mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro Problem w tym, że jak Legia chce kupić kogoś z ligi to cena idzie w górę razy 2. Poza tym, teraz każdy Polak jak dwa razy kopnie prosto piłkę to już pcha się na zachód i woli siedzieć na ławce niż pograć jeszcze ze 2 lata w Polsce. Przede wszystkim to nasi kopacze nie mają połowy charakteru i mentalności Chorwatów.
0
@michal26 Ciężko znaleźć inne przypadki gdzie szef komisji antydopingowej osobiście podmienia próbki.
0
@patry295 Z drugiej strony, żeby być na poziomie ekstraklasy wystarczy być jedynym z powiedzmy 300 zawodników i już masz sukces. W kuli sukcesem będzie jak będziesz jednym z 10 w kraju.
2
@Kgorecki2500 Na poprzednie też nas nie było stać.
0
@patry295 Problem w tymże że doping w Rosji to nie pojedyncze przypadki a raczej systemowe działanie związków sportowych.
0
@SteuerFreiMoney W sumie w olimpiadzie nie ma nic ciekawego, 4 lata takie same jak każde inne.
0
@Norkusik Przecież napisał prawdę. Na IO jest trójbój wspinaczkowy i za całość są medale. Bardzo możliwe, że pomimo tego występu nawet nie będzie jej w finale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msmsms Szkoda, że w boulderingu jest dużo słabsza i pewnie spadnie na 5-6 miejsce.
2
@ranger3120 Oni tam reagują od razu. Po 2 tygodniach wszystko wróci do normy i będą dalej żyć normalnie. W styczniu znowu będziemy się dziwić, że na Australian Open są ludzie na trybunach a w Europie stadiony pozamykane.
0
@Uukasz_93 Nie na takiego kraju jak Grenlandia.
1
@Batys Jaki Iran? To za wysoko.
0
@mrboom A piłkarze piłkonożują...
1
@SuperPatsonFCB Chyba chcą pobić Wisłę.
14
@Bobo25 Skąd pomysł na walutę euro przy istnieniu supermocarstwa III rzeszy?
1
@RonnieVEB I to od Nigela...
1
@takisobiektos Nie wiem jak teraz, ale wcześniej właśnie warunkiem ich przyjazdu było to, że nie można ich badać. Na pewno było tak do 2000r.
0
@AmigoBlancos Młot kobiet nie rusza dzisiaj?
0
@Homeopata8989 +- 60 mln to jednak duża rozbieżność...
4
@Emhyr Gdyby nie ten "limit Tebasa" to Hiszpanie ze swoją mentalnością już by utopili swoje kluby.
0
@PatrychoO No i teraz sprawdź kiedy on ma to nagrywać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Braaaaawo Bartek...
0
@Encore Tylko tym razem to w 100% inicjatywa pis.
1
@MesQueUnClub96 Klub z genem przegrywu w pigułce.
2
@Barca1992 Dostanie parę razy po nogach od obrońców i w połowie sezonu stwierdzi, że kończy karierę.
0
@Kettger Gdzie w tej wypowiedzi widać zdziwienie? Zwykłe stwierdzenie faktów.
0
@patry295 Wtedy nie było sprowadzania walki do parteru :)
2
@barcelonaLM Tak jest odkąd Solorz dostał zgodę na fuzję banków. Za PO nie mógł tego przepchnąć, a Pis za darmo przyzwolenia nie dał.
0
@Bernard777 I stwierdzasz to po dobrym meczu jaki zagrał...