0

@Pawelec7 Ewentualnie odbiór na połowie rywala, 2 podania i gol.

5

@Kgorecki2500 Sami się nie lubimy...

5

@marcin000019 Znowu?

1

@zadafcb Nie wiem jak ludzi może dziwić taka pogoda w kwietniu.

0

@Rust_Cohle Tuchel to się sam wywalił swoim skopanym charakterem.

0

@macio_944 PSG we Frnacji też raczej dużo z kontry nie gra.

0

@Janas11224 Co rozumiesz pod pojęciem "Julka"?

0

@MaziFCB To ta sama co chciała kupić nakrętkę nr 710.

0

@DonMatteo901 I to w czasach gdy było 5 sędziów :)

0

@Kidd Może. Jak chodziłem do szkoły to uczyli na angielskim, że bryłka to lump.
Wydaje mi się, że z uwagi na gorączkę złota w Górach San Juan ta nazwa ma nawiązywać do samorodków złota, a nie bryłek.

0

@Kidd Bryłki? To już nie są samorodki?

0

@FafitFCB Wszystkim...

2

@fart Nie oglądam ostatnio NBA, ale jak wpadam na jakieś skróty to zawsze mam wrażenia, że obrona ma zakaz bronienia.

0

@DonMatteo901 El Classico to jedyny mecze, który ma zbliżoną oglądalność do meczów Legii i Lecha. Pozostałe mecze, łącznie z angielskimi hitami są z tyłu.

2

@tomek8756 No popatrz, a 10 tys. motocyklistów nie rozganiali :)

0

@Tomek54321 To już nie jest sinusoida :)

0

@MrCule_X Byłem, nie robi wrażenia. Na notatniku sprawdzam tylko przegląd prasy.

2

@MrCule_X Akurat znam tę ulicę. Te mieszkanka w tych blokach szału nie robią, także zważ czym się chwalisz.

3

@joloskyy Nie dyskutuj z nim. Ewidentnie widać, że Xavi nauczył się polskiego i loguje się na stronie.

13

@MrCule_X Misiu, czepiałeś się w innym poście, ze Manzano nie podszedł do monitora? Pytam cię po raz drugi. Czy wiesz, który sędzia decyduje o tym czy główny ma podejść do monitora?

0

@MrCule_X W B-klasie, na kartoflisku? Tak. Nie na normalnej murawie. Poczytaj jeszcze o varze.

5

@MrCule_X Odezwał się mistrz orlika. Chłopie kompromitujesz się każdym wpisem. Nie wiesz jak działa var. Wq ciebie w takiej wodzie łatwiej się bronić przed atakiem? Przecież na tej murawie obrońcy powinni leżeć przy co drugim zwodzie Messiego czy Dembele.

33

@MrCule_X Pogoda sprzyjała Realowi? No tego jeszcze nie grali. Może biegali w podgrzewanych gaciach.

0

@MrCule_X Ile lat jest var? 3? Nadal nie wiesz który sędzia decyduje o tym czy główny ma podejść do monitora? To Grado mu powiedział, że nic nie było.

0

@Wilczeq Te dwa gole to pomysł Zidane'a. Ma argumenty do szybkich akcji i z nich korzysta.

0

@Mankind Co nie zmienia faktu, że bez jego pomocy Vinni wkręci Oskara w ziemię. Muszą się asekurować.

0

@Krzysztof1987 Wy tam w tych Niemczech nie macie google'a?

0

@skakun95 Jak Dest będzie go wspierał to powinno być ok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Omoziu Współczuć to należy kibicom Lecha tego co im od kilku lat serwują kopacze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?