mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman I to się nazywa oszukać przeznaczenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Martin Palermo 3x w jednym meczu.
1
@SaulGoodman Aleksander Karelin
0
@kaamil1910 Oni walili głównie głupoty. Jak można twierdzić, że formuła rozgrywania jest spowodowana przez covid skoro wiadomo o tym było 3-4 lata teamu.
1
@Dasty No nie, nie pasuje.
2
Co ta baba pieprzy...
3
@Ojciec5tkidzieci Kierowca skody miał 10 wcześniej zatokę parkingową, ale nie stanął tam bo leń musi pod same schody podjechać. Co to znaczy, że miał pecha?
1
@amanter To już nie ten Real z ostatnich lat. Są do pokonania.
0
@mekston Nie przeskoczy...
0
@amanter Dlaczego niestety? Jak najwięcej takich meczów!
0
@NaFazieHitman Var jest zawsze.
2
@MSN30 Za linią wroga z Owenem Wilsonen?
0
@Criss18Barca To chyba powinno zadziałać odwrotnie.
1
@SuperPatsonFCB Masz ścieżkę dla niewidomych.
1
@KrwawiaceoczyVEB Co w tym przykrego?
0
Lapcio jest lepszy niż Obajtek.
0
@Muszynianka Jest tak jak napisałeś.
8
@clyde Co wy macie z deblem? Dla niej to zwykła jednostka treningowa.
0
@Tridente2015 No to można porównać kto w tym czasie wygrał więcej pucharów.
2
@Janiama Tak jest od czasów Boruca.
0
@ElKamil Ma obrotnego menago.
0
@Kwasiak98 Do czasu aż nie trzeba bronić.
5
@Tarins Pół meczu spędzają z nosem w telefonie, ale do oceny gry, taktyki, zachowania zawodników pierwsi.
6
@ranger3120 Bo w ostatnim secie grają do przewagi dwóch gemów, wtedy gra się normalne gemy.
0
@ranger3120 Przecież przy 6-6 grają tie breaka a nie normalnego gema. Nawet w tym meczu, w pierwszym secie grały i było 7-2.
1
@JimMorrisonFCB Bo pewnie ogląda.
0
@lukaszbarca15 Nowy czy nie, te wstawki były fajne przez pierwsze 3 dni...
0
@Quavosk Dopisz jeszcze "była zawodniczka Legii Warszawa"...
0
@ElKamil Jóźwiak wchodzący na zmęczonego rywala to super rozwiązanie.