mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FDJ Powiedział wprost: "Nie rozumiem przedsiębiorców, którzy narzekają, że nie mają z czego żyć. Dlaczego nie zaczną produkować maseczek, którą są potrzebne?"
Mógł się na ten temat nie wypowiadać. Sam to wtrącił odpowiadając na zupełnie inne pytanie.
7
@FDJ Na szycie maseczek to się można przerzucić jak np. szyjesz suknie ślubne a nie z gastronomii. Skąd mają wziąć kasę na sprzęt, szkolenie ludzi? Jak już nawet zaczną to nasz mądry rząd stwierdzi, że dopuszczalne są tylko maseczki FFP2 albo lepsze, a takich już tak łatwo nie uszyją.
14
Rada prof. Horbana dla przedsiębiorców, którzy nie mają z czego żyć: "zacznijcie produkować maseczki".
Przecież to proste, masz hotel, restaurację? Co za problem? Szyj maseczki.
0
@Pilka_jest_okragla Za to środkowe była żółta.
3
@DonMatteo901 Lepiej obejrzyj gola Szysza z tego meczu.
7
@Gomess Co nam da wygrana Cadiz z Betisem? ;)
0
Tym gazetom to chyba jeden grafik wybiera fotki na stronę tytułową.
0
Mecz Legii, sędziuje Frankowski. Tradycja podtrzymana. Z nim jeszcze meczu nie wygrali, zanosi się na czwarty w tym sezonie.
1
@kamiVeB Raczej uderzył w plastik.
4
@Quavosk Niech będzie i 40, swoje zrobił.
0
@Bruttal Kopał prawą, a bolała go lewa.
0
@Hosh Co odwalił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@xBoMBoWiECx Jak dojdzie Orellana to będzie kolejnym, który przeskoczy Puiga w hierarchii.
2
@FajfusLodowy Koeman ma o tyle złą sytuację, że ma skład przy którym to my musimy się dostosować do rywala, a nie rywal do nas. Kiedyś to było nie do pomyślenia.
1
@kuz On tak zawsze gada, nie tylko po sukcesach.
0
@doc Puig też ze szkółki ale nie wygląda na kogoś kto wie co ma robić.
0
@Naturopata Przecież za takie ataki napastnicy bardzo często dostają kartki.
1
@Quavosk Co to ma do tego, że PO przez 8 lat czegoś nie zrobiło? Oni chociaż wiedzieli, że w czasie kryzysu się ogranicza wydatki, a nie zwiększa rozdawnictwo.
0
@Gall Jak to w sportach zespołowych bywa...
0
@mroofkoi4t Żeby się nie okazało, że będzie konieczne 5-3-2.
84
@Cariones Na pucharze MŚ jest napisane "France" a nie Mbappe :) Przy ZP jednak Messi.
10
@Quavosk To, że mieli czas to jedno, to że trafili na czas największego kryzysu na świecie w ostatnich latach to drugie.
0
@FDJ "Teraz tracimy piłki gdy nie jesteśmy cała drużyna tak wysoko". Jest lepsza okazja do kontry dla rywala niż strata piłki, gdy cała drużyna stoi wysoko?
1
@Sulimo Spokojnie, Marchwinskiego trzeba promować, zaraz wejdzie ratować wynik.
0
@kuz Typowy Lech, 1-1,5 miesiąca dobrej gry na rok.
2
@Bykunn Cena za mszę "co łaska", ale nie mniej niż 300.
1
Ups, Poznań robi się zielony.
2
@Jarema1987 Takiego babola od podstawówki nie zrobiłem. I to nie jest kwestia jednej literki, jakoś ten palec na to c powędrował.
0
@FDJ Ok, zmieniając temat. Oglądałeś może przez ostatnie 3-4 lata mecze Barcelony B?