mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Piast Gliwice
0
@arasz1819 Nawet jak teraz wygra, to nie masz pewności, że uczciwie :)
1
@norbi77 Nie zmienia to faktu, że film warty obejrzenia i daje do myślenia.
2
@norbi77 Chrzest ogniem.
0
@msmsms To jakaś wyższa matematyka, to obliczanie objętości kwadratu.
0
@SuperPatsonFCB Które to osoby? Wskaż ze dwie.
0
@Sulimo Akurat Marc zrobił to co powinien zrobić każdy szanujący się bramkarz. Jakoś nadzwyczajnych strzałów nie dostał.
0
@maroon Manchester nie miał z tym problemu.
0
@mateusz33 Bo to właśnie zawodnik na tego typu kluby. Półka w sam raz dla niego.
0
@DonMatteo901 Nawet Gdańsk nie potrafią napisać.
2
@avanes To się nazywa granie w ogórkowej lidze.
1
@koksik2700 Teraz ciekawostka. Kiedyś uczyli tego w szkole.
0
@Szicek10 On grę opiera na szybkich skrzydłach i napastniku. Do tego bardzo duża intensywność. Kto ma u nas grać na skrzydłach jak mamy tylko Dembele, który nie wiadomo ile wytrzyma? Kto ma zapewnić zapieprzanie na boisku przez cały sezon jak nasze primadonny nie mają ochoty/siły biegać w meczu o pozycję lidera. Piłka zrobiła się bardzo fizyczna a u nas takich zawodników brakuje.
0
@Uukasz_93 I kim u nas on ma realizować swój pomysł na grę?
2
@Kgorecki2500 Z tym plagiatem pojechał?
0
@Striker Taki sam as jednego sezonu jak wielbiony tutaj Seri.
0
@kryhaa "z tymi piłkarzami", Busquetsa już nie ma więc można przejść na 4 w obronie.
2
@barcelonaLM Co on takiego obronił czego nie obroniłby przyzwoity bramkarz?
0
@Striker To nawet nie ta szkoła. Są dwa twory "FCB Escola - Varsovia" i Escola Varcsovia. Ten pierwszy faktycznie płaci Barcelonie za know-how i szkoli dzieci do 12 lat, co kilka lat przedłużają współpracę. Drugi to norlmalny klub, który ma drużynę seniorów i juniorskie.
0
@DonMatteo901 To nie jest szkółka Barcelony.
0
@takisobiektos Lub byłby pozwy lig względem klubów o utratę dochodów.
0
@takisobiektos Powstanie tylko wtedy gdy jej uczestnicy wystąpią z uefa, co za tym idzie także z lig krajowych. Szybko do tego nie dojdzie.
0
@Nihas Porwali się z motyką na słońce.
0
@Peciak Zapis o zgodzie socis chroni klub przed sankcjami ze strony Superligi a nie uefa.
0
@Homeopata8989 Za to potrafił pięknie "wywalczyć" karnego trafiając celowo rywala w rękę z odległości metra.
0
@tadzik447 Pewnie prałeś ją 3 razy dziennie.
0
@tadzik447 Gratuluję higieny osobistej :)
3
@klemens100 Akurat te dwa elementy podchodzą pod inne przepisy.
1
@Aqualitek Można ich wywłaszczyć(trochę to potrwa) lub zrobić projekt przebudowy drogi tzw. ZRIDem.
1
@BART97 Daj spokój, gadasz z kolesiem, który w wieku 42 lat jara się "nudesami" swoich byłych lasek, które trzyma w telefonie.