mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawelec7 Ewentualnie odbiór na połowie rywala, 2 podania i gol.
5
@Kgorecki2500 Sami się nie lubimy...
5
@marcin000019 Znowu?
1
@zadafcb Nie wiem jak ludzi może dziwić taka pogoda w kwietniu.
0
@Rust_Cohle Tuchel to się sam wywalił swoim skopanym charakterem.
0
@macio_944 PSG we Frnacji też raczej dużo z kontry nie gra.
0
@Janas11224 Co rozumiesz pod pojęciem "Julka"?
0
@MaziFCB To ta sama co chciała kupić nakrętkę nr 710.
0
@DonMatteo901 I to w czasach gdy było 5 sędziów :)
0
@Kidd Może. Jak chodziłem do szkoły to uczyli na angielskim, że bryłka to lump.
Wydaje mi się, że z uwagi na gorączkę złota w Górach San Juan ta nazwa ma nawiązywać do samorodków złota, a nie bryłek.
0
@Kidd Bryłki? To już nie są samorodki?
0
@FafitFCB Wszystkim...
2
@fart Nie oglądam ostatnio NBA, ale jak wpadam na jakieś skróty to zawsze mam wrażenia, że obrona ma zakaz bronienia.
0
@DonMatteo901 El Classico to jedyny mecze, który ma zbliżoną oglądalność do meczów Legii i Lecha. Pozostałe mecze, łącznie z angielskimi hitami są z tyłu.
2
@tomek8756 No popatrz, a 10 tys. motocyklistów nie rozganiali :)
0
@Tomek54321 To już nie jest sinusoida :)
0
@MrCule_X Byłem, nie robi wrażenia. Na notatniku sprawdzam tylko przegląd prasy.
2
@MrCule_X Akurat znam tę ulicę. Te mieszkanka w tych blokach szału nie robią, także zważ czym się chwalisz.
3
@joloskyy Nie dyskutuj z nim. Ewidentnie widać, że Xavi nauczył się polskiego i loguje się na stronie.
13
@MrCule_X Misiu, czepiałeś się w innym poście, ze Manzano nie podszedł do monitora? Pytam cię po raz drugi. Czy wiesz, który sędzia decyduje o tym czy główny ma podejść do monitora?
0
@MrCule_X W B-klasie, na kartoflisku? Tak. Nie na normalnej murawie. Poczytaj jeszcze o varze.
5
@MrCule_X Odezwał się mistrz orlika. Chłopie kompromitujesz się każdym wpisem. Nie wiesz jak działa var. Wq ciebie w takiej wodzie łatwiej się bronić przed atakiem? Przecież na tej murawie obrońcy powinni leżeć przy co drugim zwodzie Messiego czy Dembele.
33
@MrCule_X Pogoda sprzyjała Realowi? No tego jeszcze nie grali. Może biegali w podgrzewanych gaciach.
0
@MrCule_X Ile lat jest var? 3? Nadal nie wiesz który sędzia decyduje o tym czy główny ma podejść do monitora? To Grado mu powiedział, że nic nie było.
0
@Wilczeq Te dwa gole to pomysł Zidane'a. Ma argumenty do szybkich akcji i z nich korzysta.
0
@Mankind Co nie zmienia faktu, że bez jego pomocy Vinni wkręci Oskara w ziemię. Muszą się asekurować.
0
@Krzysztof1987 Wy tam w tych Niemczech nie macie google'a?
0
@skakun95 Jak Dest będzie go wspierał to powinno być ok.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Omoziu Współczuć to należy kibicom Lecha tego co im od kilku lat serwują kopacze.