- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
6
Widze, ze teraz moda tutaj sie robi na wychodzenie przed szereg/usilowanie pokazywania swojej odmiennosci i wmawianie sobie i innym, ze Halaand to moze jednak nie pasuje do Barcy, albo nie taki dobry na jakiego go kreuja.
Do tych osob - jesli tak uwazacie to sie uja znacie na pilce i nie jest to kwestia tego czy mozecie miec swoje zdanie czy nie.
0
@Rust_Cohle ja widziałem tu ze dwa czy trzy takie komentarze, to żadna moda xd
0
@Jakchcesz chyba dzis tylko.
Wiadomo, ze malo jest tych osob, ale widac co raz wiecej takich kwiatkow
2
@Rust_Cohle ja po prostu uważam że on nie przyjdzie do Barcy :D
2
@Rust_Cohle nie ma co sobie zawracać tym głowy, Haaland to świetny piłkarz którego nam potrzeba. Nigdy do końca niewiadomo czy się tu odnajdzie ale warto ryzykować, mocno kibicuje żeby przyszedł. No ale ktoś tam może mieć inne zdanie, choć wkurza mnie już to gadanie że ten nie bo nie pasuje do DNA Barcy itd. Gdzie sama Barca już nie ma DNA Barcy bo musiała się przystosować do obecnego footballu :D
1
@Rust_Cohle Wedle mnie bardziej przydałaby się osoba typu Neymar, tylko pare lat młodsza wersja. :D
0
@koksik2700 przecież Dembele jest lepszy od Neymara, to po co nam ktoś gorszy od Dembele? :D pamiętaj słowa Bartomeu.
1
@Jakchcesz Nie sprowokujesz mnie xD
1
@Rust_Cohle Przecież to normalne w polskim internecie. Dzieciaki pokazują, że są "pod prąd" bo nikt ich nie zweryfikuje, a w rzeczywistości należą to zwykłej szarej masy ludzi jak 95% ogółu.
1
@mkord no wlasnie o to mi chodzi.
Pokazoweczki tylko, zeby pokazac ze sa pod prad tak jak napisales
0
@mkord Wy za to pewnie jestescie tymi 5 % oswieconych.
0
@lukaszbarca15 wlasnie nie. Kompletnie nie zrozumiales
0
@lukaszbarca15 Nie nie jest w tych 5%, ale też nie udaję, że jestem. Kto Ci powiedział, że te 5% to oświeceni? Raczej odmieńcy, indywidualiści ponad miarę.
0
@Rust_Cohle to że masz inne zdanie nie oznacza że ty się znasz na piłce
0
@Rust_Cohle większość chcę halanda.Jest trochę kwadratowy ale Suarez też baletnicą nie jest on ma bramki strzelać.Barcelonie jest on potrzebny.
0
@Rust_Cohle jedyny minus jaki widzę w brzydkim Norwegu to prawa noga, fajnie by było jakby regularnie tą nogą też strzelał