1

@Pawel13sz Odszedł z c+

0

@seba1324
Wentworth.

0

@tristan87 Lech tak odjechał Legii, że nie widzi co się za nim dzieje...

0

@macio_944 Są fora dla wybranych oświeconych gdzie takie wiadomości znajdziesz.

0

@TSWKRK Co się działo z Villarealem? To wyglądało jakbyśmy my grali w 10. Co było z Getafe? Fuksem nie straciliśmy gola na 3-3, potem by się zamurowali i tak by się skończyło. Z Valladolid też była kupa w 2 połowie.
Pokaż mi gdzie byłem 2h temu pewny mistrzostwa?

2

Boję się co z nami zrobi Atletico w drugiej połowie. Przecież nasi od 55 minuty nie mają siły na nic, graja stojanowa.

9

@Michal1995 Wydatki na transfery przez ostatnie 4 lata:
PSG: 621 mln
Barca: 916 mln.

0

@kamiVeB Żadna sztuka.

1

@Kgorecki2500 Mnie bardziej martwi, że do tego czasu nie uda się przestawić energetyki na inne źródła.

1

@Zoker 700mln podobno trzeba spłacić do końca roku, z tego 300 do końca czerwca. Gdzieś mi takie info mignęło.

0

@speed1 Usuną tylko odcinki, których nie wygra kobieta.

0

@Ghotti Jak jeszcze zdążysz to te bednarki ze sobą pospawaj. Takie wiązanie drutem to d... a nie uziom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@noface Czytają tak jak sam zawodnik o sobie mówi.

0

@4drian0 Nie rób tego. Znudzą Ci się po miesiącu i już ich nie włączysz.

0

@Mns21 Mnie zawsze śmieszy jak ktoś nie zna odmiany słów.

1

@BART97 Nie tacy znowu fanatyczni. Jak zaczynają samodzielnie myśleć to odwaracają się od Korwina. Z Korwina się wyrasta.

0

@Destroyer_of_Worlds Po tym meczu pomyślałem "młody dobry będzie", ale to co się wydarzyło później to jakiś kosmos.

0

@BartqRKO To musi być Teksas.

0

@marcin62 I premia dla zawodnika i agenta co roku za przedłużenie...

1

@Ghazul3293 Ile on wybronił meczów Juve? Został wybrany najlepszym bo najmniej goli wpuścił, a to w dużej mierze zasługa obrony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Yosemite Jeżeli PSG dojdzie do finału LM to Mbappe ma ZP w kieszeni. Francja na Euro raczej też wysoko zajdzie.

1

@MesQueUnClub96 Twój tekst wskazuje na to, że tylko Lewy ciężko trenuje :) Oczywiście, że nie każdy może osiągnąć jego poziom, ale teraz polscy piłkarze są bardziej świadomi i dzięki temu jest większa szansa, że jakiś talent nie przepadnie tylko przez to, że uzna się za wystarczająco dobrego i będzie luźno podchodził do zawodu.

3

@MesQueUnClub96 Obecnie co raz więcej zawodników, szczególnie młodych podobnie podchodzi do sportu jak Lewy. To już nie czasy gdy piłkarze na siłownię chodzili jak im trener kazał.

0

@goldmetaxa To jak u nas Lechem. Jak wygrają jeden mecz z Legią to już uznają sezon za udany.

0

@FC1899Barca Poczytaj co tam się działo? Miasta były odcinane od świata na całe tygodnie. Teraz mają tego efekty. Z dyscypliną Polaków to się nigdy nie uda. U nas ludzie jeżdżą do fryzjera do innego województwa bo nie mogą poczekać tydzień-dwa. Nasze lockdowny to jakaś wersja light do tego co było w Australii i Nowej Zelandii.

2

@JimMorrisonFCB ok, wchodzę ;)

0

@Murazor Możliwe. Dawno to było.

0

@Encore Za dużo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?