mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@gryfiT. Co to ma wspólnego ze stwierdzeniem "kartoflisko"?
0
@klemens100 Przecież Mentzen wie do jakiego elementu trafia jego przekaz. Ktoś rozsądnie myślący go oleje, dzieciarnia nie mająca pojęcia o życiu będzie bić brawo.
3
@Hopner15 Przecież pozwolenie na pracę dzieci to pierwszy krok do tego, żeby patologia wysyła dzieciaki do roboty, a sami mogli chlać.
2
@Esio W piątki nie ma postu. Żaden przepis wiary katolickiej o tym nie mówi.
0
@norbi77 Za co miał doliczyć? W drugiej połowie były tylko 2 zamiany i płynny mecz. W standardzie masz 3 minuty za 6 zmian.
0
@Rewolucja123 I kto będzie jutro na okładce FF?
0
@l0Messini Mbappe.
0
@Roobo Podolinski to najbardziej merytoryczny komentator we wszystkich polskich stacjach.
0
@kamiVeB Np. komentatorzy na BeinSport, którzy skupiają się na meczu, a nie na plotkach z tt.
0
@LuisSalvano Jakby, srakby. Zabrakło i takie są fakty, o ile w ogóle to prawda.
0
@LuisSalvano Tak, Neymar. Kiedy Ty pojmiesz, że on nie chce wracać. Gra tylko na wyższy kontrakt. U nas nie dostanie takich pieniędzy jak w PSG, więc szanse zerowe.
0
@LuisSalvano Za rok kończy mu się kontrakt. To chyba oczywiste, że właśnie dlatego ma oferty z innych klubów (lub jego agent twierdzi, że ma). Tak to działa, teraz takie PSG się nim dogada (tak wiem, że nie wolno, ale to tylko kolejny martwy przepis) i jak Barca nie wyrówna oferty to w grudniu podpisze kontrakt.
0
@Kgorecki2500 Po co mają dawać kasę skoro mogą go mieć za darmo? Właśnie przez to oferują mu większy kontrakt.
1
@Criss18Barca Nie jest, ale był.
1
@Ghazul3293 Od Żewłakowa nie ma porządnego na tę pozycję. Jędrzejczyk się nadawał tylko w fazie defensywy, bo w ataku zawsze przekładał na prawą nogę i zwalniał akcje. Nie zmienia to faktu, że nie potrafimy wychować kogoś na poziomie kadry.
0
@Ghazul3293 I zastępcy Wawrzyniaka nadal nie ma.
1
@xVENUMx Digne szkoda. Idealny rezerwowy.
2
Grosicki za Piątka i może coś z tego wyjdzie.
3
Mamy celny strzał.
1
@ElKamil To są po prostu przeciętni piłkarze na tle czołówki. Żaden z nich nie jest wiodącą postacią w swoim klubie.
1
@Gregsky10 To chyba oczywiste, że każdy sponsor ma zapisane "obowiązki" Leo w umowie. Po jego odejściu wszystkie umowy są do renegocjacji, co w czasach stawek covidowych mogłoby nas pogrążyć.
0
@Rust_Cohle Grunt żeby dzisiaj nie dali rady.
0
@Avatarr Pytanie czy Puig i jego ego chcieli grać w 3 lidze.
2
@Kgorecki2500 On nawet nie jest najlepszy w naszej lidze.
1
@PatrykBarca Są też talenty, które talentami wcale nie są.
1
@lukaszmatusiewicz Filmik powinien mieć minutę. Wszystkie akcje powtórzone po 3 razy w innych ujęć. Te "tom moments" to łączenie 4 akcje. Pewnie nawet Puigowi da się takie coś ulepić :)
0
@BorzyKrzys Amerykański opis, więc to piłkarz.
0
@wroclawianin89 Na Anglię nie wyjdziemy z 3 napastnikami. Lewy sam będzie biegał.
0
@Bobo25 To chyba nie pamiętasz jak poziom prezentował 6-7 lat temu. Wtedy można było mecz kadry czy polskiego klubu objeżeć tylko dla niego.
1
@PatrychoO Laskowski to od jakichś 3-4 lat tak zjechał z poziomem, że czasami ciężko się go słucha.