0

@Criss18Barca Piast Gliwice

0

@arasz1819 Nawet jak teraz wygra, to nie masz pewności, że uczciwie :)

1

@norbi77 Nie zmienia to faktu, że film warty obejrzenia i daje do myślenia.

2

@norbi77 Chrzest ogniem.

0

@msmsms To jakaś wyższa matematyka, to obliczanie objętości kwadratu.

0

@SuperPatsonFCB Które to osoby? Wskaż ze dwie.

0

@Sulimo Akurat Marc zrobił to co powinien zrobić każdy szanujący się bramkarz. Jakoś nadzwyczajnych strzałów nie dostał.

0

@maroon Manchester nie miał z tym problemu.

0

@mateusz33 Bo to właśnie zawodnik na tego typu kluby. Półka w sam raz dla niego.

0

@DonMatteo901 Nawet Gdańsk nie potrafią napisać.

2

@avanes To się nazywa granie w ogórkowej lidze.

1

@koksik2700 Teraz ciekawostka. Kiedyś uczyli tego w szkole.

0

@Szicek10 On grę opiera na szybkich skrzydłach i napastniku. Do tego bardzo duża intensywność. Kto ma u nas grać na skrzydłach jak mamy tylko Dembele, który nie wiadomo ile wytrzyma? Kto ma zapewnić zapieprzanie na boisku przez cały sezon jak nasze primadonny nie mają ochoty/siły biegać w meczu o pozycję lidera. Piłka zrobiła się bardzo fizyczna a u nas takich zawodników brakuje.

0

@Uukasz_93 I kim u nas on ma realizować swój pomysł na grę?

2

@Kgorecki2500 Z tym plagiatem pojechał?

0

@Striker Taki sam as jednego sezonu jak wielbiony tutaj Seri.

0

@kryhaa "z tymi piłkarzami", Busquetsa już nie ma więc można przejść na 4 w obronie.

2

@barcelonaLM Co on takiego obronił czego nie obroniłby przyzwoity bramkarz?

0

@Striker To nawet nie ta szkoła. Są dwa twory "FCB Escola - Varsovia" i Escola Varcsovia. Ten pierwszy faktycznie płaci Barcelonie za know-how i szkoli dzieci do 12 lat, co kilka lat przedłużają współpracę. Drugi to norlmalny klub, który ma drużynę seniorów i juniorskie.

0

@DonMatteo901 To nie jest szkółka Barcelony.

0

@takisobiektos Lub byłby pozwy lig względem klubów o utratę dochodów.

0

@takisobiektos Powstanie tylko wtedy gdy jej uczestnicy wystąpią z uefa, co za tym idzie także z lig krajowych. Szybko do tego nie dojdzie.

0

@Nihas Porwali się z motyką na słońce.

0

@Peciak Zapis o zgodzie socis chroni klub przed sankcjami ze strony Superligi a nie uefa.

0

@Homeopata8989 Za to potrafił pięknie "wywalczyć" karnego trafiając celowo rywala w rękę z odległości metra.

0

@tadzik447 Pewnie prałeś ją 3 razy dziennie.

0

@tadzik447 Gratuluję higieny osobistej :)

3

@klemens100 Akurat te dwa elementy podchodzą pod inne przepisy.

1

@Aqualitek Można ich wywłaszczyć(trochę to potrwa) lub zrobić projekt przebudowy drogi tzw. ZRIDem.

1

@BART97 Daj spokój, gadasz z kolesiem, który w wieku 42 lat jara się "nudesami" swoich byłych lasek, które trzyma w telefonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?