mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Tak remontowali, że się zapadł.
8
@damiano16398 Co obrońca City ma wspólnego z transferami do Barcelony?
0
@lukaszbarca15 Nie nie jest w tych 5%, ale też nie udaję, że jestem. Kto Ci powiedział, że te 5% to oświeceni? Raczej odmieńcy, indywidualiści ponad miarę.
1
@Rust_Cohle Przecież to normalne w polskim internecie. Dzieciaki pokazują, że są "pod prąd" bo nikt ich nie zweryfikuje, a w rzeczywistości należą to zwykłej szarej masy ludzi jak 95% ogółu.
0
@mat32 Nie było żadnej oferty. To, że jakiś dzienikarzyna wrzucił hasło na tt nic nie znaczy.
1
@Lionel_Messi10 No ładna.
0
@Lionel_Messi10 Tam piłka poszła po nodze obrońcy.
0
@Janas11224 Ronaldo na lewej? Co on znowu ma 28 lat żeby wrócić z 9 na skrzydło?
1
@Encore Jednak lepiej by było gdyby wykorzystywał te typowe sytuacje niż raz na 10 meczów robił coś z niczego.
2
@Rust_Cohle Sciąganie Aguero po wypchnięciu Suareza to jakaś abstrakcja.
4
@Kidd Mogło zaboleć.
0
@BartArt Przecież on jest skrzydłowym,a nie obrońcą. W Getafe go przestawili bo w obronie nie dawał rady.
0
@XdareckiX źródła masz nad artykułem
0
@shoZu Wiesz, że Alaba odchodzi z Bayernu głównie przez to, że nie dali mu gwarancji gry w pomocy? On nie chce grać na obronie.
0
@BartArt Gdzie ten Cucu miałby u nas grać?
0
@DLFCB Coś im nie pykło. Mbappe gra z 7 na koszulce.
0
@baczmus Slogan, który bardzo rzadko się sprawdza.
2
@Wossi61FCB Lewandowski nie byłby na miejscu Dembele bo nie dałby rady tak uciec obrońcom.
0
@Dani13 On na obronie zagrał kilka meczów w juniorach Ajaxu.
2
@Xxxbarca4ever Powinien dostać drugą żółtą 2 minuty później jak bez sensu zaatakował Mbappe od tyłu.
0
@Ghazul3293 Przecież trzymał nogę na linii.
0
@Xxxbarca4ever I co z tego? To może faul poza grą czyli czerwona?
0
@Xxxbarca4ever To co? Można było go zabić?
2
@kubix05 Barnsley nawet ogarnęło polską czcionkę.
0
@Pilka_jest_okragla Czepianie się byle tylko się czepiać.
1
@Esio Kolejny co się dało złapać na fakowe fotki.
0
@urbipl Faktycznie, google mnie wykiwał :)
0
@Gall Akurat Świerczewski jest jednym z niewielu właścicieli klubów w Polsce, który ma plan i go konsekwentnie, krok po kroku realizuje. Buduje klub stopniowo, a nie jak wielu innych, którzy na starcie przeinwestowali i później spuchli.
0
@Pogba Miasto ponad 0,5 mln mieszkańców, plany właściciela, które zakładają bycie w czołówce ligi? Za 5 lat będzie potrzebny większy. Stadion na 6 tys. to jakieś nieporozumienie.
0
@tobiasson92 Wyciąganie wniosków i ten rząd? Nie za wiele wymagasz?