mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@arasz1819 I już jest w grupie sponsorowanej przez Orlen, a nasi sportowcy muszą zarabiać na budowach.
1
@Jacu327 Palec do wrzątku (kilka razy na sekundę), później maść ichtiolowa, powtorzyc 2-3 razy co godzinę i jutro masz spokój.
2
@Ojciec5tkidzieci Chyba jednak nie gra z nimi.
0
@Bykunn Klika Bońka to raczej Koźmiński.
0
@haryveb944 Coś mało.
1
@don'T.R.I.P.e Ci co grają przegrali swoje domy tydzień temu po obstawianiu Dynama.
1
@Kgorecki2500 AS Monaco ma to w d...
0
@Kgorecki2500 Odejść pewnie nie, ale każdy miał na pewno klauzule dotyczące udziału Messiego w kampaniach. To, że kontrakty będą renegocjowane jest niemal pewne.
1
@jeyx77x Co miałby zyskać angielskie kluby na połączeniu z całą resztą?
1
@ShinobiQWE Dojną krową to jest dla nich Barca.
2
@MesQueUnClub96 To jest wynik meczu ligowego, nie z presezonu.
4
@Ciule123 Przynajmniej byś podał źródło.
0
@QuiqueSetien1958 Żebyś w końcu poznał.
0
@patry295 On nie tylko śledzi ludzi. Często też bawi się w odbijanie porywanych ludzi.
0
@Rust_Cohle Na Commodore był Decathlon. Super gierka.
7
@inoks On przypadkiem nie mówił, że kocha futbol i mógłby grać za darmo?
2
@LuisSalvano Na te rozwiązanie kontraktów to pewnie jest potrzebne z 200 mln.
0
@AmigoBlancos Szkoda, że jest LA i dalej długo nic.
0
@FCBeSeM Prawie pobity rekord Polski, to tylko pokazuje jak mocny to był bieg.
0
@doc Jak ktoś da 15mln to będzie dobrze.
8
@LuisSalvano Jak ma się ich pozbyć? Zakopać ich?
0
@PolskiBarcelonista10 Tego zaangażowania wystarczy im na kilka pierwszych kolejek.
4
@Encore Już samo to, że piszesz o top 3 a nie o wygraniu ligi świadczy w jakiej d... jesteśmy.
0
@anxted I wybrał Superligę, a i tak będzie cvc bo reszta klubów to przegłosuje
0
@Nihas Jak Tebas ma poluźnić ffp skoro to są przepisy UEFA?
0
@Brashearr Zasady ffp są takie same wszędzie (teoretycznie), tam tylko liga nie narzuca takich ograniczeń jak w Hiszpanii.
0
@Litman Skąd ty wyczarowales te 200 mln za sezon.
0
@adamt1996 W kontrakcie jest trochę więcej punktów niż ten jeden. Normalnie takie rzeczy ustala się przez kilka tygodni. Jeżeli w ciągu kilku najbliższych dni Leo podpisze z PSG to oczywiste będzie, że kontrakt był gotowy już dawno i wszczycy widzieli, że z nami nie podpisze.
1
@dafik85 Jaka budowa nowej Barcelony? Dopóki nie skończą się kontrakty wszystkich darmozjadów żadnej budowy nie będzie bo sprzedać ich się nie da.
4
@Michael24 Była jakaś oferta na 100 baniek? Messi twierdził, że może odejść za darmo i do tego dążył.