1

@NaFazieHitman I to się nazywa oszukać przeznaczenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Martin Palermo 3x w jednym meczu.

1

@SaulGoodman Aleksander Karelin

0

@kaamil1910 Oni walili głównie głupoty. Jak można twierdzić, że formuła rozgrywania jest spowodowana przez covid skoro wiadomo o tym było 3-4 lata teamu.

1

@Dasty No nie, nie pasuje.

2

Co ta baba pieprzy...

3

@Ojciec5tkidzieci Kierowca skody miał 10 wcześniej zatokę parkingową, ale nie stanął tam bo leń musi pod same schody podjechać. Co to znaczy, że miał pecha?

1

@amanter To już nie ten Real z ostatnich lat. Są do pokonania.

0

@mekston Nie przeskoczy...

0

@amanter Dlaczego niestety? Jak najwięcej takich meczów!

0

@NaFazieHitman Var jest zawsze.

2

@MSN30 Za linią wroga z Owenem Wilsonen?

0

@Criss18Barca To chyba powinno zadziałać odwrotnie.

1

@SuperPatsonFCB Masz ścieżkę dla niewidomych.

1

@KrwawiaceoczyVEB Co w tym przykrego?

0

Lapcio jest lepszy niż Obajtek.

0

@Muszynianka Jest tak jak napisałeś.

8

@clyde Co wy macie z deblem? Dla niej to zwykła jednostka treningowa.

0

@Tridente2015 No to można porównać kto w tym czasie wygrał więcej pucharów.

2

@Janiama Tak jest od czasów Boruca.

0

@ElKamil Ma obrotnego menago.

0

@Kwasiak98 Do czasu aż nie trzeba bronić.

5

@Tarins Pół meczu spędzają z nosem w telefonie, ale do oceny gry, taktyki, zachowania zawodników pierwsi.

6

@ranger3120 Bo w ostatnim secie grają do przewagi dwóch gemów, wtedy gra się normalne gemy.

0

@ranger3120 Przecież przy 6-6 grają tie breaka a nie normalnego gema. Nawet w tym meczu, w pierwszym secie grały i było 7-2.

1

@JimMorrisonFCB Bo pewnie ogląda.

0

@lukaszbarca15 Nowy czy nie, te wstawki były fajne przez pierwsze 3 dni...

0

@Quavosk Dopisz jeszcze "była zawodniczka Legii Warszawa"...

0

@ElKamil Jóźwiak wchodzący na zmęczonego rywala to super rozwiązanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?