mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest zajebiste, siedzi Borek i ""z tego co pamiętam , to on w ostatnim sezonie zagrał 48 spotkań strzelił 18 bramek i miał 9 asyst" . Noż, k... fenomen pamięci.
0
@GeneralXavi "Muszę się jeszcze wile uczyć "
0
Te wywiady są boskie.
0
@Roobo W 75 minucie sprawdzałem na livescore czy Foden jest na boisku.
0
Trzeba przyznać, że Mateu dał radę.
1
@Mario96w Pieniądzę oligarchów > pieniądze szejków.
0
@Uukasz_93 Kto zna Kante w Oceanii czy Azji? Jeden głos to jeden głos.
0
@Transu96 Tymi arabskimi czy ruskimi? Oba kluby zbudowane na kasie z ropy i gazu.
10
Finał LM i 2 celne strzały. Kwintesencja angielskiej piłki.
0
@michaleu Bardziej w trakcie.
0
@panczo Żyjemy w kraju, gdzie klub sam sobie wymierza karę za korupcję, więc co Cię dziwi?
1
@budel17 Po to jest +/- żeby w wodzie było bezpiecznie :)
1
@Xenomorph Ze dwa razy dał radę.
1
@IronSanHybrid "W punkt"- dlatego śmieszą mnie opnie ludzi tutaj, że chcieliby Tuchela albo Kloppa na trenera Barcelony. Kto u nas miałby tak biegać? Może Dest i de Jong.
1
@Xenomorph Zawalił Pep zostawiając dziurę w środku pomocy. To podanie nie miało prawa przejść.
0
@gagass Bayern też nie...
3
@fart Pewnie z 5 razy napomknie - "ach gdyby nie kontuzja Roberta przed meczami z PSG..."
0
@John_Doe Niech ten obcokrajowiec ożeni się z Polką i chociaż w podstawowym stopniu nauczy się języka.
1
@Encore Nie czekał 4 lata. W 2014 złożył papiery, a w 2015 dostał obywatelstwo.
2
@MesQueUnClub96 2-3 lata to musiał czekać żeby móc grać w naszej kadrze. Obywatelstwo dostał bardzo szybko właśnie po to żeby ten czas karencji odbyć.
1
@John_Doe Ona straci, za karę.
2
@deyna2018 Wstrzymałbym ten optymizm po rozbiciu rezerw Serbii. Na turnieju typu MŚ czy IO wystarczy jeden gorszy dzień (a taki ma każda drużyna) i może być pozamiatane.
0
@D10SLEO Spokojnie, gramy z ich rezerwami.
3
@Grubson06 Gdyby go kupili za 25mln to wszyscy by piali z zachwytu jaki to Perez jest kozak.
1
@bari_94 Firmy w rajach podatkowych to oni otwierają na potrzeby dochodów z reklam i tym podobnych. Klub w Hiszpanii płacąc zawodnikowi 10 mln, drugie tyle odprowadza do skarbówki. Dlatego koszt utrzymania Leo to 100mln, a nie 50.
1
@Uukasz_93 Oni grają inny mecz.
0
@bari_94 Podatki płacą kluby.
0
@Odcinkowy Nasz udział to około 1% całkowitej emisji świata, więc emisja wulkanów ma jeszcze mniejsze znaczenie.
0
@Odcinkowy Jednorazowy wybuch wulkanu to 30-40 mln ton CO2, samo spalanie paliw kopalnych liczone jest w dziesiątkach miliardów ton rocznie. Co tu porównywać.
1
@Sulimo Wulkany emitują mniej CO2 niż 1% emisji działalności ludzi.