mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Chcą zjeść cukierka i mieć cukierka. Nikt z nich nie mówi o odcięciu od UEFA bo nikt nie może pozwolić sobie na opuszczenie krajowej ligi.
0
@VenoM Niech się wypiszą z UEFA. Czyli z lig krajowych też. Niech założą swój związek piłkarzy, którzy będą grali w MŚ Superligi (pytanie w jakich reprezentacjach), niech wyszkolą swoich sędziów. Powinni się w 100% odciąć od uefa i działać sami w swoim sosie.
0
@klopx Jak się klubom nie podoba w restauracji "UEFA" to niech idą do innej lub założą swoją, ale ze wszystkimi tego konsekwencjami.
3
@lucca87 Do LM musisz się wykazać żeby wejść, nie ma świętych krów (patrz Juve czy Liverpool, w tym sezonie bardzo możliwe, że nie awansują). W SL nawet jakby te 5 klubów zajęło 5 pierwszych miejsc to i tak nie mają gwarancji gry w kolejnej edycji bo nikt z betonwej 15 odpaść nie może.
0
@chosenone Oczywiście ty sprzed kompa wiesz lepiej niż oni. Akurat Angole żyją tym co się dzieje w ich klubach, nigdzie w Europie nie ma pod tym względem bardziej świadomych ludzi.
1
@PatrychoO Oni po prostu liczą się ze zdaniem swoich kibiców. Myślę, że w Barcelonie i Realu powinno być zorganizowane głosowanie socios nad tym czy wejść do SL. To jest zbyt daleko idąca zmiana żeby podejmował ją zarząd klubu.
0
@domin1515 Cena Haalanda też pójdzie adekwatnie w górę i nadal nie będzie nas stać.
0
@itmustbejoke Będą w nich takie emocje i jakość jak w większości ostatnich hitów w PL. Pełna asekuracji i założenie "po pierwsze nie stracić gola".
0
@Emhyr Nie. Jak się pojawi na rynku tyle kasy ile zapowiadają to Haaland będzie kosztował z 300 mln. Zobacz co się stało z cenami po transferze Neymara. Okazało się, że za mniej niż 100 mln nie kupisz gwiazdy. To była kasa, która pojawiła się w jednym klubie, teraz 2x większy zastrzyk ma dostać kilkanaście.
0
@doc Ten cudzysłów jest zbędny. To będzie prywatna liga działająca poza strukturami jakiejkolwiek federacji. Za chwilę zaczną zmieniać sobie przepisy na takie jakie im pasują. Przecież nad tym nikt nie będzie miał kontroli. Pomysł, że sędziowie będą gadać przez mikrofon do widzów na stadionie już pokazuje, że nie będą się liczyć z obowiązującymi zasadami.
0
@DonMatteo901 Dziesiątki takich zmian było? Do tej pory nikt nie stworzył sobie prywatnej ligi. Jak to się uda to w ciągu kilku lat znajdą się kolejne kluby chętne do zakładania swoich rozgrywek.
0
@TheMugShot NBA tak naprawdę jest ciekawa dopiero w play-offach. Często od połowy sezonu 1/4 ligi już o nic nie gra.
1
@PJ1985 FIFA nie ma nic wspólnego z piłką klubową w Europie to co się do nich dowalać.
1
@JANEK777 Już nawet swoich gnoją.
0
@Chwytak Orban to Wiktor, dobry kumpel pisiorów.
0
@Dzemix111 Tych umów to chyba jeszcze nikt nie widział. JPM to zbyt cwany gracz żeby na tym stracić. Oni zabezpieczeni będą na pewno.
0
@Dzemix111 Do czasu aż JPM upomni się o swoje.
0
@clyde UEFA zabiera ale jednak większą część oddaje. Kasa z JP Morgan to pożyczka.
1
@xBoMBoWiECx I będzie jak w boksie. Powstanie sto federacji i każda będzie miała swoją superligę i swojego mistrza.
0
@NaFazieHitman Ich cyrk, ich małpy. Nie podoba się to niech te 12 klubów założy swoją federację. Później pojawi się kolejna grupa klubów ze swoim pomysłem itd. To będzie początek końca piłki.
0
@Tomo_95 Niekoniecznie. Wtedy będą brali pod uwagę pozostałe sankcje takie jak wykluczenie z rozgrywek krajowych czy zawieszenie zawodników w meczach reprezentacji. Na to sobie nie pozwolą.
2
@Ghazul3293 Teraz tylko Lech ma szanse. Żadna drużyna przed nim tak nie odjechała reszcie stawki w Polsce.
11
@BarcaInfo I za chwilę inny prawnik powie coś zupełnie odwrotnego.
1
@AmigoBlancos To może pokazać, że nie żartują. Wtedy każdy klub się zastanowi dwa razy zanim wejdzie do SL.
1
@barcelonaLM Tworzy się zbyt duży front żeby SL powstała. FIFA, UEFA, wszystkie największe ligi w Europie. Jak będą trzymać jedną linię to nie ma szans na SL.
0
@Djzordon Co roku będą ochłapy dla 5 innych maluczkich.
2
@Mixtape JP Morgan wspomoże, a później zlicytuje.
0
@PJ1985 Jak już chcesz po kimś jechać to chociaż postaraj się poprawnie pisać po polsku.
1
@PJ1985 Federacja nie ma 50% udziałów w lidze?
2
@Grabarz1750 "ligi krajowe zniknęły by w ogóle" i nie ma sensu dalej czytać.
W tych dywizjach miałbyś około 300 klubów. Co z resztą? Zlikwidować?