4

@Comentateiro Problem w tym, że jak Legia chce kupić kogoś z ligi to cena idzie w górę razy 2. Poza tym, teraz każdy Polak jak dwa razy kopnie prosto piłkę to już pcha się na zachód i woli siedzieć na ławce niż pograć jeszcze ze 2 lata w Polsce. Przede wszystkim to nasi kopacze nie mają połowy charakteru i mentalności Chorwatów.

0

@michal26 Ciężko znaleźć inne przypadki gdzie szef komisji antydopingowej osobiście podmienia próbki.

0

@patry295 Z drugiej strony, żeby być na poziomie ekstraklasy wystarczy być jedynym z powiedzmy 300 zawodników i już masz sukces. W kuli sukcesem będzie jak będziesz jednym z 10 w kraju.

2

@Kgorecki2500 Na poprzednie też nas nie było stać.

0

@patry295 Problem w tymże że doping w Rosji to nie pojedyncze przypadki a raczej systemowe działanie związków sportowych.

0

@SteuerFreiMoney W sumie w olimpiadzie nie ma nic ciekawego, 4 lata takie same jak każde inne.

0

@Norkusik Przecież napisał prawdę. Na IO jest trójbój wspinaczkowy i za całość są medale. Bardzo możliwe, że pomimo tego występu nawet nie będzie jej w finale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@msmsms Szkoda, że w boulderingu jest dużo słabsza i pewnie spadnie na 5-6 miejsce.

2

@ranger3120 Oni tam reagują od razu. Po 2 tygodniach wszystko wróci do normy i będą dalej żyć normalnie. W styczniu znowu będziemy się dziwić, że na Australian Open są ludzie na trybunach a w Europie stadiony pozamykane.

0

@Uukasz_93 Nie na takiego kraju jak Grenlandia.

1

@Batys Jaki Iran? To za wysoko.

0

@mrboom A piłkarze piłkonożują...

1

@SuperPatsonFCB Chyba chcą pobić Wisłę.

14

@Bobo25 Skąd pomysł na walutę euro przy istnieniu supermocarstwa III rzeszy?

1

@RonnieVEB I to od Nigela...

1

@takisobiektos Nie wiem jak teraz, ale wcześniej właśnie warunkiem ich przyjazdu było to, że nie można ich badać. Na pewno było tak do 2000r.

0

@AmigoBlancos Młot kobiet nie rusza dzisiaj?

0

@Homeopata8989 +- 60 mln to jednak duża rozbieżność...

4

@Emhyr Gdyby nie ten "limit Tebasa" to Hiszpanie ze swoją mentalnością już by utopili swoje kluby.

0

@PatrychoO No i teraz sprawdź kiedy on ma to nagrywać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Braaaaawo Bartek...

0

@Encore Tylko tym razem to w 100% inicjatywa pis.

1

@MesQueUnClub96 Klub z genem przegrywu w pigułce.

2

@Barca1992 Dostanie parę razy po nogach od obrońców i w połowie sezonu stwierdzi, że kończy karierę.

0

@Kettger Gdzie w tej wypowiedzi widać zdziwienie? Zwykłe stwierdzenie faktów.

0

@patry295 Wtedy nie było sprowadzania walki do parteru :)

2

@barcelonaLM Tak jest odkąd Solorz dostał zgodę na fuzję banków. Za PO nie mógł tego przepchnąć, a Pis za darmo przyzwolenia nie dał.

0

@Bernard777 I stwierdzasz to po dobrym meczu jaki zagrał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?