0

@MesQueUnClub_87 To 8 zeta wygrasz...

0

@sebo939 Już czepiasz się dla samego czepiania.

0

@dmcteam Do tego leń w grze obronnej.

0

@Yosemite Nasza 32 miejsce, ale jest bezpiecznie, Litwa i Luksemburg mają dużą stratę :)

0

@Kacper1432 Komu on przegrał ten turniej?

0

@Kacper1432 Komu?

0

@xerter Wtedy pewnie w grupach będzie po 6 drużyn i zajmiemy 5.

0

No fajnie, Frenki i Depay odpoczną.

4

@DonMatteo901 Przecież on nigdy nie przyna, że ktoś jest aktualnie lepszy. Największy buc w historii tego sportu.

1

@VenoM 16 to max.

0

@0895 Jest ewidentnie podobny do Enrico...Chiesy.

0

@escarabajo Czyli typowo, jak na niego.

0

@Stagiryta Tutaj akurat stopa była najbardziej wysunięta.

0

@mextexperu Niedzielny kibic słysząc Manchester nie pomyśli o City.

1

Ależ Honda zrobiła robotę przy silnikach od początku sezonu.

1

@Criss18Barca W latach 90 na euro grało 8 drużyn, a nie 24. Trafiłeś w grupie Anglię, Holandię czy Francję i po awansie.

1

@Volk Jakiegoś Grilisha?

0

@IbrahimAfellay Lewemu piłka by 3 razy uciekła na 2 metry. Jak widzę jego wyprowadzenie kontry w ostatanim meczu to ogarnia mnie "załamka", zero przyjęcia, zero prowadzenia piłki, zero szybkości.

3

@patry295 Przecież Hołownia to projekt na poziomie Kukiza. W sondażach wysoko, a skończy na 7%.

0

@Emhyr Co to znaczy wszystkie lata razem? Od założenia klubu? Przecież to oczywiste, że chodzi o wydatki w przyszłym sezonie.

1

@SaulGoodman To jasne. Raz takiego Lotka można posłuchać, a każdy następny mija się z celem. Z tym jest jak z "ku...a" Bogusia Lindy, jest ok póki jest środkiem a nie celem.

1

@SaulGoodman Oczywiście, że nie. Rozumiem ich tok postępowania. Bardziej martwi (chociaż to chyba złe słowo) mnie publiczność. To często ludzie uważąjacy się za ponadprzeciętnych, a bawią ich najniższe instynkty.

1

@SaulGoodman Właśnie, "sprzedają". To mówi wszystko o poziomie twórców i odbiorców. I styl to nie wymówka, to pójście na łatwiznę wynikające ze świadomości "targetu".

1

@SaulGoodman Możliwe. Nie śledzę tego, bo to nie moja bajka, ale co trafię na jakiegoś Lotka czy innego Paczesia to bez bluzgów nie są w stanie pociągnąć występu.

0

@DaPidejpi W ostatnich latach? Ramos. Jego słabą grę w obronie zawsze przykrywały gole.

1

@SaulGoodman Chyba nie polskie stand-upy. Bez "k...a" nawet nikt się nie uśmiechnie na widowni. Żenujący poziom wykonawców i odbiorców.

1

@LeoMessi1994 Gra trochę sztucznie, ale jest hot i chyba po to tam jest :)

0

@Encore Jakie to ma znaczenie czy tylko na siebie? Zarabiasz za wykonywaną pracę a nie za to ile osób utrzymujesz.

0

@PatrychoO Wiochą zalatuje.

2

@michal26 Ewidentnie po "Złotkach" coś w żeńskiej u nas nie zagrało jak trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?