0

@Encore Spoko. Bykiem byłem póki nie utyłem.

30

Hans Zimmer sztos muzyki filmowej... Melomanem nie jestem, ale jego utwory spawają mnie do słuchawek, szczególnie wersje estradowe.

0

@Encore I na tej podstawie oceniałeś mecz/zawodników?

0

@Encore Tylko później nie oceniaj meczu po takim dwo-oku.

0

@Djzordon "Marca"
potrafiła usunąć zawodnika ze zdjęcia żeby pokazać spalonego co się dziwić.

3

@IronSanHybrid Przecież ma kask i rękawice :)

0

@LS *umarł

0

@kuz Nie wiem jak w play, ale w t-mobile jak powiedziałem, że play daje mi Redmi Note 8 pro za 100 (łączny abonament z ratą za telefon 40zł) to dali mi za 90. Wprawdzie było to przy 3 lub 4 kontakcie, ale po coś ten dział utrzymania klienta mają. Podstawa to wypowiedzieć umowę, bo jak tego nie zrobić to dzwonią tylko marketerzy, którzy nie mogą ci dać nie więcej niż mają w oficjalnej ofercie na stronie.

2

@Junngeas To są chyba oliwki.

1

@Cariones Postawiłeś na Lecha?

5

@Chakalaka Przecież to Emery.

0

@Dundersztyc W Chelsea jest pewnie tak, że Romek pożycza klubowi kasę ze swoich innych firm. Dlatego oficjalnie widnieje to jako dług.

0

@Bykunn Problem to tylko podróż. Godzina różnicy czasu to nie dramat. Kiepskie jest to, że w Hiszpanii gramy "środkowy" mecz. Pierwszy lub ostatni byłoby lepiej.

2

@itmustbejoke 5 stopni w czerwcu w Petersburgu? I pewnie niedźwiedzie polarne na ulicach.

1

@draxidox Były w 2002 i 2011. Robią co około 10 lat. Poza tym nie podajesz tam danych, których już gdzieś nie ma.

2

@itmustbejoke Każdy by znalazł jeden mecz, w którym nas sędzia przekręcił.

3

@LS Nigdy nie byłem na weselu, na którym by nie dostali prezentów od pary młodej.

0

@LuisSalvano Słowo "nachalna" jest bardzo nieprecyzyjne. Ile postów dziennie jest nachalne? Jeden, dwa, pięć?

1

@lukaszmatusiewicz W każdej lidze da się sklecić taki filmik.

0

@adambądkowski93 Nie od Cupry?

0

@Isso89 Nie sądzę żeby oni jeździli manualami.

2

@FC1899Barca Gladiator normalnie...

0

@maatiixx To jak u nas z Lechem, tylko w drugą stroną. Do połowy sezonu dwa przypadki (w reszcie drużyn po kilka-kilkanaście), a dziwnym trafem po meczach z nimi na covida wywaliło się 6 drużyn. Kto jest szefem zespołu covidowego w PZPN? Lekarz Lecha.

0

@10SzymonBarca10 Powinni zrobić jak w Australii. Zamknąć dane województwo czy miasto na 2 tygodnie. To jedyny sposób na tak nieodpowiedzialne społeczeństwo jak nasze. Przy taki podejściu będziemy się z tym babrać kolejny rok.
Tam już żyją normalnie.

0

@LukaszFan " Ewentualnie mozna te 5 zmian przeprowadzic maksymalnie w 3 turach".
Przecież właśnie tak to działa.

0

@barcelonaLM Muniak i Klatus już mają gotowe artykuły.

0

@AssisMoreira U nich tradycja najważniejsza :)

0

@Cyzix Jak mogą zarabiać 1mld jak co roku ponad 2mld trafia do klubów?

1

@John_Doe On od sierpnia nie będzie miał nic wspólnego z polską piłką.

0

@VenoM Wszystkie związki są stowarzyszone w UEFA, a związek w każdym kraju ma udziały (na ogół większościowe ) w ligach. Dlaczego musisz mieć np. licencję UEFA żeby być trenerem? Dlaczego piłkarz, którym kluby nie płacą zgłaszają się do UEFA? Każdy klub grający w Europie na szczeblu centralnym jest członkiem UEFA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?