0

@VenoM Żadne choroba nie jest straszna dopóki nie zabierze Ci kogoś bliskiego. Wtedy diametralnie zmieniasz jej postrzeganie. Skoro rozłożyła na łopatki służbę zdrowia na całym świecie to raczej coś jest na rzeczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@derlysy1979 Gdyby takie podejście jak ty miała większość ludzi to do dziś byśmy walczyli z polio czy czarną ospą.

1

@gurales Kiedy grają z Cadiz?

0

@Xwowrak To chyba oczywiste, że chodzi o dwie dawki.

0

@NaFazieHitman Wbrew pozorom nie opłaca się wygrać LM. Zawodnicy mają w kontaktach za to milionowe premie, które zżerają zysk.

0

@Tomek54321 Kimmichowi ostatnio usunęli.

2

@kejdzi Kiedyś ręka to ręka i byli tacy cwaniacy jak Baggio, który podchodzi na metr do obrońcy i specjalnie kopał piłką w jego rękę. To była paranoja i nie można do tego wracać.

0

@barcelonaLM Takich stuknięć w nogę jest po kilka na mecz. Dla mnie to za mało na karnego.

0

@VeB 1899 Że co?

0

@PatriBarca No tak ale to był Pedri.

0

@mekston On chociaż w każdej akcji nie schodzi do środka zwężając pole gry i dublując pozycję Leo.

0

@ObiektywnyKibic121 Padają fizycznie. To będzie kolejny mecz z drugą połową graną na stojąco.

0

@Rewolucja123 Mądrze budowana drużyna i są efekty.

0

@Katalonbar Tylko z pucharu Hiszpanii chyba?

0

@ProMILs Jak już to giną. Oczywiście, że umierają i umierać będą, nie zmienia to faktu, że większość z nich by żyła gdyby nie ten wirus. Ciekawy czy byłbyś taki mądry gdyby ci z tego powody zmarła matka/ojciec. Też ich być zaliczył to statystycznego promila?

0

@ProMILs Nieźle, skoro dla ciebie śmierć 215 tys. ludzi to nic. Stalin byłby z ciebie dumny.

0

@MarioVeB! Będzie gdzieś transmisja?

0

@Kamiloza91 Ilu zawodników z meczu 2-6 jest w obecnej kadrze Realu? Bardziej z dupy argumentu nie mogłeś wyciągnąć.

0

@VenoM Tylko, że my mamy pół skrzydłowego.

0

@zadafcb Aż taki stary nie jestem :)
Oglądałem NBA w latach 90, nie wcześniej. I akurat Mashburn ogórkiem nie był.

0

Teraz wyobraźcie sobie zawodnika polskiej drużyny piłki kopanej udzielającego wywiadu po angielsku jak Śliwka teraz :)

0

@wroclawianin89 Czekam na dzbanów z tekstami, że to niszowy sport.

0

@zadafcb Godzinę szukałeś i jednego rodzynka znalazłeś :)

1

Real wygra wszystko do końca, będzie powtórka sprzed roku.

1

@NaFazieHitman Wystraszyli się kilkugodzinnej gorączki.

0

@zadafcb Właśnie, kiedyś 50 pkt rzucali tylko goście z top5, a nie nasty zawodnik.

0

@zadafcb Tylko kto je rzucał? Niedawno 50 rzucił jakiś 20-latek, Porter chyba. Teraz co kilka dni są takie przypadki. Jeżeli uważasz, że teraz się broni tak mocno i agresywnie jak wtedy to chyba nie widziałeś tamtych spotkań. Teraz masz w sezonie po 50-60 spotkań, gdzie ktoś rzuca ponad 50, wtedy ta liczba rzadko dochodziła do 30.

1

@zadafcb Jak jeszcze oglądałem to tak, ale to było dawno i wtedy nie gwizdali fauli za krzywe spojrzenie na atakującego. Każdy się trzy razy zastanowił zanim wjechał pod kosz, pod którym stał Mutombo czy Rodman.

0

@Encore Widzę, że w NBA bez zmian. Nadal obowiązuje zakaz obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?