0

To jest zajebiste, siedzi Borek i ""z tego co pamiętam , to on w ostatnim sezonie zagrał 48 spotkań strzelił 18 bramek i miał 9 asyst" . Noż, k... fenomen pamięci.

0

@GeneralXavi "Muszę się jeszcze wile uczyć "

0

Te wywiady są boskie.

0

@Roobo W 75 minucie sprawdzałem na livescore czy Foden jest na boisku.

0

Trzeba przyznać, że Mateu dał radę.

1

@Mario96w Pieniądzę oligarchów > pieniądze szejków.

0

@Uukasz_93 Kto zna Kante w Oceanii czy Azji? Jeden głos to jeden głos.

0

@Transu96 Tymi arabskimi czy ruskimi? Oba kluby zbudowane na kasie z ropy i gazu.

10

Finał LM i 2 celne strzały. Kwintesencja angielskiej piłki.

0

@michaleu Bardziej w trakcie.

0

@panczo Żyjemy w kraju, gdzie klub sam sobie wymierza karę za korupcję, więc co Cię dziwi?

1

@budel17 Po to jest +/- żeby w wodzie było bezpiecznie :)

1

@Xenomorph Ze dwa razy dał radę.

1

@IronSanHybrid "W punkt"- dlatego śmieszą mnie opnie ludzi tutaj, że chcieliby Tuchela albo Kloppa na trenera Barcelony. Kto u nas miałby tak biegać? Może Dest i de Jong.

1

@Xenomorph Zawalił Pep zostawiając dziurę w środku pomocy. To podanie nie miało prawa przejść.

0

@gagass Bayern też nie...

3

@fart Pewnie z 5 razy napomknie - "ach gdyby nie kontuzja Roberta przed meczami z PSG..."

0

@John_Doe Niech ten obcokrajowiec ożeni się z Polką i chociaż w podstawowym stopniu nauczy się języka.

1

@Encore Nie czekał 4 lata. W 2014 złożył papiery, a w 2015 dostał obywatelstwo.

2

@MesQueUnClub96 2-3 lata to musiał czekać żeby móc grać w naszej kadrze. Obywatelstwo dostał bardzo szybko właśnie po to żeby ten czas karencji odbyć.

1

@John_Doe Ona straci, za karę.

2

@deyna2018 Wstrzymałbym ten optymizm po rozbiciu rezerw Serbii. Na turnieju typu MŚ czy IO wystarczy jeden gorszy dzień (a taki ma każda drużyna) i może być pozamiatane.

0

@D10SLEO Spokojnie, gramy z ich rezerwami.

3

@Grubson06 Gdyby go kupili za 25mln to wszyscy by piali z zachwytu jaki to Perez jest kozak.

1

@bari_94 Firmy w rajach podatkowych to oni otwierają na potrzeby dochodów z reklam i tym podobnych. Klub w Hiszpanii płacąc zawodnikowi 10 mln, drugie tyle odprowadza do skarbówki. Dlatego koszt utrzymania Leo to 100mln, a nie 50.

1

@Uukasz_93 Oni grają inny mecz.

0

@bari_94 Podatki płacą kluby.

0

@Odcinkowy Nasz udział to około 1% całkowitej emisji świata, więc emisja wulkanów ma jeszcze mniejsze znaczenie.

0

@Odcinkowy Jednorazowy wybuch wulkanu to 30-40 mln ton CO2, samo spalanie paliw kopalnych liczone jest w dziesiątkach miliardów ton rocznie. Co tu porównywać.

1

@Sulimo Wulkany emitują mniej CO2 niż 1% emisji działalności ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?