny to był bieg.

0

@doc Jak ktoś da 15mln to będzie dobrze.

8

@LuisSalvano Jak ma się ich pozbyć? Zakopać ich?

0

@PolskiBarcelonista10 Tego zaangażowania wystarczy im na kilka pierwszych kolejek.

4

@Encore Już samo to, że piszesz o top 3 a nie o wygraniu ligi świadczy w jakiej d... jesteśmy.

0

@anxted I wybrał Superligę, a i tak będzie cvc bo reszta klubów to przegłosuje

0

@Nihas Jak Tebas ma poluźnić ffp skoro to są przepisy UEFA?

0

@Brashearr Zasady ffp są takie same wszędzie (teoretycznie), tam tylko liga nie narzuca takich ograniczeń jak w Hiszpanii.

0

@Litman Skąd ty wyczarowales te 200 mln za sezon.

0

@adamt1996 W kontrakcie jest trochę więcej punktów niż ten jeden. Normalnie takie rzeczy ustala się przez kilka tygodni. Jeżeli w ciągu kilku najbliższych dni Leo podpisze z PSG to oczywiste będzie, że kontrakt był gotowy już dawno i wszczycy widzieli, że z nami nie podpisze.

1

@dafik85 Jaka budowa nowej Barcelony? Dopóki nie skończą się kontrakty wszystkich darmozjadów żadnej budowy nie będzie bo sprzedać ich się nie da.

4

@Michael24 Była jakaś oferta na 100 baniek? Messi twierdził, że może odejść za darmo i do tego dążył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?