mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MontelQ Oleg Salenko na lepszy wynik gola na mecz w MŚ niż Pele, Klose, Ronaldo. Jest najlepszy.
0
@Lisek Do tego to zmierza. Jest straszak na UEFA, giganci dostaną jeszcze więcej ze wspólnego tortu LM i sprawa rozejdzie się po kościach.
1
@JANEK777 Język polski, tylko odmiana czasownika przez rodzaje inna. Nikt nie wyłapał przesłania?
0
@Bykunn Skoro wykluczą klub ze swoich struktur to cały, a nie tylko jedną drużyną. To samo będzie z drużynami juniorskimi.
0
@MesQueUnClub_87 Przecież przepaść między najbogatszymi a resztą jeszcze się powiększy.
0
@Bykunn Stowarzyszenie kibiców z The Kop to już znacząca siła dla tego klubu, a oni są przeciw.
0
@TheMugShot Porównywanie NBA do tego tworu to jakieś nieporozumienie. NBA to szczyt całej struktury koszykówki w USA, tutaj będzie liga sama dla siebie oparta tylko na kasie.
0
@arkasath Który człon ze skrótu to "liga"?
0
@dawo17 To są założenia Superligi. Nie wiadomo co wyniknie z gróźb UEFA.
0
@kuz Teraz to Mbappe będzie kosztował 300mln. Więcej kasy to i ceny wyższe.
0
@Kubix93 Ich idea polega na włączeniu w to klubów najsilniejszych marketingowo a nie sportowo. Nie opłaca im się np. Leicester kosztem Arsenalu.
0
@clyde Większość klubów się w to włączyła na zasadzie "lepiej teraz być na tak niż ma się okazać, że ruszą bez nas". Za chwilę kolejne kluby będą się wycofywać.
2
@SonBarcaGoku Ligę krajową oglądają też kibice tych słabszych drużyn, które nie SL nie będą grać. Poza tym ligi to inna sprawa. U nas każdy narzeka na poziom ekstraklasy a i tak oglądalnością bije na głowę pozostałe ligi.
0
@Zoker Marketing=widzowie=pieniądze za oglądanie. Jak się znudzą to przestaną oglądać.
PS
Poza tym sądzę, że to liga nie powstanie. UEFA dorzuci największym kasę za LM i temat umrze. Część klubów i piłkarzy będzie się obwiać sankcji i nie dołączą do rozgrywek, zacznie się szukanie zastępstw i się okaże, że to wcale nie taka "superliga". Wydaje mi się, że władze Premier League też będą przeciw temu tworowi, a gdzie jak gdzie ale w Anglii kluby będą się w tym liczyć.
0
@Zoker lepszy marketingowo produkt - szlagiery szybko się znudzą
Wybierz jedno.
0
@Janas11224 Tylko przy założeniu, że będziemy grać z wahadłami. Na lewą obronę z jego defensywnymi brakami się nie nadaje.
2
@PatrychoO Na ten moment najlepszy bramkarz LaLiga.
0
@Ogorinho1974 Czekam aż Puig też to zrozumie.
0
@dafik85 A jakie powinny być? 7cm? 10cm? 15cm? Musi być granica.
0
@Nieznajomy Co to ma do rzeczy? W ligach krajowych też nie masz praktycznie rotacji a oglądalność cały czas rośnie.
0
@Cyzix Prędzej to superliga się przeje po 2-3 sezonach i upadnie niż będzie problem w ligach krajowych.
4
@LuisSalvano Dlaczego po po prostu go nie zignorujesz jak tak bardzo ci przeszkadza?
6
@PatrychoO Może wiedzą, że odchodzi.
1
@hugz Może w końcu ci piłkarze zrozmieją, że nie ma dla nich miejsca, szczególnie jeden.
0
@horang W Rosji sam doszedł do takiej kasy. Naiwne myślenie. Prawda jest taka, że to właśnie Abramowicz zepsuł rynek transferowy swoją kasą. Później już samo poszło. Teraz kibice Chelsea płaczą bo się okazało, że inne kluby mają bogatszych właścicieli i Romek już nie jest w stanie przebić każdej oferty.
2
@Hosh Bo kasa w Chelsea wcale nie pochodzi z ropy i gazu.
0
@DonAndresFCB Od kiedy 50% zysku jest nieopłacalne?
0
@Ghazul3293 I tak trzeba będzie mu płacić.
1
@Deviler Bardzie Dembele to Sane v2
0
@19cukier48 Praktycznie masz na obrazku.