0

@q1 Jeden z nielicznych, o których można powiedzieć ekspert.

0

To na razie gruziński talent z rosyjskiej ligi daje szkołę futbolu hiszpańskim brylantom.

3

@jakub1906 Takie czasy, obecnie wyżej się ceni potencjał zawodnika niż jego aktualne umiejętności. Wiadomo, że Alba już lepszy nie będzie.

0

@Khajio Formalnie nie łamie, bo udziały klubu są rozdzielone wśród udziałowców SAPa.

0

@MasnyTed Nie, to jest wybierania rozgrywek. Ustalono, że w eliminacjach nie ma varu, to nie ma w żadnym meczu.

0

@msmsms To wrzućmy taki wymóg w 3 lidze. Masz - można u ciebie rozgrywać mecze. A jak nie to nie, proste. Najprostsza droga do promowania bogatych.

0

@LeoMessiah Nawet? ESA była trzecią albo czwartą ligą w Europie, które to wprowadziły.

4

@Khajio I słusznie. Koleś stworzył porządny klub we wiosce, a debile próbują narzucać swoje rządy. Gdyby ktoś nie wiedział, Hoffenheim to wieś licząca trochę ponad 3 tys. mieszkańców.

1

@MasnyTed Jak wybierają mecze? W eliminacjach nie ma i tyle. Nikt nie wybiera poszczególnych meczów.

0

@messi564 Zubimendi ten sam rocznik co Puig, Garcia i Villar rok starsi.

0

@socha Lepszy niż Puig :)

1

@barcelonaLM Skoro widzi, że koleś lawiruje i unika odpowiedzi to takie jego zadanie.

2

Ależ ten Horban to jest dzban, koleś kłamie w co drugim zdaniu.

0

@busquets5 Gorzej jak Mendy zrobi marmoladę z Desta.

0

@DonMatteo901 Co do Probierza pełna zgoda. Nie ma bardziej przehajpowanego trenera w ESA.

0

@DonMatteo901 Pewnie dlatego kibice Cracovii mają go za ręcznik. On zawalił im z 5 meczów.

3

@DonMatteo901 Bzdety czy nie, ale powołanie dla Niemczyckiego to nieporozumienie. Koleś gra w Cracovii tylko po to żeby spełnić wymóg młodzieżowca.

2

@erix10 Nigdy nie było zakazu przemieszczania się.

2

@Bykunn Sąsiad z bloku ma d... sortowanie, osiedle ma wspólną umowę na wywóz i wszyscy, łącznie z tymi co sortują płacą jak za nieposortowane. To jest chyba najbardziej dziurawy system w tym kraju.

1

@Bykunn Zachęta czy kara za brak sortowania?

0

@martin3131 Widzę, że z polskim jesteś na bakier. Chciałeś napisać kibicą zamiast kibicom.

0

@martin3131 Napisz to po polsku. Stwierdzenie "I tylko dzieki wiernym kibica " nie ma żadnego sensu.

0

@maroon Kiedyś był Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. Wtedy grali tylko mistrzowie krajów.

0

@Joe_Pesci VAR podstawa, czyli co? Anulujemy wszystkie mecze przed varem?

0

@Joe_Pesci Ponosi Cię spiskowa paranoja.

0

@martin3131 Co to znaczy "wiernym kibica"?

0

@puyol_presidend5 Do tej pory wszystkie zmiany LM były krytykowane a finalnie wychodziły na plus. Na plus w sensie finansowym i podniesienia poziomu.

0

@Yosemite Wczoraj czekał aż ktoś tak Szczęsnego załatwi, który pół meczu stał na 16 metrze i się nie cofał jak Węgrzy ruszali z kontrą.

0

@PershingFanatykLMFCB FIFA ma po całym świecie wozić wozy var i do tego dodatkowe kamery?

1

@Joe_Pesci Serio myślisz, że założyli, że Hiszpanie i Francuzi sobie nie poradzą i trzeba będzie ich przepychać. To już jest wyższa szkoła foliarstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?