0

@marcin000019 Tak remontowali, że się zapadł.

8

@damiano16398 Co obrońca City ma wspólnego z transferami do Barcelony?

0

@lukaszbarca15 Nie nie jest w tych 5%, ale też nie udaję, że jestem. Kto Ci powiedział, że te 5% to oświeceni? Raczej odmieńcy, indywidualiści ponad miarę.

1

@Rust_Cohle Przecież to normalne w polskim internecie. Dzieciaki pokazują, że są "pod prąd" bo nikt ich nie zweryfikuje, a w rzeczywistości należą to zwykłej szarej masy ludzi jak 95% ogółu.

0

@mat32 Nie było żadnej oferty. To, że jakiś dzienikarzyna wrzucił hasło na tt nic nie znaczy.

1

@Lionel_Messi10 No ładna.

0

@Lionel_Messi10 Tam piłka poszła po nodze obrońcy.

0

@Janas11224 Ronaldo na lewej? Co on znowu ma 28 lat żeby wrócić z 9 na skrzydło?

1

@Encore Jednak lepiej by było gdyby wykorzystywał te typowe sytuacje niż raz na 10 meczów robił coś z niczego.

2

@Rust_Cohle Sciąganie Aguero po wypchnięciu Suareza to jakaś abstrakcja.

4

@Kidd Mogło zaboleć.

0

@BartArt Przecież on jest skrzydłowym,a nie obrońcą. W Getafe go przestawili bo w obronie nie dawał rady.

0

@XdareckiX źródła masz nad artykułem

0

@shoZu Wiesz, że Alaba odchodzi z Bayernu głównie przez to, że nie dali mu gwarancji gry w pomocy? On nie chce grać na obronie.

0

@BartArt Gdzie ten Cucu miałby u nas grać?

0

@DLFCB Coś im nie pykło. Mbappe gra z 7 na koszulce.

0

@baczmus Slogan, który bardzo rzadko się sprawdza.

2

@Wossi61FCB Lewandowski nie byłby na miejscu Dembele bo nie dałby rady tak uciec obrońcom.

0

@Dani13 On na obronie zagrał kilka meczów w juniorach Ajaxu.

2

@Xxxbarca4ever Powinien dostać drugą żółtą 2 minuty później jak bez sensu zaatakował Mbappe od tyłu.

0

@Ghazul3293 Przecież trzymał nogę na linii.

0

@Xxxbarca4ever I co z tego? To może faul poza grą czyli czerwona?

0

@Xxxbarca4ever To co? Można było go zabić?

2

@kubix05 Barnsley nawet ogarnęło polską czcionkę.

0

@Pilka_jest_okragla Czepianie się byle tylko się czepiać.

1

@Esio Kolejny co się dało złapać na fakowe fotki.

0

@urbipl Faktycznie, google mnie wykiwał :)

0

@Gall Akurat Świerczewski jest jednym z niewielu właścicieli klubów w Polsce, który ma plan i go konsekwentnie, krok po kroku realizuje. Buduje klub stopniowo, a nie jak wielu innych, którzy na starcie przeinwestowali i później spuchli.

0

@Pogba Miasto ponad 0,5 mln mieszkańców, plany właściciela, które zakładają bycie w czołówce ligi? Za 5 lat będzie potrzebny większy. Stadion na 6 tys. to jakieś nieporozumienie.

0

@tobiasson92 Wyciąganie wniosków i ten rząd? Nie za wiele wymagasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?