mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Spoko. Bykiem byłem póki nie utyłem.
30
Hans Zimmer sztos muzyki filmowej... Melomanem nie jestem, ale jego utwory spawają mnie do słuchawek, szczególnie wersje estradowe.
0
@Encore I na tej podstawie oceniałeś mecz/zawodników?
0
@Encore Tylko później nie oceniaj meczu po takim dwo-oku.
0
@Djzordon "Marca"
potrafiła usunąć zawodnika ze zdjęcia żeby pokazać spalonego co się dziwić.
3
@IronSanHybrid Przecież ma kask i rękawice :)
0
@LS *umarł
0
@kuz Nie wiem jak w play, ale w t-mobile jak powiedziałem, że play daje mi Redmi Note 8 pro za 100 (łączny abonament z ratą za telefon 40zł) to dali mi za 90. Wprawdzie było to przy 3 lub 4 kontakcie, ale po coś ten dział utrzymania klienta mają. Podstawa to wypowiedzieć umowę, bo jak tego nie zrobić to dzwonią tylko marketerzy, którzy nie mogą ci dać nie więcej niż mają w oficjalnej ofercie na stronie.
2
@Junngeas To są chyba oliwki.
1
@Cariones Postawiłeś na Lecha?
5
@Chakalaka Przecież to Emery.
0
@Dundersztyc W Chelsea jest pewnie tak, że Romek pożycza klubowi kasę ze swoich innych firm. Dlatego oficjalnie widnieje to jako dług.
0
@Bykunn Problem to tylko podróż. Godzina różnicy czasu to nie dramat. Kiepskie jest to, że w Hiszpanii gramy "środkowy" mecz. Pierwszy lub ostatni byłoby lepiej.
2
@itmustbejoke 5 stopni w czerwcu w Petersburgu? I pewnie niedźwiedzie polarne na ulicach.
1
@draxidox Były w 2002 i 2011. Robią co około 10 lat. Poza tym nie podajesz tam danych, których już gdzieś nie ma.
2
@itmustbejoke Każdy by znalazł jeden mecz, w którym nas sędzia przekręcił.
3
@LS Nigdy nie byłem na weselu, na którym by nie dostali prezentów od pary młodej.
0
@LuisSalvano Słowo "nachalna" jest bardzo nieprecyzyjne. Ile postów dziennie jest nachalne? Jeden, dwa, pięć?
1
@lukaszmatusiewicz W każdej lidze da się sklecić taki filmik.
0
@adambądkowski93 Nie od Cupry?
0
@Isso89 Nie sądzę żeby oni jeździli manualami.
2
@FC1899Barca Gladiator normalnie...
0
@maatiixx To jak u nas z Lechem, tylko w drugą stroną. Do połowy sezonu dwa przypadki (w reszcie drużyn po kilka-kilkanaście), a dziwnym trafem po meczach z nimi na covida wywaliło się 6 drużyn. Kto jest szefem zespołu covidowego w PZPN? Lekarz Lecha.
0
@10SzymonBarca10 Powinni zrobić jak w Australii. Zamknąć dane województwo czy miasto na 2 tygodnie. To jedyny sposób na tak nieodpowiedzialne społeczeństwo jak nasze. Przy taki podejściu będziemy się z tym babrać kolejny rok.
Tam już żyją normalnie.
0
@LukaszFan " Ewentualnie mozna te 5 zmian przeprowadzic maksymalnie w 3 turach".
Przecież właśnie tak to działa.
0
@barcelonaLM Muniak i Klatus już mają gotowe artykuły.
0
@AssisMoreira U nich tradycja najważniejsza :)
0
@Cyzix Jak mogą zarabiać 1mld jak co roku ponad 2mld trafia do klubów?
1
@John_Doe On od sierpnia nie będzie miał nic wspólnego z polską piłką.
0
@VenoM Wszystkie związki są stowarzyszone w UEFA, a związek w każdym kraju ma udziały (na ogół większościowe ) w ligach. Dlaczego musisz mieć np. licencję UEFA żeby być trenerem? Dlaczego piłkarz, którym kluby nie płacą zgłaszają się do UEFA? Każdy klub grający w Europie na szczeblu centralnym jest członkiem UEFA.